Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Czwarta żona Michała Wiśniewskiego już po nim nie rozpacza. Znalazła szczęście
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 28.05.2024 08:07

Czwarta żona Michała Wiśniewskiego już po nim nie rozpacza. Znalazła szczęście

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner
Fot. KAPIF

Dominika Tajner, czyli była czwarta żona Michała Wiśniewskiego, bardzo długo musiała zbierać się po tym, gdy znany piosenkarz poinformował ją o rozstaniu. Taki okres w życiu często kobiety, ale również porzuceni mężczyźni przypłacają depresją. Tajner po dwóch rozwodach i walce z nowotworem stanęła na nogi. Jest to zasługa nowej miłości

Dominika Tajner: kim jest?

Dominika Tajner jest absolwentką krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego na wydziale Turystyki i Rekreacji. Córka trenera skoków narciarskich, a także prezesa PZN Apoloniuza Tajnera. Wystąpiła w pierwszej edycji programu "Agent - Gwiazdy" w telewizji TVN.

Była czwartą żoną Michała Wiśniewskiego, zajmowała się także jego managementem. Wzięli ślub w 2012 roku, ale w marcu 2019 poinformowano, że artysta bez wiedzy małżonki złożył pozew rozwodowy. Kobieta wychowuje Maksa, który jest jej synem z poprzedniego małżeństwa.

Rutkowski szykuje niespodziankę dla syna. Przebije prezent z komunii Burzyńska odnosi się do sytuacji po utracie zębów. Ta odpowiedź szokuje

Dominika Tajner: nowotwór

Dominika Tajner w 2021 roku trafiła do szpitala. Bardzo zaniepokoiła tym swoich fanów, którzy dowiedzieli się z portalu Instagram, że chodzi o dolegliwości zdrowotne. Tajner poinformowała, że czeka na operację. Zaapelowała do swoich fanów, aby pamiętali o profilaktyce.

Celebrytka przeszła operację usunięcia guza piersi w szpitalu w stolicy województwa śląskiego. Była żona Wiśniewskiego, zapewniła wtedy, że wszystko jest dobrze i czuje się świetnie.

Dominika Tajner: nowa miłość

Dominika Tajner, już nie Wiśniewska, nareszcie stanęła na nogi. Kobieta otwarcie mówi, że jest szczęśliwą i niezależną kobietą. O tym, że odkryła, co dla nie jest najważniejsze, opowiedziała w "Twoim Imperium":

Wierzę, że wszystko, co złe, jest już daleko za mną. Pięć miesięcy temu postawiłam na sport i bardzo dobrze się z tym czuję (...) I co najważniejsze, nigdy dotąd nie byłam w tak dobrej formie. O urodę się nie martwię, bo to sprawa drugorzędna - mówiła Dominika Tajner.

Warto zaznaczyć, że celebrytka znalazła szczęście w miłości i jest bardzo zakochana. To dzięki temu zawdzięcza swój dobry nastrój:

Jestem szczęśliwa, że w końcu mam przy sobie mężczyznę, który kocha mnie taką, jaka jestem i nie zwraca uwagi na moje wady. Uważam, że nieźle się dobraliśmy, bo na zasadzie przeciwieństw - a Mariusz jest spokojniejszy, bardziej wyważony. Fajnie się uzupełniamy - tłumaczy Dominika Tajner w "Twoim Imperium".

Pytana o to, czy planuje zawrzeć związek małżeński, nie odpowiada jednoznacznie. Czas więc pokaże.

KAPIF_1000pix_K966192F.jpg