Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Conan przesadził". Internauci atakują Kaźmierską i jej syna po występie w TzG
Paulina Korzec
Paulina Korzec 08.04.2024 13:40

"Conan przesadził". Internauci atakują Kaźmierską i jej syna po występie w TzG

Dagmara i Conan Kaźmierscy
Fot. KAPIF

Ostatni odcinek „Tańca z Gwiazdami” obfitował nie tylko w spektakularne występy, ale także w zaskakujące i kontrowersyjne sytuacje. Zarówno publiczność, jak i jurorzy emocjonalnie reagowali na zmagania gwiazd na parkiecie. Widzów szczególnie podzielił występ Dagmary Kaźmierskiej, a końcowy werdykt spotkał się nawet z oburzeniem.

Gwiazdy zatańczyły po raz szósty

6. odcinek „TzG”, którego motywem przewodnim było disco, przyniósł wiele zaskoczeń, a wśród fanów wzbudził skrajne emocje. Kolejne pary prezentowały różne style taneczne w rytm dyskotekowych przebojów. Na tle konkurencji wyróżniała się zwłaszcza Roksana Węgiel, z którą Michał Kassin zaprezentował taniec współczesny.

Najmniej punktów, bo zaledwie 19, zdobyli Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel. Dla porównania druga od końca para – Maciej Musiał i Daria Syta – zdobyli aż 30 punktów. Pary dzieliła zatem przepaść i wszystko wskazywało na to, że z programem pożegna się „Królowa życia”. Stało się jednak inaczej.

Conan zdradził, jaką matką jest Dagmara Kaźmierska. Niebezpieczną sytuację obrócił w żart Dagmara Kaźmierska będzie miała drugie dziecko? Jej słowa wiele zdradziły

Kto pożegnał się z „Tańcem z Gwiazdami”?

Ku zaskoczeniu zarówno widzów, jak i jurorów, z programu odpadli Aleksander Mackiewicz i Izabela Sikorska. Dagmara Kaźmierska wystąpi zatem w kolejnym odcinku, jednak internauci nie są do końca zadowoleni z takiego obrotu spraw.

Dagmara i Conan Kaźmierscy
Fot. KAPIF

W komentarzach nie brak głosów krytykujących taniec partnerki Marcina Hakiela i wskazujących na faworyzowanie tej pary, której dotychczasowe występy nie zrobiły najlepszego wrażenia na jurorach. Z oburzeniem internautów spotkało się też zachowanie syna Dagmary Kaźmierskiej, Conana.

„Conan przesadził”

Słynąca z dosadnych komentarzy Ivona Pavlović i tym razem surowo oceniła występ Dagmary Kaźmierskiej, podkreślając jednak, że jak dotąd było to jej najlepsze wykonanie, chociaż wciąż wiele brakowało do ideału. Szczera w swoich wypowiedziach jurorka określiła taniec „Królowej życia” „człapańcem”, co wyraźnie nie spodobało się Conanowi Kaźmierskiemu.

Wzburzony syn Dagmary Kaźmierskiej przeszkodził w panelu jurorskim i przejął mikrofon, wykłócając się z Ivoną Pavlović. Według niego profesjonalna tancerka nie dałaby rady zatańczyć tak dobrze jak jego mama przy jej schorzeniu, a mianowicie problemem z chorymi nogami. Cała sytuacja odbiła się głośnym echem wśród internautów, którzy skrytykowali zachowanie Conana.

Internauci krytykują zachowanie Conana
Instagram @tanieczgwiazdami

Wygląda na to, że internauci mają dość braku pokory u syna Dagmary Kaźmierskiej. Co „Królowa życia” pokaże w kolejnym odcinku?