Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Dagmara Kaźmierska zatańczy z synem. Już uprzedza, że będzie źle
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 17.04.2024 10:25

Dagmara Kaźmierska zatańczy z synem. Już uprzedza, że będzie źle

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, Conan Kaźmierski
Fot. AKPA

Już w kolejnym odcinku “Tańca z Gwiazdami” z Dagmarą Kaźmierską i Marcinem Hakielem zatańczy… Conan Kaźmierski! W najnowszym wywiadzie dla “Świata Gwiazd” taneczna para wypowiedziała się w tej kwestii. “Tańczy gorzej ode mnie” - mówi o swoim synu celebrytka. Polsat może nie być gotowy na to widowisko.

Dagmara Kaźmierska podbija parkiet w "Tańcu z Gwiazdami"

“Królowa życia” jest jedną z gwiazd, które tańczą w obecnej edycji “Tańca z Gwiazdami”, chociaż wiele osób jej pląsów na parkiecie tańcem by nie nazwało. Gwiazda TTV mierzy się z krytyką nieustannie, jednak zdaje się nią nie przejmować. Twierdzi, że w programie pełni funkcję rozrywkową. Czy to samo będzie można powiedzieć o planowanym tańcu Dagmary i Marcina z Conanem Kaźmierskim? Kochana mama już zapowiada, że będzie źle. 

Mimo rekordowo niskiej noty, jaką celebrytka i tancerz dostali za jeden ze swoich ostatnich tańców, przeszli do kolejnego odcinka. Już wiemy, dlaczego postawa Dagmary była w poprzednim epizodzie show tak sztywna. Gwiazda tańczyła bowiem z poważną kontuzją. Pęknięte żebro skutecznie uniemożliwiało jej swobodne poruszanie się. 

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, Conan Kaźmierski
Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, Conan Kaźmierski  Fot. AKPA
Dagmara Kaźmierska bez "kilograma szpachli"? Gwiazda pokazała stare zdjęcia Conan idzie do wojska? Syn Dagmary Kaźmierskiej zdradził swoje plany

Conan Kaźmierski podpadł Iwonie Pavlović

Pomimo tego, że Conan Kaźmierski swój pierwszy taniec z “TzG” ma dopiero przed sobą, na parkiecie już jednak zdążył się pojawić. Stało się to, kiedy wdarł się na scenę i rzucił niewybredny komentarz w stronę jednej z jurorek. Z Iwoną Pavlović już się pogodził, jednak jego matkę i tak wezwano na dywanik do twórców programu. 

Conan wie, że zachował się brzydko - mówiła Dagmara w jednym z wywiadów. 

Teraz syn Kaźmierskiej będzie miał okazję, aby pokazać się z dobrej strony? Jego matka tak nie uważa. 

Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski
Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski  Fot. AKPA

Syn Kaźmierskiej zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami"

Jak się niedawno dowiedzieliśmy, Conan Kaźmierski zatańczy w “TzG”. Jego matka, mimo że sama go wybrała do pomocy w przygotowaniu występu, nie wróży mu jednak świetnego debiutu. Współczuje wręcz Marcinowi Hakielowi, że ten będzie musiał trenować jej pociechę. 

Uprzedzam z góry i współczuję Marcinowi: Conan tańczy gorzej ode mnie. (…) Gorzej drewniane nogi jak u matki - zapowiedziała gwiazda TTV w wywiadzie dla “Świata Gwiazd”. 

Następnie para zdradziła, że ma już pomysł na ten taniec. Oświadczyła, że muszą pójść w siłę, a nie w kroki. Na pewno nie zabraknie więc podnoszeń! Jesteście na to gotowi?