Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Wiśniewski rozstał się ze swoją czwartą żoną po 6 latach. Powód zdumiewa
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.11.2023 16:19

Michał Wiśniewski rozstał się ze swoją czwartą żoną po 6 latach. Powód zdumiewa

Michał Wiśniewski rozstał się z czwartą żoną
Michał Wiśniewski rozstał się z czwartą żoną, fot. KAPIF

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Michał Wiśniewski jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych muzyków w Polsce, a jego życie prywatne dostarcza jeszcze więcej emocji niż zjawiskowe koncerty. Gwiazdor ma za sobą kilka nieudanych małżeństw. Teraz wiadomo, czemu nie wyszło mu z jego czwartą żoną.

Michał Wiśniewski dopiero po latach odnalazł szczęśliwą miłość

Czerwonowłosy piosenkarz znany jest nie tylko ze swoich kultowych przebojów, ale również skomplikowanego życia miłosnego. Michał Wiśniewski ma za sobą kilka nieudanych związków, które swego czasu były jednymi z najbardziej medialnych w Polsce.

Obecnie gwiazdor związany jest ze swoją piątą żoną Polą Wiśniewską, z którą doczekał się dwójki dzieci: Falco Amadeusa oraz Noela Cloe. Para wychowuje również dzieci muzyka z pozostałych związków. I choć lider zespołu Ich Troje naprawdę rozkwita u boku swojej obecnej partnerki, wiele osób zastanawia się, jaki był powód rozpadu jego poprzedniego małżeństwa. 

TAK sponsorzy Michała Wiśniewskiego zareagowali na jego wyrok. Muzyk właśnie przekazał wieści "Strażacy truchleli, gdy podnosili samochód". 7-letni chłopczyk zginął wraz z rodzicami. Polacy nie mogą uwierzyć!

Jak wyglądał związek Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner?

Nie jest tajemnicą, że wokalista ma za sobą cztery nieudane małżeństwa. Jego pierwszą wybranką była koleżanka po fachu Magda Femme, a ich relacja zakończyła się w niezbyt przyjemnej atmosferze. Jeszcze przed oficjalnym rozwodem muzyk spotykał się z Mandaryną, ale ten związek również nie przetrwał próby czasu. Kolejną ukochaną Michała Wiśniewskiego była Anna Świątczak, lecz ich małżeństwo rozpadło się po czterech wspólnych latach.

Wtedy też lider zespołu Ich Troje poznał Dominikę Tajner. Co ciekawe, para miała okazję spotkać się, gdy Michał Wiśniewski był jeszcze w związku z Anną Świątczak i dlatego nie poświęcił córce Apoloniusza Tajnera żadnej uwagi. Miało to miejsce podczas kolęd dla duchownych, gdzie piosenkarz grał swój koncert. Dopiero po jego rozstaniu Michał Wiśniewski po raz kolejny spotkał się z Dominiką i wtedy dał szansę tej relacji.

Poszliśmy na kręgle, wypiliśmy trochę, poszliśmy do łóżka. That's it. To była jedna noc 
 

ZOBACZ TEŻ: Michał Wiśniewski wypowiedział się o byłych żonach. Powinny być zadowolone?

Dlaczego Michał Wiśniewski rozstał się z czwartą żoną?

Ślub muzyka i Dominiki Tajner miał miejsce 30 czerwca 2012 roku na Mazurach, a w uroczystości brało udział ponad 400 gości. Sama panna młoda wyznała później podczas jednego ze swoich wywiadów, że wychodziła za piosenkarza z miłości i liczyła, że wspólnie się zestarzeją.

Niestety, ich związek również okazał się nieudanym, a para oficjalnie rozwiodła się w 2019 roku. Dominika Tajner zdradziła wówczas, że największe problemy sprawiało im oddzielenie życia zawodowego od prywatności. Wyjawiła też, że ma żal, że na jubileusz zespołu Ich Troje otrzymała zaproszenie jako menadżerka grupy, a nie była żona wokalisty.

Ja ten zespół prowadziłam 7 lat, kawał czasu. Większość czasu rozmawiasz o zespole, mówię z Michałem… że to się wysypało, tamto. Potem, jak się rozeszliśmy zawodowo, to się okazało, że nie mamy wspólnych tematów. Przy Ich Troje zatarła się ta granica, ja się nie czułam kobieco, jak partnerka, jak żona, tego flow mi brakowało - wyznała czwarta żona Michała Wiśniewskiego w rozmowie z Pomponikiem.

Źródło: Pomponik