Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Roksana Węgiel reklamuje bieliznę. Lawina komentarzy, jeden od Conana
Julia Bogucka
Julia Bogucka 12.04.2024 17:22

Roksana Węgiel reklamuje bieliznę. Lawina komentarzy, jeden od Conana

Roxie Węgiel, Conan Kaźmierski
Fot. KAPiF, AKPA

Kariera Roxie Węgiel wciąż nabiera tempa. Wokalistka osiąga sukcesy muzyczne, ale również na parkiecie programu “Taniec z Gwiazdami” radzi sobie doskonale. Prowadzi również liczne działania reklamowe. Dagmara Kaźmierska wyznała ostatnio, że to właśnie młoda artystka jest jej faworytką w zmaganiach o Kryształową Kulę. Wygląda na to, że jej syn Conan podziela tę opinię.

Roxie Węgiel jest faworytką wielu osób

Wokalistka zasłynęła w kraju jako młoda gwiazda muzyki za sprawą pierwszej edycji programu “The Voice Kids” oraz Eurowizji Junior, w której odniosła spektakularne zwycięstwo. Dziś Roxie Węgiel ma 19 lat i nie zamierza spocząć na laurach. Artystka wciąż się rozwija i próbuje sił w kolejnych aktywnościach. Doświadczenie zdobyte w programie “Dance Dance Dance" pozwoliło jej w pięknym stylu zaprezentować się w 14. edycji formatu “Taniec z Gwiazdami”, gdzie występuje u boku Michała Kassina.

Roxie Węgiel i Michał Kassin
Fot. KAPiF

Od początku marca Roxie Węgiel udowadnia, że wie, co to znaczy poruszanie się na parkiecie. W każdym odcinku wokalistka otrzymuje wysoką liczbę punktów od jurorów, dzięki czemu plasuje się co najmniej w górnej połowie listy rankingowej. Aby sprostać swoim własnym ambicjom, do ostatniego odcinka artystka trenowała po nocach. Jak się okazało, ten trud się opłacił, bowiem w ubiegłą niedzielę Roxie Węgiel i Michał Kassin otrzymali od jurorów maksymalną liczbę punktów za taniec współczesny. Nic więc dziwnego, że wokalistka stała się faworytką wielu osób oglądających zmagania celebrytów i profesjonalistów.

“Warto się zastanowić”. Była Kevina Mgleja przerwała milczenie Roxie Węgiel już po ślubie? Internauci dokopali się do rzekomego dowodu

Dagmara Kaźmierska zdobyła się na wyznanie

Nie tylko fani programu obstawiają, że to Roxie Węgiel za kilka tygodni weźmie w dłoń Kryształową Kulę. Za wokalistkę kciuki trzyma również część uczestników, a do tego grona bez wątpienia należy Dagmara Kaźmierska. Celebrytka wie, że poruszanie się po parkiecie nie jest jej najmocniejszą stroną, dlatego życzy pozostałym osobom biorącym udział w programie “Taniec z Gwiazdami” jak największych sukcesów. To jednak młoda artystka skradła jej serce.

Taką iskierką i naprawdę petardą w tańcu jest Roxie. Wszystkie pięknie tańczą dziewczyny, ja nie mówię, że nie, i faceci. Wszyscy super! Ale ja mam jakąś do niej słabość. Ona jest dla mnie taką iskierką, […] jakby Disney robił “Królewnę Śnieżkę” ja ją widzę… Główna rola, ona musiałaby być Śnieżką. Ja do niej mam serce. No a poza tym tańczy przepięknie. Paso doble w wykonaniu Roxie było na światowym poziomie - mówiła Dagmara Kaźmierska w wywiadzie udzielonym dla “VIVY!”.

ZOBACZ TEŻ: Kolejna 40 Roxie Węgiel w TzG. To nie spodobało się internautom

Conan komentuje zdjęcie Roxie Węgiel

Wszystko wskazuje na to, że sympatia do wokalistki jest dziedziczona. Taki wniosek można wysnuć przeglądając media społecznościowe Roxie Węgiel. W jednej z ostatnich publikacji artystka zapozowała w komplecie bielizny w ramach kampanii reklamowej. Ten post spotkał się z mieszanym odbiorem, bowiem część osób uznała, że młodej chrześcijance nie przystoi pokazywać się publicznie w takim stroju. Inni jednak obsypali Roxie Węgiel licznymi komplementami.

W tym drugim gronie znalazł się również Conan Kaźmierski. Mężczyzna nie ograniczył się do polubienia udostępnionych zdjęć i ochoczo je skomentował. Jednak syn Królowej Życia ma przecież od pewnego czasu partnerkę. Czy Ewa wie o tym, jakie fotografie w Internecie przegląda Conan?

komentarze roxie węgiel.jpg
Fot. roxie_wegiel/Instagram