Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Conan Kaźmierski w środku nocy poszedł na cmentarz. Zrobił tam coś, co rozrywa serce
Michał Fitz
Michał Fitz 24.09.2023 12:08

Conan Kaźmierski w środku nocy poszedł na cmentarz. Zrobił tam coś, co rozrywa serce

Conan Kaźmierski
fot. instagram.com/conanbestia

Conan Kaźmierski co prawda nie zdecydował się na bycie gwiazdą telewizji, ale siłą rzeczy zebrał wokół siebie pewne grono fanów, z którym utrzymuje kontakt przez media społecznościowe. Wczoraj pochwalił się w nich nagraniem, które niejedną osobę mogło przyprawić o ciarki.

Conan Kaźmierski stroni od sławy

Conan to przystojny, wygadany syn gwiazdy telewizji. Z takimi atutami śmiało mógłby już brylować w co drugim reality show czy zarabiać krocie na freak fightach. Młody mężczyzna nie widzi jednak siebie w tym środowisku i jak już się w nim pojawia, to w charakterze gościa.

Na co dzień zajmuje się studiami medycznymi, a w lecie, gdy nauki ma nieco mniej, rozkręca swój własny biznes w postaci budki z lodami. Każdą wolną chwilę, a tych za wiele nie ma, przeznacza na rodzinę i bliskich.

Biskup zabrał głos ws. afery z księżmi w Dąbrowie Górniczej. Nazwał duchownych "obolałymi"

Conan Kaźmierski z nietypową wycieczką na cmentarz

Conan, gdy tylko ma do tego okazję, widzi się ze swoją mamą. Pamięta też jednak o innych członkach swojej rodziny, także tych, których już z nami nie ma. Wczoraj wybrał się na cmentarz, by zapalić znicz na grobie jednej ze swoich babć.

To oczywiście niezwykle szlachetne zachowanie i warto brać przykład z Conana. Fani mogli jednak być nieco zaskoczeni z uwagi na bardzo nietypową porę wizyty na cmentarzu. Mężczyzna zjawił się tam po godzinie 22.00, gdy było już całkowicie ciemno, a ze względu na miejsce, także dosyć mrocznie.

Conan Kaźmierski z ważnym przesłaniem

Conan uwiecznił swoją wizytę na cmentarzu krótkim nagraniem, na którym widać poświęcony babci znicz. Przy okazji podzielił się też ważną refleksją, która niejako wyjaśnia, dlaczego poszedł tam o tej porze. Widocznie wcześniej miał inne obowiązki, a że na upamiętnieniu ukochanej osoby bardzo mu zależało, to przyszedł wtedy, kiedy mógł.

Nie ma złej pory na pamięć o bliskich. Twój czas i twoje decyzje, jak nim dysponujesz. Masz 1440 minut każdego dnia.

conan cmentarz.JPG
instagram.com/conanbestia