Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Partnerka Michała Wiśniewskiego żyje jak księżniczka. Artysta rozpieszcza ciężarną ukochaną
Martyna Szabłowska
Martyna Szabłowska 14.10.2019 20:39

Partnerka Michała Wiśniewskiego żyje jak księżniczka. Artysta rozpieszcza ciężarną ukochaną

kuchnia
instagram.com/m_wisniewski1972/

Partnerka Michała Wiśniewskiego jest oczkiem głowie piosenkarza. Wśród znajomych traktuje ją jak księżniczkę i nie szczędzi jej czułości. Ciężarna kobieta nie może się skarżyć na brak troski muzyka. Kim jest tajemnicza miłość Wiśniewskiego?

Michał Wiśniewski dopiero dwa tygodnie temu rozwiódł się z Dominiką Tajner, ale postanowił przedstawić swoją nową ukochaną, Paulinę, najbliższym. Nowa partnerka Michała Wiśniewskiego towarzyszyła mu na urodzinach kolegi z zespołu.

Kim jest partnerka Michała Wiśniewskiego?

Nowa partnerka Michała Wiśniewskiego ma na imię Paulina. Na razie wiemy o niej niewiele. Media jedynie donoszą, że z piosenkarzem poznała się w internecie i ma czworo dzieci. W ten weekend nowa miłość Michała Wiśniewskiego towarzyszyła mu na urodzinach Jacka Łągwy, kompozytora wielu hitów Ich Troje. Impreza była połączona ze spotkaniem fan clubu zespołu.

Michał Wiśniewski zabrał ukochaną, żeby przedstawić ją większej rzeszy bliskich. Oboje zabrali na imprezę swoje dzieci z poprzednich związków, które najwyraźniej dobrze się ze sobą dogadują.

Partnerka Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski spodziewa się dziecka

Na urodzinach członka Ich Troje, na których pojawiła się nowa partnerka Michała Wiśniewskiego było aż 150 zaproszonych gości. Nikt nie miał wątpliwości, że Paulina jest w ciąży. Mimo tego, że piosenkarz nie jest mężem Dominiki Tajner dopiero dwa tygodnie, to już od paru miesięcy jest wierny nowej ukochanej. Pięćdziesiąte urodziny Jacka Łągwy były pierwszym oficjalnym wyjściem pary.

– Wszyscy uważnie jej się przyglądali. Jednak Michał dbał o to, by dobrze się czuła w nowym otoczeniu. Co chwilę dawał jej buziaka i czule przytulał — opowiedział Super Expressowi jeden z obecnych gości.

Wokalista nie szczędził swojej ukochanej czułości. Partnerka Michała Wiśniewskiego musiała się czuć jak księżniczka, gdyż przez całą imprezę była w centrum zainteresowania piosenkarza.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

partnerka michała wiśniewskiego

Michał Wiśniewski i jego nowa ukochana pierwszy raz oficjalnie pokazali się razem.

partnerka michała wiśniewskiego

Wokalista spodziewa się kolejnego dziecka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wyborcy opozycji mogli przez pomyłkę oddać nieważne głosy. Wszystko przez głupi błąd
  2. Zbierał grzyby w lesie, gdy natknął się na opuszczony szałas. Wszedł do środka i wstrzymał oddech, to było piękne
  3. Znaki zodiaku, które mogą zostać miłością twojego życia. Daj się uwieść
  4. Córka Barbary Kurdej-Szatan to cała mama. Najnowsze zdjęcie zachwyciło fanów