Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dominika Tajner przejdzie operację za granicą. Była żona Wiśniewskiego drży ze strachu, czuje się oszpecona
Martyna Pałka
Martyna Pałka 21.12.2021 12:24

Dominika Tajner przejdzie operację za granicą. Była żona Wiśniewskiego drży ze strachu, czuje się oszpecona

Dominika Tajner
TRICOLORS/East News

Dominika Tajner podzieliła się z fanami informacją o planowanym zabiegu. Była żona Michała Wiśniewskiego ma za sobą operację usunięcia guza z piersi. Teraz gwiazdę czeka jeszcze rekonstrukcja biustu.

Dominika Tajner kilka miesięcy temu poinformowała o operacji usunięcia guzów z piersi. Po wygranej walce z nowotworem gwiazdę czeka jeszcze jeden zabieg za granicą.

Dominika Tajner o operacji za granicą

Jakiś czas temu Dominika Tajner wyjawiła, że przeszła operację usunięcia guza z piersi. Gwiazda opowiedziała o swojej chorobie dopiero po zabiegu w szpitalu w Katowicach. Była żona Michała Wiśniewskiego nie chciała na początku zdradzać szczegółów jej stanu zdrowia.

-Byłam w szoku, nie mogłam uwierzyć. Szczególnie że prowadzę zdrowy styl życia i regularnie wykonuję badania profilaktyczne, bo jestem obciążona genetycznie. Moja mama w przeszłości chorowała na nowotwór. Gdy szok minął, poczułam przerażenie. Na szczęście miałam wokół siebie bliskich ludzi — wyznała Dominika Tajner

Gwiazda ma już za sobą walkę z nowotworem, co nie oznacza, że to koniec jej wizyt w szpitalach. Po świętach Bożego Narodzenia Dominika Tajner planuje zabieg rekonstrukcji piersi.

-Rekonstrukcja piersi odbędzie się już 5 stycznia w klinice w Pradze. Udało mi się szybko zorganizować miejsce i termin, bo pomogła mi w tym firma, która kieruje Polaków na zagraniczne operacje plastyczne. Tam można to zrobić po prostu taniej. Bardzo się stresuje, bo to jednak jest operacja w pełnym znieczuleniu. Ale po wycięciu guzów z obu piersi, mój biust nie wygląda jak wcześniej. Zwłaszcza jedna pierś, w której zmiana była bardzo duża. Tego nie da się przykryć makijażem, to trzeba operować — wyznała w rozmowie z „Faktem” Dominika Tajner.

Gwiazda wyznała również, że operacja rekonstrukcji biustu ma dla niej ogromne znaczenie. Dominika Tajner chce znów poczuć się pięknie i kobieco.

-Chcę mieć ładny biust i czuć się w pełni kobieco. Usunięcie takich nowotworów jednak oszpeca i wywołuje kompleksy, przynajmniej u mnie. Mam nadzieję, że po tej operacji będę miała ładne, zadbane piersi — powiedziała w wywiadzie dla tabloidu „Fakt” Dominika Tajner

Dominika Tajner

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pilny komunikat Edwarda Miszczaka. Chodzi o TVN, widzowie zamarli
    2. Eurowizja Junior: Kim są rodzice Sary? Prawda o jej ojcu może zaskoczyć
    3. Eurowizja: Widzowie zastygli w bezruchu. Niewiarygodne, co wydarzyło się podczas występu Polki