Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kaźmierska wraca w nowym formacie. Już robi sobie zdjęcia z fanami
Julia Bogucka
Julia Bogucka 20.05.2024 18:39

Kaźmierska wraca w nowym formacie. Już robi sobie zdjęcia z fanami

Dagmara Kaźmierska z fanami
Fot. KOMUNIA I BABCIA W SZPITALU/Conan/YouTube, AKPA

Kilka dni temu Dagmara Kaźmierska wróciła do Polski. Zdążyła już odwiedzić rodzinną uroczystość i przejść się na spacer po deptaku. To tam rozegrały się intrygujące sceny. Wszystko wskazuje na to, że celebrytka wciąż ma fanów.

Dagmara Kaźmierska wróciła do Polski

Ostatnie tygodnie celebrytka spędziła w Egipcie, który od dawna nazywa swoim drugim domem. Jej wyjazd rozpoczął się krótko po tym, jak dziennikarze serwisu “Goniec” udostępnili pierwszą część reportażu o przestępczej działalności Dagmary Kaźmierskiej. Choć wiele osób zarzuciło niesławnej “Królowej życia” ucieczkę od odpowiedzialności, ta podkreślała w swoich mediach społecznościowych, że nie ma do tego żadnych powodów.

Krytykuj moje życie dopiero, gdy Twoje będzie dawało dobry przykład. Kochani, dla tych, którzy jeszcze we mnie wierzą, dajcie mi jeszcze chwilę. Ps. A dla snujących teorie spiskowe - NIE UCIEKŁAM Z KRAJU, BO NIE MAM PRZED KIM, BĄDŹ PRZED CZYM. Po prostu jestem w domu, gdzie mieszkam od kilku lat.

conan instagram.png
Fot. conanbestia/Instagram

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się jednak, że Dagmara Kaźmierska wróciła do Polski. Na jej Instagramie pojawiło się wymowne zdjęcie, na którym celebrytka uśmiecha się szeroko i sprawia wrażenie bardzo zadowolonej. Według informacji, które podała, znajdowała się wtedy już w Kudowie-Zdrój.

Dagmara_Kazmierska_insta_99315eacd4.jpg
Fot. queen_of_life_77/Instagram
Kaźmierska już straciła majątek. To jej koniec? Kaźmierska opublikowała dwa wymowne zdjęcia. „Dar od Boga”

Dagmara Kaźmierska odwiedziła swoich bliskich

Krótko po powrocie do kraju celebrytka już miała pełne ręce roboty. W ubiegłą niedzielę wzięła udział w imprezie rodzinnej, na której pojawiło się wiele osób. Była to uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Uśmiechnięta Dagmara Kaźmierska zapozowała do zdjęcia, które opublikował w sieci jej syn Conan. Choć dla wielu to szokujące, niesławna “Królowa życia” wciąż nie sprawia wrażenia poruszonej reportażem opublikowanym przez portal “Goniec”.

Przypomnijmy, że celebrytka już dwukrotnie zapowiedziała, że niedługo odniesie się do całej sprawy. Do tej pory nie doczekaliśmy się żadnego obszernego, oficjalnego oświadczenia. Być może po powrocie do kraju Dagmara Kaźmierska odnajdzie chwilę czasu na to, aby zaspokoić ciekawość setek Polaków.

Tak_Kazmierska_spedza_niedziele_468bb4494c.jpg
Fot. conanbestia/Instagram

ZOBACZ TEŻ: Wojewódzki nagle wypalił. Kaźmierska ma szansę wrócić do TV?

Dagmara Kaźmierska fotografuje się z fanami

Od pewnego czasu syn celebrytki, Conan, prowadzi na platformie YouTube kanał, na którym publikuje coraz więcej filmów. Dwa pierwsze z nich zostały nakręcone jeszcze przed udostępnieniem głośnego reportażu. Później na profilu pojawił się film z Egiptu, w którym pojawiło się kilka niesmacznych żartów. Dagmara Kaźmierska zaśmiała się między innymi z tego, że jej medialna kariera prawdopodobnie została zakończona.

Conańciu, tak ci chciałam tylko powiedzieć, że nie wiadomo, czy mamusia nie zmieni profesji, bo jak na razie kariera telewizyjna utknęła w martwym punkcie - zawołała.

Tym razem w sieci pojawiła się krótkie nagranie z pobytu Dagmary Kaźmierskiej w Polsce. Conan nakręcił kilka scen z samej mszy, a następnie zrelacjonował, jak jego matka przybyła spóźniona na przyjęcie. Po imprezie celebrytka i jej syn wybrali się na spacer, podczas którego nakręcono kilka intrygujących scen. Do “Królowej życia” zaczęli podchodzić przypadkowi przechodnie, aby zrobić sobie z nią zdjęcie. Najwidoczniej publikacja reportażu serwisu “Goniec” nie zrobiła na nich dużego wrażenia.

dagmara zdjęcie z fanami.jpg
Fot. KOMUNIA I BABCIA W SZPITALU/Conan/YouTube