Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dominika Tajner się zaręczyła. Znany polski sportowiec poprosił ją o rękę
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 01.05.2022 10:55

Dominika Tajner się zaręczyła. Znany polski sportowiec poprosił ją o rękę

Dominika Tajner
fot. instagram.com/m_wisniewski1972/dominika_tajner

Nieoczekiwane, radosne wieści przekazała była żona Michała Wiśniewskiego. Na Instagramie nieoczekiwanie zawitała relacja z pierścionkiem zaręczynowym, a Dominika Tajner oświadczyła, że powiedziała „Tak”. Jej wybranek to znany sportowiec.

Kiedy w 2012 roku świat mediów obiegła wieść, że Michał Wiśniewski ponownie się ożenił, niewiele osób wróżyło parze powodzenie, opierając się na doświadczeniach muzyka z przeszłości. Trzeba jednak przyznać, że lider „Ich Troje” oraz jego managerka, Dominika Tajner stworzyli wyjątkowy związek, który zdołał przetrzymać wiele trudnych chwil.

Ostatecznie para rzeczywiście się rozstała, choć w rozmowie z Sylwią Borowską była żona gwiazdora przyznawała, że nie była to łatwa decyzja. Teraz jednak, po 3 latach od rozwodu, kobiecie udało się wreszcie na nowo ułożyć życie. Nie tak dawno temu ujawniła, że jest zakochana, a teraz… pokazała pierścionek.

Dominika Tajner powiedziała „tak”. Jej wybranek to znany sportowiec

Po rozwodzie z Wiśniewskim, Dominika Tajner już kilkukrotnie próbowała szczęścia w miłości, a jakiś czas temu głośno było o jej związku z ponad dwie dekady starszym, 62-letnim Cypryjczykiem o imieniu Demetris. Jeszcze w lutym tego roku zakończyła z kolei związek z Adamem Witkowem.

Kilka dni temu nieoczekiwanie wyszło na jaw, że celebrytka znów jest zakochana. Wraz ze swoim partnerem dołączyła do akcji wspólnego gotowania dla potrzebujących Ukrainy i wówczas okazało się, że jej ukochany to znany polski bokser. Warto wspomnieć, że córka trenera sama zakładała już rękawice, m.in. podczas charytatywnej walki MMA.

Teraz na Instagramie pojawiła się zaskakująca relacja, a na niej — piękny pierścionek. Dominika Tajner oświadczyła, że zaręczyła się z Mariuszem Wachem.

– No i stało się. Moja odpowiedź brzmi „Tak” – wyznała.

Na Instastory zawitało także zdjęcie jej ukochanego, opatrzone miłosnym cytatem piosenki. Bez wątpienia uczucie pomiędzy parą jest gorące i podsycane wspólnymi zainteresowaniami, co zwiastuje sukces. Nie zostaje nam już nic innego, jak pogratulować parze i oczekiwać na ślub.

Dominika Tajner
Dominika Tajner pierścionek

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Marcin Hakiel ujawnia, co jest na nagraniach z Cichopek i Kurzajewskim. Jest zdruzgotany
  2. Ma dopiero 17 lat, już podjęła życiową decyzję. Wiadomo, z jakim wykształceniem skończy Roksana Węgiel
  3. Do sieci trafiły zdjęcia z domu Macieja Kurzajewskiego