Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dominika Tajner uchyliła rąbka tajemnicy o swoim partnerze. Wiadomo, że nie jest Polakiem
Oktawian Góral
Oktawian Góral 03.02.2021 22:29

Dominika Tajner uchyliła rąbka tajemnicy o swoim partnerze. Wiadomo, że nie jest Polakiem

Dominika Tajner
fot. TRICOLORS/East News

Była żona Michała Wiśniewskiego ujawniła, kim jest jej nowy ukochany! Kto zdobył serce Dominiki Tajner? Wyjawiamy zaskakującą prawdę, wiele osób może być zdziwionych, kim jest wybranek jej serca.

Dominika Tajner-Wiśniewska to była, czwarta z kolei, żona Michała Wiśniewskiego. Kobieta przez długi czas po rozstaniu z wokalistą zespołu Ich Troje prowadziła życie singielki, jednak niedawno się to zmieniło.

Kim jest partner Tajner-Wiśniewskiej?

Jak czytamy w obszernym wywiadzie udzielonym tygodnikowi Twoje Imperium, kobieta po rozstaniu z Wiśniewskim potrzebowała czasu, aby poukładać swoje sprawy i nabrać gotowości do zawiązania nowej relacji.

Przypomnieć warto, że czwarte małżeństwo Wiśniewskiego było najdłuższym związkiem małżeńskim muzyka. Trwało ponad 7 lat.

Gdy była żona Wiśniewskiego w końcu podjęła decyzję, że jest gotowa do nawiązania nowej relacji, szybko się zraziła. Związki, w które wchodziła Dominika Tajner-Wiśniewska okazywały się rozczarowujące. Teraz jednak kobieta jest szczęśliwa.

Nowa miłość

Dominika Tajner w końcu odzyskała życiową równowagę i poczucie szczęścia. Poznała mężczyznę, u którego boku na nowo rozkwita. Kim jest tajemniczy, nowy partner Dominiki Tajner?

Ta znajomość nie trwa od wczoraj i już wiem, że na pewno nie jest wynikiem chwilowego zauroczenia – czytamy w Twoim Imperium szczerą wypowiedź celebrytki.

Co do kwestii personaliów nowego partnera, była żona Wiśniewskiego pozostaje enigmatyczna. Z czytelnikami TI podzieliła się jednak pewnym, bardzo istotnym wątkiem dotyczącym znajomości. Okazuje się, że duży wpływ na relację między partnerami ma… pandemia koronawirusa.

Związek w czasach pandemii

Powiem tylko, że nie jest Polakiem i nie mieszka w Polsce, co obecnie jest pewnym utrudnieniemczytamy na łamach tygodnika.

Czy związek na odległość przetrwa? Z całych sił trzymamy kciuki za szczęście Dominiki Tajner-Wiśniewskiej i życzymy, by w końcu odkryła prawdziwe szczęście i zaznała ogromnej miłości.

Dominika Tajner-Wiśniewska urodziła się 7 marca 1979 roku w Wiśle. Celebrytka to córka Apoloniusza Tajnera, słynnego trenera narciarskiego, który stoi za sukcesami między innymi Adama Małysza. Tajner dwukrotnie była zamężna. W 2010 roku poślubiła Juliusza Idzika – owocem tego małżeństwa jest syn Maksymilian. Małżeństwo szybko się rozpadło. W 2012 roku Dominika Tajner wyszła za Michała Wiśniewskiego. Para rozwiodła się pod koniec września 2019 roku.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: