Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Conan Kaźmierski w końcu się tłumaczy. Wcześniej zaatakował Pavlović w TzG
Paulina Korzec
Paulina Korzec 10.04.2024 12:39

Conan Kaźmierski w końcu się tłumaczy. Wcześniej zaatakował Pavlović w TzG

Dagmara i Conan Kaźmierscy
Fot. KAPIF

Ostatni odcinek „Tańca z gwiazdami” wywołał burzę wśród internautów. Po tym, jak Conan Kaźmierski wdał się w pyskówkę z Ivoną Pavlović, posypały się negatywne komentarze w stronę niepokornego syna „Królowej życia”. Teraz Conan odpowiedział na krytykę. Co ma do powiedzenia?

Sensacje w 6. odcinku „TzG”

Na parkiecie „Tańca z Gwiazdami” zawrzało. W ostatnią niedzielę uczestniczy zatańczyli do rytmów disco, ale to nie występy, a werdykt i reakcje jurorów oraz publiczności wzbudziły największe emocje. Z show pożegnał się Aleks Mackiewicz wraz z Izą Skierską, chociaż wszystko wskazywało na to, że z programu odpadnie Dagmara Kaźmierska.

„Królowa życia” wykonała w parze z Marcinem Hakielem paso doble, ale nie przekonała tym występem jury, które przyznało parze najniższą ilość punktów. Z oceną Ivony Pavlović, która określiła taniec Dagmary Kaźmierskiej „człapaniem”, nie zgodził się syn uczestniczki.

"Conan przesadził". Internauci atakują Kaźmierską i jej syna po występie w TzG Conan wparował na parkiet po wstępie Hakiela i Kaźmierskiej. "Pójdziesz siedzieć"

Wybuchowa reakcja Conana

Conan Kaźmierski wtargnął na parkiet i przejął od prowadzących mikrofon, nieudolnie próbując bronić mamę przed szczerymi słowami jurorów. Wygarnął Ivonie Pavlović, że ta nie zatańczyłaby tak dobrze, będąc w takim stanie, jak Dagmara Kaźmierska, która boryka się z problemami zdrowotnymi.

Incydent ten spotkał się z falą krytyki ze strony widzów show, którzy byli niezadowoleni z werdyktu, ale także zniesmaczeni postawą Conana, czemu dali upust w komentarzach. Internauci nie przebierali w słowach.

Dagmara i Conan Kaźmierscy
Fot. KAPIF

Wymowna odpowiedź syna Dagmary Kaźmierskiej

Zachowaniem Conana zdegustowana była nie tylko publiczność ale też produkcja programu, która zdecydowała o wezwaniu Dagmary Kaźmierskiej na dywanik. „Królowa życia” miała otrzymać reprymendę za notoryczne łamanie regulaminu show przez jej syna. Teraz sam zainteresowany odniósł się do sytuacji ze swoim udziałem. 

W życiu zawsze dobrze wypowiadałem się o pani Iwonie, to nie był przytyk do profesjonalizmu (…) Kocham swoją mamę i będę ją wspierać do końca życia na każdy możliwy sposób

W taki sposób syn Dagmary Kaźmierskiej odpowiadał potępiającym jego postawę użytkownikom Instagramu. Czy krytyka ze strony produkcji i publiczności ostudzi zapał Conana i ograniczy on swoją obecność w show?