Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dominika Tajner podjęła trudną decyzję. Tak będzie teraz zarabiała pieniądze
Michał Fitz
Michał Fitz 15.10.2022 11:39

Dominika Tajner podjęła trudną decyzję. Tak będzie teraz zarabiała pieniądze

Dominika Tajner
TRICOLORS/East News

Dominika Tajner przez lata zarabiała, prowadząc kariery znanych i lubianych osób. Długo odpowiadała chociażby za poczynania zespołu „Ich Troje”. Kobieta nie boi się jednak nowych wyzwań, szczególnie tych sportowych, dlatego zdecydowała się wykorzystać kolejną szansę na zarobek.

Już opowiedziała o tym swoim fanom, choć ci nie wiedzą jeszcze zbyt dużo na temat nowego pomysłu Dominiki. Kobieta wyznała, że więcej informacji na temat tajemniczego projektu, w którym bierze udział zostanie zdradzonych w najbliższym czasie.

Dominika Tajner i jej nowe wyzwanie

Jak wyjawiła Dominika Tajner, już niedługo weźmie udział w wydarzeniu spod szyldu nowej federacji freak fightowej. Warto wytłumaczyć, czym takie widowisko w ogóle jest. To organizacja zrzeszająca celebrytów i influencerów, którzy toczą ze sobą pojedynki w różnych sztukach walki, głównie w MMA.

W ostatnich latach takie wydarzenia stały się w Polsce szalenie popularne, ale brały w nich udział głównie gwiazdy młodego pokolenia wypromowane przez internet. „Tradycyjni” celebryci raczej od takich gal stronili, a to ze względu na ich wulgarną, pełną zamieszania i wyzwisk otoczkę.

Dominika zapewnia jednak, że zgodziła się wziąć udział w nowym projekcie, gdyż jego formuła ma być bardziej wyważona i grzeczna, więc nie powinna nadszarpnąć wizerunku żadnego celebryty.

– Bardzo innowacyjna, która pokaże, że można być celebrytą i że można pokazać się sportowo, ale przy tym nie obrażać nikogo i nie wprowadzać fanów w świat patologii — opowiadała Tajner.

Jak Dominika Tajner przygotowuje się do walki?

Warto zaznaczyć, że Dominika Tajner ma już doświadczenie w tego typu starciach. Jakiś czas temu brała udział w charytatywnym sparingu bokserskim. Do swojej drugiej walki przygotowywała się za to pod okiem trenera swojego narzeczonego, który przecież jest zawodowym pięściarzem.

Dominika Tajner ma więc świetne zaplecze, dzięki któremu prawdopodobnie zaprezentuje się w bardzo profesjonalny sposób. Kto wie, być może odkryje dzięki temu nową pasję i będziemy oglądać ją w ringu regularnie?

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dominika Tajner (@dominika_tajner)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Co dzieje się z Heniem z „Chłopaków do wzięcia”? W końcu znalazł miłość, para ma jednak dziwny problem

Źródło: Radio ZET