Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dominika Tajner o kolejnym dziecku Wiśniewskiego. „Jest gotowy na szóste”
Karol Zaborowski
Karol Zaborowski 02.05.2021 17:18

Dominika Tajner o kolejnym dziecku Wiśniewskiego. „Jest gotowy na szóste”

DOminika Tajner o dziecku wiśniewskiego
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 20.02.2021 Wernisaz GALERIA LA VIE SKIN n/z: TAJNER-WISNIEWSKA DOMINIKA

Podczas jednego z wywiadów Dominika Tajner została zapytana o plotki na temat kolejnego dziecka Michała Wiśniewskiego. Była żona muzyka powiedziała, co o tym sądzi.

Małżeństwo Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego zakończyło się w niecodziennych okolicznościach. Cała sprawa wyszła na jaw, kiedy Dominika walczyła jeszcze o kryształową kulę w programie „Taniec z gwiazdami”.

Natomiast o samym rozwodzie dowiedziała się, kiedy jej były mąż złożył wszystkie niezbędne papiery w tej sprawie. Choć mogłoby się wydawać, że w takiej sytuacji rozstaną się w złej atmosferze, to stało się wręcz przeciwnie. Niedawno Dominika Tajner została zapytana o pogłoski dotyczące kolejnego dziecka swojego byłego męża. Jej odpowiedź jeszcze bardziej rozpaliła ciekawość fanów.

Dominika Tajner odpowiedziała na doniesienia dotyczące dziecka Michała Wiśniewskiego

Pogłoski o kolejnym dziecku muzyka zaczęły się pojawiać po tym, jak Michał Wiśniewski opublikował zdjęcie swojego nowego tatuażu. Opierając się na tym, wielu internautów zaczęło podejrzewać, że na przełomie 2021 i 2022 roku na świat przyjdzie szóste już dziecko lidera Ich Troje.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Niestety, choć Dominika Tajner ma dobry kontakt ze swoim byłym mężem, to nie zdradziła wprost, czy pogłoski powielane przez internautów są prawdziwe. Chociaż jej słowa wskazują, że być może w przyszłości pojawi się kolejny potomek czerwonowłosego wokalisty.

Wszystko dlatego, że Dominika Tajner stwierdziła, iż Michał Wiśniewski jest gotowy na szóste dziecko.

Myślę, że jest gotowy na szóste dziecko. Życzę mu tego i z tego, co widzę, to ma teraz więcej czas, aby oddać się ojcostwu. Chyba go to cieszy. Trzymam kciuki, żebym im się udało i aby podzielił się radosną nowiną – powiedziała Dominika Tajner.

W dalszej części wywiadu była żona Wiśniewskiego zaznaczyła również, że teraz muzyk ma więcej czasu, aby realizować się jako ojciec. Oczywiście wynika to z faktu, że przez pandemię, nie może pracować tak, jak wcześniej. Jednak ma to też swoje plusy, o których w jednym ze wpisów pisał sam Wiśniewski.

To jeden z niewielu „plusów” siedzenia w domu w trakcie pandemii. Potrafię obserwować młodego w „slow motion”. Dostrzegam każdy szczegół. W rozmowie z @fabbka przyznałem się, że to zupełnie inne ojcostwo z mojego punktu widzenia, bo nic mnie nie omija – napisał Michał Wiśniewski.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: jastrzabpost.pl