Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kim jest nowy partner Dominiki Tajner? To cios dla Michała Wiśniewskiego
Kamil Olek
Kamil Olek 29.12.2021 11:03

Kim jest nowy partner Dominiki Tajner? To cios dla Michała Wiśniewskiego

Dominika Tajner, Michał Wiśniewski
fot. instagram.com/dominika_tajner

Dominika Tajner, była żona Michała Wiśniewskiego, jeszcze niedawno wspominała w mediach o nowym związku, mającym rozpocząć jednocześnie zupełnie inny rozdział życia. Okazuje się jednak, że relacja z dwie dekady starszym Cypryjczykiem nie przetrwała próby czasu. Celebrytka singielką była jednak krótko – w jej życiu pojawił się bowiem kolejny partner.

Dominika Tajner o nowym ukochanym. „Bratnia dusza”

Michał Wiśniewski oraz Dominika Tajner (przez długi czas posługująca się także nazwiskiem byłego męża) rozwiedli się w 2019 roku, po siedmiu latach małżeństwa. Od tamtej pory wokalista zdążył ponownie stanąć na ślubnym kobiercu, Tajner próbowała zaś ułożyć sobie życie z tajemniczym Cypryjczykiem.

Szybko okazało się jednak, że odległość dzieląca celebrytkę i jej 62-letniego ukochanego (a także utrudniająca podróżowanie pandemia koronawirusa) jest nie do pokonania. Dominika ogłosiła tym samym w rozmowie z „Twoim Imperium”, że związek przeszedł do historii.

Przyznała jednocześnie, że w jej życiu… pojawiła się już nowa miłość. Opowiadając o niej, kobieta zdecydowała się także na poważne wyznanie.

Pierwszy raz w życiu czuję się taka szczęśliwa – przyznała, nie odnosząc się jednak bezpośrednio do małżeństwa z Michałem Wiśniewskim (ani innych nieudanych związków).

Tajner dodała także, że znalazła „bratnią duszę”. Ukochany wspiera ją zaś w walce o odzyskanie zdrowia i „nie pozwala się załamać” (42-latka przeszła bowiem niedawno operację usunięcia guza piersi).

Gadamy długimi godzinami, tematy nam się nie kończą – uzupełniła.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sara James pochwaliła się zdjęciem z mamą. Pani Arleta wygląda jak siostra piosenkarki
  2. Dominika Gwit niknie w oczach. Fanka pod najnowszym zdjęciem całej sylwetki: „Mega widać różnicę”

Źródło: Pudelek