Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dominika Tajner przyjaźni się z Justyną Żyłą. Właśnie ujawniła, o czym rozmawia z byłą żoną Piotra
Marta Kulik
Marta Kulik 16.04.2021 00:13

Dominika Tajner przyjaźni się z Justyną Żyłą. Właśnie ujawniła, o czym rozmawia z byłą żoną Piotra

dominika tajner
fot. TRICOLORS/East NewsPiotr Molecki/East News

Dominika Tajner przyjaźni się z Justyną Żyłą od czasu, kiedy obie panie wzięły udział w Tańcu z gwiazdami. Rozmawiamy o jedzeniu, facetach i miłościach – wyjawiła Tajner w rozmowie z Pomponikiem.pl. To jednak nie koniec, podczas rozmowy pojawił się także temat Marceliny Ziętek.

O konflikcie Żyły i nowej partnerki jej byłego męża głośno było w całej Polsce. Mówiło się, że ostatecznie sprawą zajmie się sąd. Okazuje się, że Justyna śpi spokojnie.

Dominika Tajner przyjaźni się z Justyną Żyłą

Konflikt Żyły i Ziętek trwa już od dawna, a wcześniej Justyna i Piotr również nie mogli się dogadać. Dwa miesiące temu media donosiły, że była żona skoczka została pozwana, a pierwsza rozprawa jest już za nimi.

Ze słów Dominiki Tajner wynika jednak, że poróżnione panie wcale nie walczą w sądzie, a wszystkie doniesienia nie mają nic wspólnego z prawdą.

Myślę, że nie dojdzie do tego. O tym procesie wiem tylko z mediów. Ona nie drży i nie dzwoni do mnie po prawnika. Takich sytuacji nie mapowiedziała Pomponikowi.

Co myśli o publicznym praniu brudów swojej przyjaciółki? Tajner jest bardzo oszczędna w słowach. Unikała mówienia o swoim rozstaniu z Michałem Wiśniewskim, sprawy prywatne Justyny również nie będą przez nią ujawnianie.

Nie chcę komentować jej wywodów na Instagramie. To są bardzo emocjonalne relacje. My z Michałem nie mieliśmy takiej potrzeby, aby uderzać w siebie. Znam to z jego wcześniejszych doświadczeń. To są emocje. Natomiast wiem, że Piotr i Justyna mają coraz lepsze relacje. Czas leczy rany skwitowała.

Zobacz zdjęcie:

dominika tajner

Artykuły polecane przed redakcję Lelum:

Źródło: pomponik.pl