Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Conan zrobił Kaźmierskiej wyjątkowy prezent na Dzień Matki. Ale się wykosztował
Julia Bogucka
Julia Bogucka 26.05.2024 19:18

Conan zrobił Kaźmierskiej wyjątkowy prezent na Dzień Matki. Ale się wykosztował

Dagmara Kaźmierska, Conan
Fot. AKPA

Dagmara Kaźmierska dopiero co wróciła z Egiptu, a już wybrała się na kolejną wycieczkę. Inicjatorem przedsięwzięcia stał się Conan. To jednak niejedyne, co wręczył rodzicielce z okazji jej święta. Mama i syn mają okazję do świętowania.

Dagmara Kaźmierska dopiero wróciła z Egiptu

Pod koniec kwietnia, krótko po tym, jak Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z udziału w programie “Taniec z Gwiazdami”, a na portalu “Goniec” opublikowano pierwszą część reportażu o jej przestępczej działalności, celebrytka zdecydowała się na wyjazd do Egiptu. Wraz ze swoim synem Conanem poleciała do swojego “drugiego domu” gdzie spędziła prawie trzy tygodnie.

Jak podkreśliła, nie stanowiło to ucieczki z kraju przed konsekwencjami, jakie mogły ją spotkać przez wspomniany wcześniej tekst dziennikarzy “Gońca”. Według Dagmary Kaźmierskiej był to zwykły wyjazd do miejsca, w którym przebywa i tak dość często. W Egipcie posiada swoją nieruchomość, spędziła tam sporą część życia. W ubiegłym tygodniu zdecydowała się wrócić do Polski. Nie zamierzała się jednak chować w czterech ścianach.

Kaźmierska straszy prawnikami. To już nie są przelewki Kaźmierska świętuje w najlepsze. Czuje się jak "Ojciec Chrzestny"?

Dagmara Kaźmierska spędziła czas z rodziną

Po przyjeździe do kraju celebrytka od razu skierowała się do Kudowy-Zdroju. Od początku nie dała po sobie poznać, że cała afera w związku z reportażem ją dotyka. Wręcz przeciwnie, jeszcze będąc w Egipcie, chętnie żartowała sobie z końca jej telewizyjnej kariery. Również po powrocie do Polski jej twarz zdobił szeroki uśmiech.

Dagmara_Kazmierska_insta_99315eacd4 (1).jpg
fot. Instagram/@queen_of_life_77

W kolejnych dniach Dagmara Kaźmierska postanowiła wziąć udział w rodzinnej uroczystości. Udała się na Pierwszą Komunię Świętą członka swojej rodziny. Całość została zrelacjonowana w filmie, który umieścił Conan na swoim kanale na platformie YouTube. Na nagraniu widzimy celebrytkę, która przybywa spóźniona na imprezę po ceremonii w kościele. W kolejnych scenach matka z synem spacerują już po deptaku, a Dagmara Kaźmierska robi sobie zdjęcia z napotkanymi fanami.

dagmara_zdjecie_z_fanami_d3f6a80db7.jpg
Fot. KOMUNIA I BABCIA W SZPITALU/Conan/YouTube

ZOBACZ TEŻ: Kaźmierska już straciła majątek. To jej koniec?

Conan zabrał mamę do Paryża

Dagmara Kaźmierska nie zabawiła jednak w Polsce na długo. Choć od jej powrotu do kraju minął niewiele ponad tydzień, już zdecydowała się na kolejny wyjazd. Wszystko wskazuje na to, że inicjatorem przedsięwzięcia był jej syn Conan, a okazją do świętowania stał się Dzień Matki. Mężczyzna zabrał swoją ukochaną mamę do miasta zakochanych, czyli Paryża. Od kilku dni możemy oglądać w sieci skrupulatną relację z tego wyjazdu.

Celebrytka ze względu na swoje problemy zdrowotne poruszała się po lotnisku wraz z asystentem. Krótko później pozowała już pod wieżą Eiffla. Pod słynnym obiektem nagrała również filmik, w którym zdradziła, jaki jeszcze prezent przygotował jej syn.

[…] mój syn nie taki durny. Dostałam dzisiaj przepiękny prezent, właśnie mój syn odczytał mi wyniki z pierwszego egzaminu, czwarty rok medycyny, pierwszy egzamin, który miał: 4,5. No i co? No i co? Zatkało kakao? - mówiła Dagmara Kaźmierska.

dagmara conan wieża eiffla.png
Fot. queen_of_life77/Instagram