Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dominika Tajner da w kość Michałowi Wiśniewskiemu? Media donoszą, że szykuje prawdziwą bombę
Katarzyna  Kowalska
Katarzyna Kowalska 01.08.2019 15:38

Dominika Tajner da w kość Michałowi Wiśniewskiemu? Media donoszą, że szykuje prawdziwą bombę

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski rozstali się ze sobą kilka miesięcy temu, kończąc tym samym trwający dziewięć lat związek. Jak podaje znany tygodnik, porzucona gwiazda znalazła dość nietypowy sposób, by zamknąć ten bolesny etap!

Krok, na który miała zdecydować się córka Apoloniusza Tajnera, wiązałby się nie tylko z dość dużym rozgłosem, ale również znacznym przychodem finansowym. Wielbiciele uczestniczki Tańca z Gwiazdami z pewnością będą zachwyceni pomysłem, na który wpadła ich idolka!

Rozstanie, o którym mówiły wszystkie media

W rozmowie z magazynem Flesz, była partnerka Michała Wiśniewskiego przyznała, że jej związek z wokalistą od pewnego czasu przeżywał kryzys. Dominika była jednak przekonana, że to wyłącznie przejściowe:

– Prawda jest jednak taka, że w moim małżeństwie od dawna było nie najlepiej. Ale szczerze mówiąc na początku myślałam, że to tylko kolejny kryzys. Byliśmy ze sobą już dziewięć lat, a w tak długich związkach przecież nie zawsze jest kolorowo – wspomniała.

Dominika Tajner pisze książkę?

Jak podaje tygodnik Na żywo, czwarta żona Michała Wiśniewskiego jest w trakcie pisania książki, w której ma odnieść się do własnych wspomnień i wieloletniego związku z muzykiem:

Po trudnym rozstaniu z gwiazdorem estrady Dominika otrząsnęła się, znalazła nowe uczucie i… ruszyła do pisania wspominkowej książki o nieudanym małżeństwieczytamy.

Czy dzieło Dominiki wkrótce ukaże się w księgarniach? Czas pokaże…

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dominika Tajner

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski rozstali się kilka miesięcy temu. Choć gwiazda wiedziała, że w jej związku nie dzieje się najlepiej, nie spodziewała się takiego obrotu spraw.

Dominika Tajner

Jak podaje tygodnik Na żywo, czwarta żona wokalisty zdecydowała się napisać książkę, w którym opowie o swoim życiu i małżeństwie z liderem zespołu Ich Troje. Kiedy i czy w ogóle pozycja Dominiki Tajner ukaże się na sklepowych półkach? Zobaczymy…

ZOBACZ TEŻ:

  1. Marta Kaczyńska od kilku lat prowadzi własną kancelarię prawną. Wiemy, ile kosztuje u niej rozwód
  2. Barbara Kurdej-Szatan o zwolnieniu z TVP: „Nie żałuję! Przynajmniej mogę sobie spojrzeć w twarz!”
  3. Beata Szydło w dzieciństwie była chłopczycą. Marzyła o zawodzie, który nie ma nic wspólnego z polityką!
  4. Eleni po 25 latach zwróciła się do mordercy swojej córki. Jej słowa wywołały wielkie poruszenie
  5. Mąż był dla Krystyny Loski całym światem. Dziś spikerka razem z córką spełnia jego ostatnie życzenie
  6. Dramat w domu Hanny Lis. To dla dziennikarki bardzo trudny okres w życiu
  7. Nagła, niespodziewana wiadomość wstrząsnęła fanami. Nie żyje gwiazda serialu „Przyjaciółki”

Źródło: jastrzabpost.pl