Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dominika Tajner przeszła serię zabiegów. Pokazała, jak teraz wygląda jej twarz. „Siniaczków praktycznie nie ma”
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 18.08.2022 23:54

Dominika Tajner przeszła serię zabiegów. Pokazała, jak teraz wygląda jej twarz. „Siniaczków praktycznie nie ma”

Dominika Tajner
fot. TRICOLORS/East News

Dominika Tajner postanowiła skorzystać z pomocy zabiegów upiększających, których efektami z dumą podzieliła się na swoim Instagramie. Już po tygodniu gwiazda zauważyła znaczne zmiany na swojej twarzy. „Buzia zrobiła się dużo fajniejsza” – powiedziała.

Dla wielu gwiazd wygląd jest niezwykle ważny i gotowe są w niego zainwestować naprawdę duże pieniądze. Niektóre sławy wolą milczeć o przebytych zabiegach, a inne z dumą się nimi chwalą. Do tej drugiej grupy należy Dominika Tajner.

Dominika Tajner poprawiła urodę

Dominika Tajner to 43-letnia osobowość telewizyjna, która w przeszłości była związana z Michałem Wiśniewskim. Ponadto przez 6 lat pełniła funkcję menadżerki zespołu „Ich Troję”. Mimo to nie została zaproszona na odbywający się ostatnio jubileusz zespołu, gdyż Wiśniewski wolał zadbać o samopoczucie swojej obecnej żony. Jego decyzję szybko skomentowała Tajner.

– Uważam, że niezaproszenie mnie jako osoby, która zajmowała się i poświęciła się temu zespołowi przez sześć lat, to takie trochę niesmaczne i trochę małe faux-pas, jak dla mnie — powiedziała

Gwiazda jednak nie roztrząsała więcej sprawy i wyjaśniła, iż nie czuje się urażona. Teraz postanowiła skupić się na czym innym i poprawiła swój wygląd przy pomocy kilku zabiegów upiększających.

Gwiazda pokazała efekty po zabiegach

W wybranej przez Dominikę Tajner klinice przeprowadzono redukcję zmarszczek, wolumetrię ze stymulacją tkankową oraz wypełnienie i modelowanie ust. Do żadnego ze wspomnianych zabiegów gwiazda nie bała się przyznać. Tydzień po ich przeprowadzeniu skomentowała efekty.

– Obiecałam wam, że po tygodniu zabiegów pokaże się i powiem, czy coś się dzieje. Wydaje mi się, że ta buzia zrobiła się dużo fajniejsza, gęstsza, siniaczków już praktycznie nie ma – powiedziała.

Celebrytka niewątpliwie jest zadowolona z serii zabiegów i nie żałuje, że się na nie zdecydowała. Już dostrzega zmiany na swojej buzi.

Zobacz zdjęcie:

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Krzysztof Ibisz pokazał, jak przygotowuje się na narodziny trzeciego dziecka. Wrzucił wyjątkowe nagranie
  2. Marcin Hakiel podjął decyzję o przeprowadzce. Nie może mieszkać w domu, który dzielił z Kasią?
  3. „Pytanie na śniadanie”: Cichopek bez Kurzajewskiego. Z nowym partnerem poprowadziła dzisiejsze wydanie

Źródło: Plotek