Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Polsat wyciągnął konsekwencje wobec syna Dagmary. "Rozmowa z dyrekcją była"
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 15.04.2024 17:03

Polsat wyciągnął konsekwencje wobec syna Dagmary. "Rozmowa z dyrekcją była"

Conan Kaźmierski, Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
Fot. AKPA, KAPiF

Dagmara Kaźmierska jest w gronie gwiazd, które zobaczymy w kolejnym odcinku “Tańca z Gwiazdami". Jak się okazuje, za wybryk jej syna, Conana, ”Królowa życia" została wezwana na dywanik. Dagmara Kaźmierska odniosła się do tego w najnowszym wywiadzie. Musiała świecić oczami za syna?

Dagmara Kaźmierska przeszła do kolejnego odcinka "Tańca z Gwiazdami"

Za nami 7. odcinek “Tańca z Gwiazdami”. W show każda z par zatańczyła dwukrotnie, a z programem pożegnał się Krzysztof Szczepaniak i jego partnerka. W walce o kryształową kulę pozostali: Roksana Węgiel, Julia “Maffashion” Kuczyńska, Maciej Musiał, Anita Sokołowska i Dagmara Kaźmierska

Jak podają media, “Królowa życia” została wezwana na dywanik do twórców show. Właśnie to potwierdziła.

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel  Fot. AKPA
"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" przejdzie rewolucję! Polecą znane głowy Conan przerwał milczenie, powiedział, co naprawdę sądzi o matce. Kaźmierska nie mogła wydusić słowa, wszystko się nagrało

Syn Dagmary Kaźmierskiej podpał twórcom "Tańca z Gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska w “Tańcu z Gwiazdami” ma bardzo duże wsparcie najbliższych. Na widowni zawsze jest jej syn Conan. 22-latek podpadł jednak w ostatnim czasie twórcom show. Syn “Królowej życia” w pewnym momencie wdarł się na parkiet i wdał w pyskówkę z Iwoną Pavlović. 

Pani Iwonka z takimi nogami by nawet kroku nie zrobiła - powiedział Conan do jurorki. 

Dagmara Kaźmierska musiała świecić oczami za syna? 

"Taniec z Gwiazdami" Fot. AKPA

Dagmara Kaźmierska tłumaczy się z zachowania Conana

W trakcie rozmowy z portalem Świat Gwiazd dziennikarz zapytał Dagmarę Kaźmierską o zachowanie jej syna i tego konsekwencje. W polskim show biznesie pojawiły się bowiem plotki, że gwiazda stacji TTV została wezwana na dywanik Polsatu w związku z zachowaniem Conana w 6. odcinku programu. Przeprowadzający wywiad zwrócił też uwagę, że wczoraj Conan “siedział odizolowany na balkonie”. 

Rozmowa z dyrekcją Polsatu oczywiście była. Nie mogło być inaczej, bo Conan wie, że zrobił brzydko, ale wszystko jest dobrze, tylko moje dziecko nie może być za blisko parkietu - wyjaśniła Kaźmierska. 

Będziesz kibicować “Królowej życia” w kolejnym odcinku “Tańca z Gwiazdami”? 

Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski
Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski Fot. AKPA 
Conan dopiero teraz zdecydował się udzielić wywiadu. Opowiedział o wspomnieniach z dzieciństwa i swojej mamie
DAgmara Kaźmierska z synem
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 01.09.2020 Uroczysta premiera filmu Petla n/z: KAZMIERSKA DAGMARA
Dagmara Kaźmierska udzieliła wraz ze swoim synem wywiadu z okazji Dnia Matki. Conan opowiedział swoim dzieciństwie i o tym, jaka jest jego mama. Dagmara Kaźmierska zyskała ogromną popularność dzięki programowi „Królowe życia”. Celebrytka niezwykle chętnie udziela się w mediach, jednak jej syn, który towarzyszy jej w programie unika medialnego zgiełku. Jednak tym razem 19-latek postanowił zrobić wyjątek. W rozmowie z prowadzącymi programu DDTVN opowiedział o swoich wspomnieniach z dzieciństwa. Jego mama była zaskoczona, że pamięta takie szczegóły.
Czytaj dalej
Dagmara Kaźmierska bije rekordy w "Tańcu z Gwiazdami". Jak tam trafiła?
Dagmara Kaźmierczak "Taniec z Gwiazdami"
Dagmara Kaźmierska w "Tańcu z Gwiazdami" robi niezłe zamieszanie. Sędziowie są dla niej bardzo surowi, ale publiczność ją uwielbia. Jeszcze niedawno nie było wiadomo, czy gwiazda w ogóle będzie mogła chodzić, a teraz tańczy ogniste tango i robi to w swoim niepowtarzalnym stylu. To prawdziwa "Królowa Życia", jednak jej życiorys nie jest nieskazitelny.Telewizyjna gwiazda bryluje w mediach społecznościowych. Na Instagramie ma już ponad milion obserwujących. Oprócz udziału w "Królowach życia", gdzie mogliśmy poznać jej ognisty temperament, ma na koncie także role filmowe. Nie każdy wie, że wydała dwie książki. Prywatnie Dagmara jest oddaną mamą, a swojemu synowi nadała wyjątkowo niespotykane imię, kojarzone z hitowym filmem z lat osiemdziesiątych. 
Czytaj dalej