Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Zaskakujący zwrot akcji ws. Conana. Co na to Pavlović?
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 16.04.2024 11:16

Zaskakujący zwrot akcji ws. Conana. Co na to Pavlović?

Iwona Pavlovic, Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski
Fot. KAPiF, AKPA

Dagmara Kaźmierska, ku zaskoczeniu wszystkich fanów, postanowiła wziąć udział w 13. edycji “Tańca z Gwiazdami”. Celebrytka kilka lat temu przeszła jednak ciężki wypadek samochodowy, na skutek którego jej nogi nie są do końca sprawne. To dlatego choreografie, które prezentuje na łamach tanecznego show, nie są tak dopracowane i energiczne, jak pozostałych uczestników, co nie podoba się jury oraz części widzów. Syn Kaźmierskiej, Conan, doskonale zdaje sobie sprawę, jak wielkim wyzwaniem jest dla celebrytki udział w tanecznym show, dlatego wspiera ją na widowni przy każdym odcinku. Czasem jednak pozwala sobie na zbyt dużo, co nie spodobało się produkcji. Teraz na jego temat gruchnęły niespodziewane wieści.

Conan Kaźmierski naraził się produkcji "Tańca z Gwiazdami"

W 2019 roku Dagmara Kaźmierska miała poważny wypadek, w którym jej nogi zostały zmiażdżone. By odzyskać sprawność, musiała przejść operację oraz wiele miesięcy żmudnej rehabilitacji. Choć dziś jest w stanie poruszać się już samodzielnie, jej kończyny dalej nie są całkowicie sprawne. Gdy więc okazało się, że wystąpi na łamach 13. edycji “Tańca z Gwiazdami”, jej fani byli w kompletnym szoku. Publiczność jest pod wrażeniem tego, jak radzi sobie na parkiecie mimo problemów zdrowotnych, dlatego chętnie oddaje na nią głosy. Gdyby nie fani, Kaźmierska nie miałaby jednak wielu szans, ponieważ jury bardzo krytycznie ocenia jej umiejętności.

Gwiazda “Królowych życia” może liczyć nie tylko na wsparcie widzów, ale również najbliższych. W każdym odcinku na widowni można dostrzec jej syna Conana, który mobilizuje ją do walki o Kryształową Kulę. Mężczyzna jest bardzo zaangażowany w występy swojej mamy, dlatego kilkukrotnie można było zobaczyć go na scenie. Produkcja show z dystansem podchodziła do jego wypowiedzi, ponieważ stanowiły one element humorystyczny, który ubarwiał program. Do czasu, aż wdał się on w słowną potyczkę z Iwoną Pavlović. Gdy surowa jurorka negatywnie oceniła występ mamy Conana, stanął on w jej obronie. Wówczas padło o kilka słów za dużo, co nie spodobało się produkcji. Młody mężczyzna wprost powiedział bowiem jurorce, że ta z nogami jego mamy miałaby problem, aby zrobić choćby jeden krok. Pavlović po tych słowach aż wryło.

Produkcja "Tańca z Gwiazdami" ma dość Conana, który nie przestrzega zasad programu. Goście nie powinni wchodzić na parkiet, wręczać kwiatów i rzucać maskotek. Produkcja postanowiła porozmawiać na ten temat z Dagmarą. Od następnego odcinka Conana będzie mniej. Jest to program o gwiazdach i tancerzach, a nie o gościach z widowni – przekazał w ostatnim czasie informator “Pudelka”.

Dagmara Kaźmierska Conan Kaźmierski (1).png
Fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska Conan Kaźmierski.png
Fot. KAPiF
Hakiel zareagował na werdykt w TzG. Mina bezcenna. Szybko zerknął w tłum Bezcenna mina Dagmary Kaźmierskiej na pytanie o Hakiela. Tak zareagowała

"Taniec z Gwiazdami": Już niedługo odcinek specjalny. Czego mogą spodziewać się widzowie?

W 13. edycji “Tańca z Gwiazdami” zostało już tylko 5 par. Uczestnikami, którzy cieszą się największym poparciem widzów, są: Roksana Węgiel, Maciej Musiał, Anita Sokołowska, Julia Kuczyńska (Maffashion) oraz Dagmara Kaźmierska. Dotychczas gwiazdy prezentowały się na parkiecie w towarzystwie profesjonalnych tancerzy i tancerek, jednak ten fakt ulegnie zmianie w 8. odcinku show. Wówczas gwiazdy będą miały okazję zatańczyć z bliską osobą. Maciej Musiał zatańczy z mamą, Roksana Węgiel wybrała na partnera swojego narzeczonego, Kevina Mgleja, Anita Sokołowska pokaże się z bratem, a Maffashion wystąpi na parkiecie z przyjaciółką. U boku kogo zaprezentuje się najbardziej kontrowersyjna uczestniczka, Dagmara Kaźmierska?

Gwiazda “Królowych życia” ma dać kolejny popis swoich tanecznych umiejętności w towarzystwie syna Conana. Ta wiadomość zapewne nie dziwi widzów “Tańca z Gwiazdami”, którzy nie raz byli świadkami tego, jakie wsparcie zapewnia on swojej mamie oraz jak bliska relacja ich łączy. Czy jednak pomysł, by Conan ponownie zaistniał przed kamerami, spodoba się Iwonie Pavlović, która już raz wdała się z mężczyzną w ostrą dyskusję?

Dagmara Kaźmierska Conan Kaźmierski (2).png
Fot. KAPiF
Dagmara Kaźmierska Conan Kaźmierski (3).png
Fot. AKPA

ZOBACZ TEŻ: Padła najniższa nota w historii "Tańca z gwiazdami": 7 punktów

"Taniec z Gwiazdami": Zaskakująca decyzja produkcji ws. Conana. Co na to Iwona Pavlović?

Już w najbliższą niedzielę 21 kwietnia na antenie Polsatu widzowie będą mieli okazję zobaczyć wyjątkowy występ Dagmary Kaźmierskiej, która zatańczy ze swoim synem. Czy emocje na ekranie ponownie sięgną zenitu, gdy Conan ponownie pojawi się na antenie? Można spekulować, że jego obecność nie przypadnie do gustu Iwonie Pavlović, wobec której mężczyzna dopuścił się opryskliwego komentarza. 

Z drugiej strony, gdy gruchnęły plotki o tym, że produkcja “Tańca z Gwiazdami” ma dość zachowania Conana, Dagmara Kaźmierska zaręczała, że jego wybryk był spowodowany wybuchem emocji, ponieważ prywatnie bardzo lubi on Czarną Mambę. 

Jest to złe, jest to karygodne, było to brzydkie, nieładne, jak on się odezwał. Użył niewłaściwych słów. Nie powinien był zabierać mikrofonu, ale on już się poczuł jak w domu. On widzi, że my tam jesteśmy, bo Polsat rzeczywiście daje takie poczucie. Takiej opieki, takiej rodziny, jak jest się z tymi ludźmi, to rzeczywiście nie odczuwasz, że jesteś pracownikiem, więc on mógł też się tak poczuć, ponieważ jest tam u nas bardzo dobra atmosfera i poszedł o jeden krok za daleko – tłumaczyła w rozmowie z “Faktem”. 

Czy dzięki wpływowi Dagmary Kaźmierskiej, Conan okaże więcej pokory, gdy jury będzie oceniało jego występ z mamą? O tym przekonamy się już za kilka dni. 

Iwona Pavlowic (1).png
Fot. KAPiF
Iwona Pavlowic.png
Fot. KAPiF