Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kaźmierska już czuje się lepiej? Nagrał ją syn
Julia Bogucka
Julia Bogucka 24.04.2024 08:06

Kaźmierska już czuje się lepiej? Nagrał ją syn

Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski
Fot. AKPA

Minął już niemal tydzień, odkąd dowiedzieliśmy się, że Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel nie wystąpią ponownie na parkiecie programu “Taniec z Gwiazdami”. W procesie podejmowania decyzji celebrytkę wspierał jej syn Conan. Mężczyzna nie odstępuje mamy na krok i wyraźnie dba o jej samopoczucie. Niedawno poprzez media społecznościowe zdradził, czym lubi się zajmować Królowa Życia.

Dagmara Kaźmierska opuściła "Taniec z Gwiazdami"

Udział Królowej Życia w programie Polsatu od początku był związany z kontrowersjami. Po pierwsze jej kryminalna przeszłość, o której dobrze pamiętają widzowie, sprawiła, że posypały się liczne krytyczne komentarze wobec tego wyboru. Drugim ważnym czynnikiem była poważna kontuzja, której doznała Dagmara Kaźmierska kilka lat temu. W wypadku samochodowym zraniła nogi, które nigdy nie powróciły do pełnej sprawności.

Z tego powodu jej ruchy taneczne nie były takie, jakich można by się było spodziewać po osobie występującej na parkiecie Polsatu. Królowa Życia, która pojawiała się na scenie w towarzystwie Marcina Hakiela, w każdym odcinku otrzymywała od jurorów niskie noty. To jednak jej popularność i sympatia fanów sprawiły, że udawało jej się awansować do kolejnych odcinków programu “Taniec z Gwiazdami”. To coś innego sprawiło, że Dagmara Kaźmierska nie będzie dzierżyć w dłoni Kryształowej Kuli.

KAPIF_oryginal_K1192880F.jpg
Fot. KAPiF

Podczas przygotowań do show pękło jej żebro i już z tą kontuzją występowała na parkiecie w odcinku sprzed półtora tygodnia. Niestety problem zdecydowanie się pogłębił i zmusił celebrytkę do zrezygnowania z udziału w programie.

Robaczki, przychodzę do was z bardzo smutną wiadomością. Muszę zrezygnować z programu. Z żebrem jest ogromny problem - powiedziała na nagraniu udostępnionym na Instagramie.

"Zajęła pierwsze miejsce". Pavlović rozbrajająco o Kaźmierskiej Kaźmierska mieszka jak królowa. Złoty sedes to zaledwie początek

Conan wspiera mamę w trudnych chwilach

U boku Dagmary Kaźmierskiej był wtedy jej syn. Warto przypomnieć, że mężczyzna od początku trwania programu “Taniec z Gwiazdami” robił, co mógł, aby wspierać swoją rodzicielkę. Nieraz wywoływało to skrajne emocje, jak wówczas, kiedy zdecydował się wbiec na scenę i skrytykować Iwonę Pavlović za nieprzychylne komentarze w kierunku celebrytki.

Ja myślę, że pani Iwonka z takimi nogami, by kroku nie zrobiła - powiedział na parkiecie syn Dagmary Kaźmierskiej.

Również teraz kiedy Królowa Życia zdecydowała się na zrezygnowanie z udziału w programie “Taniec z Gwiazdami”, może liczyć na obecność Conana. Na wspomnianym wcześniej nagraniu mężczyzna siedzi koło celebrytki i nawet dorzucił swój komentarz. Przypomnijmy, że syn Dagmary Kaźmierskiej studiuje kierunek medyczny i najprawdopodobniej niedługo zostanie lekarzem.

Niestety, kochani, nie mogę się na to godzić, już za dużo. I tak się zgodziłem, że mama tańczyła i tak eksploatowała te nogi, do tego jeszcze doszło złamane żebro – dodał mężczyzna do oświadczenia mamy.

ZOBACZ TEŻ: Kaźmierska odeszła kilka dni temu. Produkcja TzG tak się zachowała

Tym zajmuje się Dagmara Kaźmierska w wolnym czasie

Matka i syn praktycznie nie odstępują się na krok i biorą wspólnie udział w wielu projektach. Od pewnego czasu oboje pojawiają się między innymi na planie serialu “Lombard. Życie pod zastaw”. Również towarzysko lubią przebywać w swoim towarzystwie. Conan zdradził niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych, co robi Dagmara Kaźmierska w wolnym czasie.

Na nagraniu umieszczonym na jego profilu na Instagramie możemy zobaczyć roześmianą celebrytkę, co może sugerować, że jej samopoczucie i stan zdrowia wracają powoli do normy. Mama wraz z synem przebywała wówczas w pomieszczeniu wypełnionym półkami z kamieniami naturalnymi. Jednak to opis szczególnie zwrócił uwagę odbiorców i zdradza jedno z prawdopodobnie wielu zainteresowań Królowej Życia.

Mama stawia tarota, kto chętny? - napisał w mediach społecznościowych Conan.

436748846_465873372658508_9179164020658733081_n.jpg
Fot. conanbestia/Instagram
436486141_792596202534668_1883825438328283785_n (1).jpg
Fot. conanbestia/Instagram