Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Syn Kaźmierskiej pokazał zdjęcie, w tle widać Dagmarę. Aż trudno uwierzyć
Julia Bogucka
Julia Bogucka 02.05.2024 16:05

Syn Kaźmierskiej pokazał zdjęcie, w tle widać Dagmarę. Aż trudno uwierzyć

Conan Kaźmierski, Dagmara Kaźmierska
fot. instagram.com/conanbestia, KAPiF

Po wybuchu medialnej afery Dagmara Kaźmierska wraz z synem wyjechała do Egiptu. Conan publikuje w mediach społecznościowych kolejne fotografie przedstawiające ich kolejne poczynania. W obliczu tego, co dzieje się w Polsce, emocje, jakie oboje wyrażają, są dość zaskakujące.

Dagmara Kaźmierska wyjechała do Egiptu

Po tym, jak portal “Goniec” opublikował reportaż poświęcony szczegółom przestępczej działalności celebrytki znanej z programu “Królowe Życia”, w mediach zawrzało. Wielu czytelników natychmiast dokonało samosądu i oczekiwało usunięcia Dagmary Kaźmierskiej ze świata show-biznesu. Tak też się poniekąd stało. Stacje telewizyjne, które do niedawna współpracowały z celebrytką, zdecydowały o wymazaniu jej wizerunku ze swoich serwisów streamingowych. Podczas ostatniego odcinka formatu “Taniec z Gwiazdami”, w którym do niedawna występowała, dziennikarze otrzymali zakaz zadawania pytań o Dagmarę Kaźmierską.

Tymczasem niesławna “Królowa Życia” wyjechała z kraju, ponadto opuściła nawet Europę. Obecnie wraz ze swoim synem Conanem przebywa w Egipcie, w którym ma własną nieruchomość. Od dawna wiadomo, że traktuje ten rejon jak swój drugi dom. Wszystko wskazuje na to, że nie jest to ucieczka od odpowiedzialności, a raczej zwykły urlop. Śledząc ich media społecznościowe, dowiadujemy się, że oboje świetnie się bawią na rajskich wakacjach, a fotografie z radosnymi uśmiechami opanowały profil Conana. Do tej pory Dagmara Kaźmierska wydała tylko jeden oficjalny komunikat, w którym już zapowiedziała kolejny. Broni się przed oskarżeniami, twierdząc, że “rzekomo” robiła krzywdę innym kobietom.

Kochani, nie odzywałam się do Was kilka ostatnich dni. Jestem tylko człowiekiem , potrzebowałam się zmierzyć z tym co się wydarzyło. Jeszcze kilka dni temu byłam przedstawiana w Mediach jako Królowa , a obecnie jako najgorszy zwyrodnialec, bestia zasługująca na wieczne potępienie za okropieństwa, które RZEKOMO miałam popełnić .
Nigdy nie ukrywałam, że prowadziłam klub towarzyski.
KLUB TOWARZYSKI - a nie miejsce do gnębienia kobiet !!!
Kochani nie jestem w stanie opisać czy opowiedzieć Wam teraz tego w kilku słowach, zrobię to już niedługo.
Dziękuję za Wasze wsparcie i wiarę we mnie.
I pamiętajcie: Świat nie zawsze jest taki jak nam go przedstawiają…

Hakiel nie miał o tym pojęcia? Przeszłość Kaźmierskiej nawet dla niego była tajemnicą Robi się gorąco, KRRiT zabrała głos ws. Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska nie przejmuje się aferą?

Media społecznościowe to niejedyne miejsce, w którym możemy dowiedzieć się więcej o obecnych poczynaniach Conana i jego mamy. Mężczyzna prowadzi bowiem kanał na platformie YouTube, gdzie od niemal dwóch tygodni publikuje filmy z Dagmarą Kaźmierską. Ostatni z nich został nakręcony już w Egipcie, po wybuchu medialnej afery związanej z kryminalną przeszłością celebrytki. Widzimy na nim, że kobieta chętnie obraca w żart zaistniałą sytuację.

Po tym, jak Dagmara Kaźmierska zareklamowała kilkorgu turystom odwiedzenie pewnego konkretnego miejsca w Egipcie, Conan zasugerował swojej matce nowe zatrudnienie. Miałaby zostać przewodniczką, bowiem jej bogata wiedza o tym kraju świetnie by się tu sprawdziła. Reakcją celebrytki był śmiech.

Conańciu, tak ci chciałam tylko powiedzieć, że nie wiadomo, czy mamusia nie zmieni profesji, bo jak na razie kariera telewizyjna utknęła w martwym punkcie - powiedziała Dagmara Kaźmierska.

conan i dagmara.png
Fot. SAHL HASHEESH/Conan/YouTube

ZOBACZ TEŻ: Gwiazdy wróciły na parkiet "Tańca z Gwiazdami". Co z Kaźmierską?

Tak Dagmara Kaźmierska spędza czas z synem

Nadszedł kolejny dzień pobytu poza granicami Polski, a wraz z nim czas na kolejne atrakcje. Okazuje się, że Dagmara Kaźmierska i Conan nie próżnują i odwiedzają liczne miejsca w Egipcie. Tym razem byli w kawiarni, gdzie celebrytka oddała się rytuałowi picia oryginalnej arabskiej herbaty. Chai jest zazwyczaj mieszanką złożoną z cynamonu, kardamonu, imbiru i goździków.

Na twarzy Dagmary Kaźmierskiej widać szeroki uśmiech, który jest kolejnym dowodem na to, że kobieta niezbyt się przejmuje tym, co dzieje się właśnie w Polsce. A dzieje się wiele. Jak poinformował “Fakt”, elewacja jej butiku znajdującego się w Kudowie-Zdroju została oblana żółtą farbą. Redakcja próbowała skontaktować się z celebrytką, jednak bezskutecznie. Być może informacja nie dotarła jeszcze do Egiptu?

dagmara kaźmierska kawiarnia.JPG
Fot. conanbestia/Instagram