Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Była żona Michała Wiśniewskiego ma już nowego partnera? Fani nie mają wątpliwości
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 04.01.2020 15:55

Była żona Michała Wiśniewskiego ma już nowego partnera? Fani nie mają wątpliwości

michał wisniewski
fot. instagram.com @dominika_tajner

Była żona Michała Wiśniewskiego po raz kolejny postanowiła spróbować szczęścia w miłości. Wszystko wskazuje na to, że kobieta ma nowego partnera. Dominika Tajner z przytupem rozpoczęła Nowy Rok, a przeszłość raz na zawsze przekreśliła grubą kreską. Gratulacjom nie było końca.

Dla Dominiki Tajner ubiegły rok zdecydowanie nie należał do najłatwiejszych. Przypomnijmy, że zaraz po tym, jak pożegnała się z Tańcem z Gwiazdami, zmarła jej babcia. Co więcej, w maju do szpitala trafił też jej ukochany 13-letni synek, Maksymilian. Z kolei pod koniec listopada media obiegły wstrząsające wieści, że Tajner wyłudzić miała milionowy kredyt.

Była żona Michała Wiśniewskiego jest w związku

Wszystko wskazuje na to, że nie tylko życie miłosne piosenkarza kwitnie w najlepsze. Wspomnijmy, że media w ostatnim czasie obiegła wiadomość, że Michał Wiśniewski wkrótce po raz kolejny stanie na ślubnym kobiercu. Jego wybranką jest tajemnicza Paulina, która rzekomo nie jest związana z branżą muzyczną.

Podczas gdy Michał znalazł sobie nową miłość, Tajner zmagała się z niebywale trudnym okresem w swoim życiu. Całe szczęście wszystkie problemy najprawdopodobniej zostały zażegnane, a na twarzy gwiazdy znowu zagości uśmiech. Wszystko za sprawą jej nowej miłości, która przestała być tajemnicą.

Kim jest nowy wybranek Dominiki Tajner?

Ta informacja w dalszym ciągu owiana jest tajemnicą. Była żona Michała Wiśniewskiego w sobotni poranek zmieniła swój Facebook’owy status na… w związku.

Pod wpisem kobiety niemalże natychmiast posypała się lawina gratulacji i przychylnych komentarzy. Nie ulega wątpliwości, że wszyscy są ciekawi, kim jest tajemniczy partner Dominiki Tajner. Redakcja Lelum.pl również przyłącza się do gratulacji i życzy jak najwięcej miłości.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

była żona

Dominika Tajner ma nowego partnera.

Była żona

Kobieta zmieniła status związku na Facebooku.

Była żona

Tajner Nowy Rok rozpoczęła z przytupem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: znany polityk niespodziewanie trafił do szpitala
  2. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę
  3. Znaki zodiaku, które się przyciągają. 3 pary, które stworzą najlepsze duety w miłości i przyjaźni
  4. Ślub kościelny? W 2020 ksiądz ma nowe prawa. Będą szczegółowe rozmowy z narzeczonymi
  5. Michał Wiśniewski i „Ich Troje” wracają z nowym teledyskiem. Wokalistką znów została Justyna Majkowska
  6. Agnieszka Chylińska powiedziała kilka słów o swoim dziecku, po czym zalała się łzami. Trudno powstrzymać wzruszenie

Źródło: pudelek.pl