Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dominika Tajner już po operacji. Podziękowała lekarzowi: „Zrobił to perfekcyjnie”
Martyna Pałka
Martyna Pałka 10.01.2022 11:07

Dominika Tajner już po operacji. Podziękowała lekarzowi: „Zrobił to perfekcyjnie”

Dominika Tajner
instagram.com/pawlusiewicz

Dominika Tajner ma już za sobą operację rekonstrukcji piersi, na którą zdecydowała się chwilę po usunięciu zmiany nowotworowej. Gwiazda udała się na zabieg do czeskiej Pragi.

Dominika Tajner przez długi czas walczyła z nowotworem piersi. Po udanej operacji była żona Michała Wiśniewskiego zdecydowała się na rekonstrukcję biustu, aby móc znów poczuć się kobieco. Gwiazda podzieliła się swoją opinią na temat zabiegu na swoim Instagramie.

Dominika Tajner po operacji rekonstrukcji piersi

Dominika Tajner ma za sobą wygraną walkę z chorobą nowotworową. Była żona Michała Wiśniewskiego dowiedziała się o obecności guza przy okazji przypadkowego badania USG.

-Miesiąc temu, przy jakiś przypadkowych badaniach, potrzebowałam zrobić USG piersi. Okazało się, że mam guza, wielkiego guza – 3 cm na 1,9 cm i że nie wygląda to wszystko za dobrze. Pojechałam na biopsję gruboigłową i przyszły wyniki. Wyniki były z jednej strony dobre, bo zmiana, choć była nowotworowa, okazała się łagodna. Mimo że jeden węzeł chłonny już miałam powiększony, to jeszcze było to stadium łagodne — wyznała Dominika Tajner

Teraz po powodzeniu operacji i pokonaniu nowotworu, Dominika Tajner zdecydowała się na zabieg rekonstrukcji piersi. Gwiazda wielokrotnie wspominała, że prawdopodobnie zdecyduje się na taką operację, aby znów poczuć się pięknie i kobieco. W końcu była żona Michała Wiśniewskiego zgodziła się na propozycję jednej z klinik i udała się do czeskiej Pragi.

Dominika Tajner relacjonowała szczegóły zabiegu na swoim profilu na Instagramie. Gwiazda nie tylko zdradziła detale swojej operacji, ale też zachwalała specjalistę, który podjął się rekonstrukcji jej biustu. Córka Apoloniusz Tajnera nie ukrywała, że w czasie zabiegu i przygotowań do niego, największym wsparciem był dla niej jej ukochany.

-Tak to doktor Polak, który modelował mój biust. Zrobił to perfekcyjnie. Dodam jeszcze, jak ważny jest dobry kontakt z lekarzem i zaufanie mu przed tak ciężka operacja. Jeszcze raz dziękuję — napisała na Instagramie Dominika Tajner

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kobieta w „Pytaniu na śniadanie” nagle zaczęła apelować do rządu. Wszystko poszło na żywo
  2. Wyszło na jaw, dlaczego Lewandowska nie zjawiła się na Gali Mistrzów Sportu. Niesłychane wieści