Lifestyle.Lelum.pl > Conan Kaźmierski

Conan Kaźmierski

Dagmara Kaźmierska, Conan
26.05.2024 19:18 Conan zrobił Kaźmierskiej wyjątkowy prezent na Dzień Matki. Ale się wykosztował

Dagmara Kaźmierska dopiero co wróciła z Egiptu, a już wybrała się na kolejną wycieczkę. Inicjatorem przedsięwzięcia stał się Conan. To jednak niejedyne, co wręczył rodzicielce z okazji jej święta. Mama i syn mają okazję do świętowania.

Dagmara Kaźmierska z fanami
20.05.2024 18:39 Kaźmierska wraca w nowym formacie. Już robi sobie zdjęcia z fanami

Kilka dni temu Dagmara Kaźmierska wróciła do Polski. Zdążyła już odwiedzić rodzinną uroczystość i przejść się na spacer po deptaku. To tam rozegrały się intrygujące sceny. Wszystko wskazuje na to, że celebrytka wciąż ma fanów.

Dagmara Kaźmierska
19.05.2024 18:03 Kaźmierska świętuje w najlepsze. Czuje się jak "Ojciec Chrzestny"?

Dagmara Kaźmierska wycofała się z mediów po tym, jak za sprawą artykułu opublikowanego na portalu Goniec.pl poznaliśmy szczegóły jej kryminalnej przeszłości. Jej syn Conan bardzo wspiera swoją mamę niezależnie od okoliczności. Teraz pokazał, jak “Królowa życia” spędza niedzielę. Kaźmierska baluje w najlepsze. 

Dagmara Kaźmierska
10.05.2024 21:07 Kaźmierska opublikowała dwa wymowne zdjęcia. „Dar od Boga”

Dagmara Kaźmierska wyjechała do Egiptu. Tam przebywa od dwóch tygodni w towarzystwie swojego syna. Dziś ponownie zabrała głos i opublikowała wymowne zdjęcia na Instagramie. Jeden z hashtagów głosi: “#darodboga”.

Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski
04.05.2024 21:15 Conan włączył telefon. A tam? Kaźmierska aż się opluła

Dagmara Kaźmierska nie robi sobie zbyt wiele z afery, która rozgrywa się właśnie w mediach. Wyjechała do Egiptu i chętnie dzieli się widokami z rajskich wakacji. Szeroki uśmiech nie schodzi z jej twarzy, a żarty są codziennością. Udowadnia to nowy film udostępniony w serwisie YouTube.

Conan Kaźmierski, Dagmara Kaźmierska
02.05.2024 16:05 Syn Kaźmierskiej pokazał zdjęcie, w tle widać Dagmarę. Aż trudno uwierzyć

Po wybuchu medialnej afery Dagmara Kaźmierska wraz z synem wyjechała do Egiptu. Conan publikuje w mediach społecznościowych kolejne fotografie przedstawiające ich kolejne poczynania. W obliczu tego, co dzieje się w Polsce, emocje, jakie oboje wyrażają, są dość zaskakujące.

Dagmara Kaźmierska
01.05.2024 21:08 Kaźmierska żartuje z głośnej afery. Kariera pogrzebana?

Po wybuchu medialnej afery Dagmara Kaźmierska wyjechała z synem do Egiptu. Tam pokazuje, co myśli o działaniach stacji telewizyjnych, z którymi do niedawna współpracowała. W najnowszym filmie żartuje ze swojej kariery. Czy to czas, aby się przebranżowić?

Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski
30.04.2024 18:18 Kaźmierska z synem opuściła kontynent. Tam spędzi najbliższe dni

Dagmara Kaźmierska znalazła się w centrum zainteresowania wszystkich po tym, gdy na jej temat wyciekło kilka przerażających faktów z jej przeszłości. Teraz jednak okazało się, że królowa życia swoje trudne chwile spędza z daleka od domu. Razem z synem Conanem opuściła nasz kontynent!

Conan Kaźmierski Dagmara Kaźmierska
29.04.2024 21:24 Wszyscy piszą o Kaźmierskiej. Tymczasem ona? Takie nagranie zamieścił Conan

Skandal wokół kryminalnej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej odbił się szerokim echem w polskich mediach. Na jaw wyszły nowe fakty na temat działań królowej życia sprzed lat. Teraz głos w tej sprawie zabrał jej syn Conan Kaźmierski.

Dagmara Kaźmierska, Conan
29.04.2024 07:56 Wymowne słowa Kaźmierskej po aferze. Przerwała milczenie

Dagmara Kaźmierska wytrzymała trzy dni bez komentowania reportażu opublikowanego na portalu “Goniec”. Dziś już dwukrotnie poruszyła temat w mediach społecznościowych. Publikacja na InstaStories była wyjątkowo wymowna.

Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski
24.04.2024 08:06 Kaźmierska już czuje się lepiej? Nagrał ją syn

Minął już niemal tydzień, odkąd dowiedzieliśmy się, że Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel nie wystąpią ponownie na parkiecie programu “Taniec z Gwiazdami”. W procesie podejmowania decyzji celebrytkę wspierał jej syn Conan. Mężczyzna nie odstępuje mamy na krok i wyraźnie dba o jej samopoczucie. Niedawno poprzez media społecznościowe zdradził, czym lubi się zajmować Królowa Życia.

