Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Conan po TzG podszedł do Pavlović i wręczył jej "prezent". Ten widok przejdzie do historii
Martyna Pałka
Martyna Pałka 15.04.2024 11:48

Conan po TzG podszedł do Pavlović i wręczył jej "prezent". Ten widok przejdzie do historii

Conan, Iwona Pavlović
fot. KAPIF

O konflikcie Dagmary Kaźmierskiej i Iwony Pavlović było już bardzo głośno w mediach. W pewnym momencie do zamieszania dołączył kolejny uczestnik — syn królowej życia Conan, który podczas jednego z odcinków “Tańca z Gwiazdami” powiedział Czarnej Mambie kilka gorzkich słów. Teraz jednak mężczyzna zdobył się na pewien zaskakujący gest.

Konflikt pomiędzy Dagmarą Kaźmierską a Iwoną Pavlović

Już od pierwszego odcinka kultowego programu “Taniec z Gwiazdami” dało się wyczuć napiętą atmosferę pomiędzy jedną z uczestniczek a Iwoną Pavlović. Jurorka stwierdziła, ze Dagmara Kaźmierska za bardzo skupia się na dobrej zabawie, a nie na poważnych treningach. W związku z tym nie widzi jej progresu na parkiecie.

Królowa życia nigdy nie odpowiedziała ekspertce w złośliwy sposób, a w swoich wywiadach wielokrotnie podkreślała, że uwielbia taniec, ale wiem, że nie jest faworytką show. Pomimo tego faktu, wiele mediów rozpisuje się na temat rzekomego konfliktu obu pań, a internauci są oburzeni wypowiedziami Czarnej Mamby.

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
Konflikt pomiędzy Dagmarą Kaźmierską a Iwoną Pavlović, fot. KAPIF
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
Konflikt pomiędzy Dagmarą Kaźmierską a Iwoną Pavlović, fot. KAPIF
TzG: Maserak oszalał na punkcie Roxie Węgiel. Dał jej 10: "DAMN". A Kevin? Musiał ma konkretne wymagania w TzG. Stawia warunki, jak wielka gwiazda

Zachowanie Conana oburzyło internautów

Podczas jednego z odcinków kultowego show Polsatu Iwona Pavlović po raz kolejny wypowiedziała się negatywnie na temat występu Dagmary Kaźmierskiej i Marcina Hakiela. Jurorka wyznała, że jej zdaniem taniec królowej życia o wiele bardziej przypominał człapanie, a nie o to chodzi w tym programie.

Słowa jurorki nie spodobały się synowi gwiazdy, który niemal natychmiast pojawił się na scenie. Conan Kaźmierski nie tylko wręczył kwiaty swojej znanej mamie i pogratulować jej występu, ale też skierował kilka słów do Czarnej Mamby. Jego zdaniem… jurorka również nie poradziłaby sobie na parkiecie “Tańca z Gwiazdami”.

Ja myślę, że pani Iwonka z takimi nogami, by kroku nie zrobiła - powiedział na scenie syn Dagmary Kaźmierskiej.

Dagmara Kaźmierska z synem
Zachowanie Conana oburzyło internautów, fot. KAPIF
Dagmara Kaźmierska z synem
Zachowanie Conana oburzyło internautów, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Taniec z gwiazdami: Pavlović w piórach, a Kasprzyk, jak hrabina. Ale się odstroiły.

Conan zdobył się na wzruszający gest

Postawa Conana odbiła się szerokim echem w sieci. Pomimo faktu, że widzowie również uważają, że Iwona Pavlović zbyt ostro skomentowała występ królowej życia, nie podoba im się reakcja jej syna. Ich zdaniem mężczyzna okazał brak szacunku i dobrego wychowania. W sieci pojawiły się nawet plotki, że sama Dagmara Kaźmierska miała być z tego powodu “wezwana na dywanik”.

Teraz jednak okazało się, że syn gwiazdy przemyślał swoje zachowanie na scenie. W ostatnim wywiadzie Iwona Pavlović ujawniła, że mężczyzna spotkał się z nią i przeprosił za swoje zachowanie. Co więcej, gwiazdor wręczył Czarnej Mambie bukiet pięknych kwiatów, jako symbol swojej skruchy.