Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dominika Tajner ogłosiła za pośrednictwem Instagrama, że jest zakochana

Dominika Tajner ogłosiła za pośrednictwem Instagrama, że jest zakochana

Dominika Tajner
fot. TRICOLORS/East News

Dominika Tajner ma za sobą trudny czas. Rozstanie z Michałem Wiśniewskim mocno dało jej w kość. Zwłaszcza że muzyk szybko związał się z Polą, z którą aktualnie spodziewa się dziecka. Okazuje się jednak, że Dominika też jest szczęśliwa i zakochana.

Dominika Tajner spełniała w się w Tańcu z gwiazdami, a w międzyczasie jej mąż Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód. Celebrytka nie kryła zaskoczenia i była bardzo rozżalona postawą ukochanego.

Dominik Tajner w końcu odnalazła szczęście

Kilka tygodni po tym, jak Michał Wiśniewski publicznie zapewniał o swojej miłości do Dominiki Tajner, złożył pozew o rozwód. Decyzja muzyka dla wszystkich była ogromnym zaskoczeniem, również kobieta nie spodziewała się, co ją czeka.

Problemy Dominiki Tajner nie skończyły się wraz z rozstaniem, ponieważ do szpitala trafił jej syn z poprzedniego związku, Maks. Chłopiec walczył o życie, a lekarze nie do końca wiedzieli, jaka jest przyczyna jego problemów zdrowotnych. Ostatecznie okazało się, że nastolatek miał zapalenie mózgu, spowodowane ugryzieniem kleszcza.

Później na świecie wybuchła pandemia koronawirusa. Dominika Tajner zaraziła się i musiała skupić się na swoim zdrowiu. Nie było jej łatwo, zwłaszcza że w mediach zaczęły pojawiać się informacje o tym, że Michał Wiśniewski po raz kolejny zostanie ojcem. Na szczęście los uśmiechnął się też do Dominiki. Celebrytka w końcu jest zakochana!

Dominika Tajner jest zakochana!

W kuluarach od miesięcy mówiło się o tym, że Dominika Tajner jest zakochana. Pojawiały się jednak plotki, że nowy związek nie do końca ma szanse na przetrwanie. Wybrankiem celebrytki okazał się tajemniczy Jarosław, biznesmen z Warszawy.

Okazuje się, że plotki o nieudanym związku nie są prawdziwe. Dominika poinformowała właśnie za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jest w związku. Wiadomość przekazała również za pośrednictwem Instagrama. Była żona Wiśniewskiego opublikowała fotkę tańczącej pary.

Miłość jest w powietrzu! Nareszcie – napisała.

Zatem wiele wskazuje na to, ze Dominice Tajner w końcu zaczęło układać się w życiu tak, jak na to zasługuje, a o byłym małżonku udało jej się zapomnieć. Rozstanie z Michałem Wiśniewskim było dla niej naprawdę traumatyczne. Jeszcze przed ich ślubem pojawiły się problemy, o czym opowiedziała w rozmowie z jastrzabpost.pl.

Największa trauma to było układnie stolików. Wiadomo, było dużo gości i może nie każdy się lubi, nie każdy chciałby obok siebie siedzieć. […] To było mocne wyzwanie – mówiła córka Apoloniusza Tajnera.

Życzymy wszystkiego dobrego!

Zobacz zdjęcia:

Dominika Tajner

Dominika Tajner ogłosiła za pośrednictwem Instagrama, że jest zakochana.

Dominika Tajner

Jej wybrankiem, jest niejaki Jarosław, biznesmen z Warszawy.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: se.pl