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, Conan Kaźmierski
17.04.2024 10:25 Dagmara Kaźmierska zatańczy z synem. Już uprzedza, że będzie źle

Już w kolejnym odcinku “Tańca z Gwiazdami” z Dagmarą Kaźmierską i Marcinem Hakielem zatańczy… Conan Kaźmierski! W najnowszym wywiadzie dla “Świata Gwiazd” taneczna para wypowiedziała się w tej kwestii. “Tańczy gorzej ode mnie” - mówi o swoim synu celebrytka. Polsat może nie być gotowy na to widowisko.

Iwona Pavlovic, Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski
16.04.2024 11:16 Zaskakujący zwrot akcji ws. Conana. Co na to Pavlović?

Dagmara Kaźmierska, ku zaskoczeniu wszystkich fanów, postanowiła wziąć udział w 13. edycji “Tańca z Gwiazdami”. Celebrytka kilka lat temu przeszła jednak ciężki wypadek samochodowy, na skutek którego jej nogi nie są do końca sprawne. To dlatego choreografie, które prezentuje na łamach tanecznego show, nie są tak dopracowane i energiczne, jak pozostałych uczestników, co nie podoba się jury oraz części widzów. Syn Kaźmierskiej, Conan, doskonale zdaje sobie sprawę, jak wielkim wyzwaniem jest dla celebrytki udział w tanecznym show, dlatego wspiera ją na widowni przy każdym odcinku. Czasem jednak pozwala sobie na zbyt dużo, co nie spodobało się produkcji. Teraz na jego temat gruchnęły niespodziewane wieści.

Conan Kaźmierski, Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
15.04.2024 17:03 Polsat wyciągnął konsekwencje wobec syna Dagmary. "Rozmowa z dyrekcją była"

Dagmara Kaźmierska jest w gronie gwiazd, które zobaczymy w kolejnym odcinku “Tańca z Gwiazdami". Jak się okazuje, za wybryk jej syna, Conana, ”Królowa życia" została wezwana na dywanik. Dagmara Kaźmierska odniosła się do tego w najnowszym wywiadzie. Musiała świecić oczami za syna?

Conan, Iwona Pavlović
15.04.2024 11:48 Conan po TzG podszedł do Pavlović i wręczył jej "prezent". Ten widok przejdzie do historii

O konflikcie Dagmary Kaźmierskiej i Iwony Pavlović było już bardzo głośno w mediach. W pewnym momencie do zamieszania dołączył kolejny uczestnik — syn królowej życia Conan, który podczas jednego z odcinków “Tańca z Gwiazdami” powiedział Czarnej Mambie kilka gorzkich słów. Teraz jednak mężczyzna zdobył się na pewien zaskakujący gest.

Roxie Węgiel, Conan Kaźmierski
12.04.2024 17:22 Roksana Węgiel reklamuje bieliznę. Lawina komentarzy, jeden od Conana

Kariera Roxie Węgiel wciąż nabiera tempa. Wokalistka osiąga sukcesy muzyczne, ale również na parkiecie programu “Taniec z Gwiazdami” radzi sobie doskonale. Prowadzi również liczne działania reklamowe. Dagmara Kaźmierska wyznała ostatnio, że to właśnie młoda artystka jest jej faworytką w zmaganiach o Kryształową Kulę. Wygląda na to, że jej syn Conan podziela tę opinię.

Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski
12.04.2024 16:05 "Karygodne". Tym razem nawet Dagmara nie chce bronić syna

Dagmara Kaźmierska nie miała ostatnio powodów do radości. Po występie w programie “Taniec z Gwiazdami” na scenę ponownie wbiegł jej syn Conan. Tym razem nie było z czego się śmiać. Mężczyzna skierował mocny komentarz w kierunku Iwony Pavlović. Celebrytka odniosła się do sprawy.

Dagmara i Conan Kaźmierscy
10.04.2024 12:39 Conan Kaźmierski w końcu się tłumaczy. Wcześniej zaatakował Pavlović w TzG

Ostatni odcinek „Tańca z gwiazdami” wywołał burzę wśród internautów. Po tym, jak Conan Kaźmierski wdał się w pyskówkę z Ivoną Pavlović, posypały się negatywne komentarze w stronę niepokornego syna „Królowej życia”. Teraz Conan odpowiedział na krytykę. Co ma do powiedzenia?

Dagmara i Conan Kaźmierscy
08.04.2024 13:40 "Conan przesadził". Internauci atakują Kaźmierską i jej syna po występie w TzG

Ostatni odcinek „Tańca z Gwiazdami” obfitował nie tylko w spektakularne występy, ale także w zaskakujące i kontrowersyjne sytuacje. Zarówno publiczność, jak i jurorzy emocjonalnie reagowali na zmagania gwiazd na parkiecie. Widzów szczególnie podzielił występ Dagmary Kaźmierskiej, a końcowy werdykt spotkał się nawet z oburzeniem.

Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski
15.03.2024 11:53 Jaką babcią będzie Kaźmierska? Obawia się jednego! To może być spory problem

Dagmara Kaźmierska jest jedną z uczestniczek „Tańca z Gwiazdami”. Celebrytka może liczyć na ogromne wsparcie swoich wiernych fanów, ale także swoich najbliższych – w tym ukochanego syna Conana. Wspólnie pojawili się w „Królowych życia”, ale od tego czasu minęło już sporo czasu, a Conan jest już dorosłym mężczyzną. W niedawnym wywiadzie celebrytka ujawniła, co sądzi o jego partnerce, czy byłaby dobrą teściową i jaką byłaby babcią. 

Conan Kaźmierski
24.09.2023 12:08 Conan Kaźmierski w środku nocy poszedł na cmentarz. Zrobił tam coś, co rozrywa serce

Conan Kaźmierski co prawda nie zdecydował się na bycie gwiazdą telewizji, ale siłą rzeczy zebrał wokół siebie pewne grono fanów, z którym utrzymuje kontakt przez media społecznościowe. Wczoraj pochwalił się w nich nagraniem, które niejedną osobę mogło przyprawić o ciarki.

Conan Kaźmierski
08.04.2023 11:36 Potomek Dagmary Kaźmierskiej ukrywał chorobę przed fanami. Dopiero w Wielki Piątek o wszystkim opowiedział

Conan Kaźmierski na co dzień kształci się, by w przyszłości zostać lekarzem i pomagać ludziom. Ostatnio jednak sam podupadł na zdrowiu. W mediach społecznościowych zdradził, dlaczego zniknął na jakiś czas. Aspirujący lekarz jest dumą gwiazdy programu "Królowe życie", która wciąż chwali się zaradnym synem. Nadmiar obowiązków i pracy odbił się na jego zdrowiu. 21-latek opowiedział o powrocie do zdrowia. 

Conan Kaźmierski
27.03.2023 15:33 Conan Kaźmierski przeszedł zabieg. Opisał, co się działo w gabinecie. "Czemu ja nie poszedłem do kogoś innego"

Conan Kaźmierski żali się po ostatniej wizycie u dentysty. Syn Dagmary Kaźmierskiej nie ukrywa, że jest załamany tym, co spotkało go w gabinecie u specjalisty.Syn królowej życia ma za sobą poważny zabieg dentystyczny. Teraz ujawnia, jak bardzo cierpiał podczas operacji. Szczegóły naprawdę wywołują dreszcze.

Dagmara Kaźmierska
06.04.2021 12:10 Syn Dagmary Kaźmierskiej nagrał piosenkę. Śpiewa o swojej mamie i jej przeszłości

Przeszłość królowej życia to cały czas jeden z najgorętszych tematów w sieci. Dagmara Kaźmierska już wiele razy wypowiadała się na ten temat, teraz głos postanowił zabrać jej syn. Conan nagrał piosenkę. Conan to oczko w głowie swojej mamy. Dagmara Kaźmierska nie ukrywa, że rozłąka z synem była dla niej niezwykle bolesna i za nic nie chciałaby wracać do tych trudnych chwil. Teraz jej syn ujawnił, co działo się, gdy królowa trafiła do aresztu.

królowe życia
24.02.2021 18:31 Dagmara Kaźmierska skrytykowana za to, jak wychowuje Conana. Internauci nie mieli litości

Dagmara Kaźmierska po raz kolejny znalazła się w ogniu krytyki. Tym razem celebrytka została zaczepiona przez fanów za nieodpowiednie podejście do wychowywania swojego syna, Conana. Internauci wytykali jej, że przez zbytnie niańczenie pierworodnego nie wyrośnie na prawdziwego mężczyznę. Królowa życia nie pozostała obojętna. Odkąd Dagmara Kaźmierska na dobre zagościła w polskim show-biznesie, jedną z najpopularniejszych osób wokół niej stał się syn gwiazdy, Conan. Chłopak jest prawdziwym oczkiem w głowie swojej mamy, a ta zaciekle broni go przed negatywnym wpływem innych ludzi i stara się wychować jak najlepiej.

Dagmara Kaźmierska
25.12.2020 11:20 Dagmara Kaźmierska zdradziła rodzinną tajemnicę. Ojciec Conana podjął jedną z najważniejszych

Dagmara Kaźmierska wyjawiła kulisy ważnego rodzinnego wydarzenia. Na prośbę Kuby Wojewódzkiego gwiazda sięgnęła pamięcią do przeszłości i opowiedziała, dlaczego jej syn ma na imię Conan i kto był pomysłodawcą tak oryginalnego imienia. Przy okazji wyjawiła, że ma naprawdę dużą słabość do oryginalnych imion. Dagmara Kaźmierska wyjawiła okoliczności wyboru imienia dla syna. Przyznała także, że podczas całej ciąży była przekonana, że spodziewa się córki. Miała więc cały zestaw żeńskich imion, przygotowanych dla swojej potomkini. Gdy okazało się, że na świat przyszedł chłopiec, Dagmara pozostawiła kwestię imienia mężowi.