Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Była żona Wiśniewskiego, Dominika Tajner związała się z 62-letnim partnerem
Karol Zaborowski
Karol Zaborowski 08.05.2021 09:51

Była żona Wiśniewskiego, Dominika Tajner związała się z 62-letnim partnerem

Dominika Tajner i nowy parter
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 05.06.2019 Konferencja prasowa marki Ecooking n/z: TAJNER-WISNIEWSKA DOMINIKA

Po głośnym rozstaniu z Michałem Wiśniewskim Dominika Tajner ułożyła sobie życie u boku innego mężczyzny. Wyjaśniamy, kim jest nowy parter Dominiki Tajner.

Dominika Tajner niespodziewanie dowiedziała się o końcu swojego małżeństwa z Michałem Wiśniewskim. Gwiazda nie ukrywała, że złożenie przez swojego byłego męża papierów rozwodowych było dla niej ogromnym zaskoczeniem. Przypomnijmy, że miało to miejsce, kiedy Dominika Tajner walczyła o kryształową kulę w programie „Taniec z gwiazdami”.

Jednak byli już małżonkowie postanowili dojść do porozumienia i wciąż łączy ich przyjacielska relacja. Ze strony Michała Wiśniewskiego nie trzeba było długo czekać na wieści o jego kolejnym związku. Jednak z kim postanowiła związać się Dominika Tajner?

Nowy partner Dominiki Tajner

Okazuje się, że córka Apoloniusza Tajnera związała się z mężczyzną, który był dla niej oparciem w czasie rozwodu z wokalistą zespołu Ich troje. Co ciekawe, jest on od niej o 20 lat starszy i choć początkowo łączyła ich tylko i wyłącznie przyjacielska relacja, to z czasem przerodziła się w prawdziwą miłość.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Demetris, bo tak ma na imię nowy wybranek Dominiki Tajner, jest Cypryjczykiem. Co więcej, to właśnie on zalecał swojej obecnej partnerce, aby dała sobie czas na to, aby pogodzić się z rozwodem, zanim zdecyduje się rozpocząć kolejny związek.

Demetrisa poznałam dwa lata temu. Na początku nasza relacja miała charakter zdecydowanie przyjacielski. To od niego słyszałam, że muszę przepracować bolesne rozstanie, przeżyć tę żałobę i dopiero wówczas znaleźć w sobie gotowość do nowej relacji. Wykazał się cierpliwością, dając mi czas i przestrzeń, bym znów mogła się otworzyć – powiedziała Dominika Tajner w rozmowie z wp.pl.

Niestety para aktualnie nie może się spotykać twarzą w twarz ze względu na panującą pandemię. Dominika czeka cierpliwie na swojego ukochanego, aż ten przyjmie swoją drugą dawkę szczepionki i będzie mógł przylecieć do Polski.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: popularne.pl