Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wielka radość Dominiki Tajner. Właśnie wydało się z kim jest w związku
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 21.04.2022 20:53

Wielka radość Dominiki Tajner. Właśnie wydało się z kim jest w związku

Dominika Tajner
fot. TRICOLORS/East News

Dominika Tajner była w związku małżeńskim z Michałem Wiśniewskim do 2019 roku. Gdy para się rozstała, gwiazda próbowała ułożyć sobie życie z kolejnymi partnerami, jednak jej próby kończyły się niepowodzeniem. Niedawno okazało się, że Tajner weszła w kolejny związek.

Póki co Dominika Tajner nie chce opowiadać zbyt wiele o swoim nowym partnerze. Przyznaje jednak, że jest z nim bardzo szczęśliwa i zamierzają wspólnie spędzić resztę życia. „Dawno nie byłam tak zakochana!” – mówi gwiazda w magazynie „Na żywo”.

Dominika Tajner jest w nowym związku

Dominika Tajner w latach 2012-2019 była żoną Michała Wiśniewskiego. Po rozstaniu piosenkarz szybko znalazł nową miłość i wziął ślub z Polą Wiśniewską. Za to Tajner rzuciła się w wir poszukiwań nowego partnera. Jeszcze w zeszłym roku spotykała się z 62-letnim Cypryjczykiem o imieniu Demetris, a później z Adamem Witkowem. Niestety oba związku rozpadły się w przeciągu dwóch miesięcy. Zdrowie Dominiki Tajner również zaczęło szwankować. U gwiazdy wykryto guza piersi, musiała przejść operację i rekonstrukcję biustu. Niedawno jednak los znów się do niej uśmiechnął.

W marcu Dominika Tajner pojawiła się na wspólnym gotowaniu dla uchodźców z Ukrainy. Nie każdy wiedział, że podczas wydarzenia towarzyszył jej nowy partner, Mariusz Wach. Mężczyzna od 2005 roku jest zawodowym bokserem z licznymi sukcesami na koncie. Tajner niewątpliwie jest u jego boku bardzo szczęśliwa.

Zakochana Dominika Tajner

Dominika Tajner stara się zbyt wiele nie opowiadać o swoim związku z Mariuszem Wachem. Jednak podczas rozmowy z magazynem „Na żywo” uchyliła rąbka tajemnicy.

– Mam wrażenie, że mężczyzna, z którym obecnie się związałam, to facet do końca życia. Ale nie chcę o nim za dużo opowiadać. Do niedawna zbyt otwarcie mówiłam o swoich uczuciach, teraz postanowiłam zachować więcej dla siebie — wyznała.

Dziś Tajner jest zachwycona swoim życiem. Udało jej się odzyskać zdrowie, ma szczęśliwą rodzinę i wspaniałego partnera. Liczy, że jej miłość będzie trwała jak najdłużej i uda jej się spędzić resztę życia z Mariuszem Wachem.

– Dawno nie byłam tak zakochana! Doceniam każdą chwilę, bo zdaję sobie sprawę, jak bardzo jestem szczęśliwa. Mam kochających rodziców, wspaniałego syna, jestem wreszcie zdrowa. Mam też pracę, którą lubię oraz sprawdzonych przyjaciół, którym mogę ufać i z którymi dobrze się bawię — powiedziała dla „Na żywo”.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”: Wielkie zaskoczenie w nowym sezonie. Widzowie zaniemówili na widok Kasi i Klaudii
  2. Co się dzieje u Lewandowskich? Robert i Ania nie spędzają świąt razem, znamy powód rozłąki
  3. Marcin Hakiel woła o pomoc? Fani porażeni w Wielkanoc, wszyscy są pewni jednego

Źródło: plejada.pl