Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kaźmierska żartuje z głośnej afery. Kariera pogrzebana?
Julia Bogucka
Julia Bogucka 01.05.2024 21:08

Kaźmierska żartuje z głośnej afery. Kariera pogrzebana?

Dagmara Kaźmierska
Fot. AKPA, SAHL HASHEESH/Conan/YouTube

Po wybuchu medialnej afery Dagmara Kaźmierska wyjechała z synem do Egiptu. Tam pokazuje, co myśli o działaniach stacji telewizyjnych, z którymi do niedawna współpracowała. W najnowszym filmie żartuje ze swojej kariery. Czy to czas, aby się przebranżowić?

Dagmara Kaźmierska ma kłopoty

Minął już prawie tydzień od opublikowania reportażu zdradzającego szczegóły przeszłości Dagmary Kaźmierskiej. Dziennikarze portalu “Goniec” dotarli do akt sprawy i zeznań kobiet, które pracowały w agencji towarzyskiej celebrytki. Były bite i zmuszane do prostytucji, a na jednej z nich niesławna “Królowa Życia” zleciła gwałt w ramach kary za ucieczkę. Za wszystkie przestępstwa została skazana na trzy lata więzienia, jednak jego mury opuściła już po czternastu miesiącach. Kilka lat później rozpoczęła medialną karierę.

Jednak po opublikowaniu reportażu sytuacja Dagmary Kaźmierskiej diametralnie się zmieniła. Celebrytka, która jeszcze kilka tygodni temu walczyła o Kryształową Kulę w programie “Taniec z Gwiazdami”, została niemal wymazana z ramówki Polsatu. Z platformy streamingowej stacji zniknął program “Dagmara szuka męża”, a dziennikarze obecni w studiu podczas ostatniego odcinka tanecznego show dostali zakaz zadawania pytań o aferę związaną z celebrytką.

Jeśli dziennikarze chcą pisać o Dagmarze Kaźmierskiej to mogą to robić i nikt im tego nie zabrania. Ale “Taniec z Gwiazdami” to nie jest program o niej. My nie mamy już na naszych antenach programów o Dagmarze Kaźmierskiej, a jeśli inne media chcą ją nadal promować to oczywiście jest to ich decyzja – komentował sprawę rzecznik Polsatu Tomasz Matwiejczyk.

KAPIF_oryginal_K1175169F.jpg
Fot. KAPiF
Hakiel nie miał o tym pojęcia? Przeszłość Kaźmierskiej nawet dla niego była tajemnicą Kaźmierska ma po swojej stronie znaną twarz. "Czekam kochana"

Dagmara i Conan wyjechali z kraju

Na profilu celebrytki w mediach społecznościowych pojawił się jeden wpis, który odnosi się do sprawy. Dagmara Kaźmierska podkreśla w nim, że przestępstwa opisane w reportażu są “rzekome”.

Kochani, nie odzywałam się do Was kilka ostatnich dni. Jestem tylko człowiekiem , potrzebowałam się zmierzyć z tym co się wydarzyło. Jeszcze kilka dni temu byłam przedstawiana w Mediach jako Królowa , a obecnie jako najgorszy zwyrodnialec, bestia zasługująca na wieczne potępienie za okropieństwa, które RZEKOMO miałam popełnić .
Nigdy nie ukrywałam, że prowadziłam klub towarzyski.
KLUB TOWARZYSKI - a nie miejsce do gnębienia kobiet !!!
Kochani nie jestem w stanie opisać czy opowiedzieć Wam teraz tego w kilku słowach, zrobię to już niedługo.
Dziękuję za Wasze wsparcie i wiarę we mnie. 
I pamiętajcie: Świat nie zawsze jest taki jak nam go przedstawiają…

Mniej więcej w tym samym czasie wraz ze swoim synem Conanem wyjechała do Egiptu, który traktuje właściwie jak swój drugi dom. Ich media społecznościowe zapełniły się relacjami z rajskich wakacji, a sami zainteresowani prezentują postawę wskazującą na to, że niezbyt się przejmują zaistniałą sytuacją.

ZOBACZ TEŻ: Kaźmierska ma swój typ mężczyzny. Niewiarygodne, do czego się przyznała

Tak Dagmara Kaźmierska komentuje aferę

Od nieco ponad tygodnia na kanale Conana w serwisie YouTube pojawiają się filmy nakręcone wspólnie z jego mamą. Pierwsze dwa zostały nagrane jeszcze w Polsce, jednak trzeci prezentuje nam rajskie krajobrazy Egiptu. Znajdują się konkretnie w miejscowości Sahl Hasheesh, jednym z ulubionych miejsc Dagmary Kaźmierskiej. W pewnym momencie filmu, podczas podróży meleksem, oboje natrafiają na kilkoro Polaków. Celebrytka chętnie opowiada im, gdzie powinni się udać podczas kończącego się urlopu w Egipcie. Conan postanowił to skomentować.

- Ty jak naganiaczka mówisz

- Już od naganiaczki to lepiej o matce nie mów […] Conanek, bo zaraz ludzie będą źle kojarzyć - odpowiedziała Dagmara Kaźmierska.

W późniejszym momencie filmu syn celebrytki zaczął jej sugerować zatrudnienie się w roli przewodniczki turystycznej, ponieważ jej bogata wiedza o tym, co warto zobaczyć w Egipcie, sprawdziłaby się tu idealnie. Niesławna “Królowa Życia” postanowiła z tego zażartować, nawiązując do rozgrywającej się właśnie afery medialnej.

Conańciu, tak ci chciałam tylko powiedzieć, że nie wiadomo, czy mamusia nie zmieni profesji, bo jak na razie kariera telewizyjna utknęła w martwym punkcie - zaśmiała się.

film dagmara conan.png
Fot. SAHL HASHEESH/Conan/YouTube