Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kaźmierska świętuje w najlepsze. Czuje się jak "Ojciec Chrzestny"?
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 19.05.2024 18:03

Kaźmierska świętuje w najlepsze. Czuje się jak "Ojciec Chrzestny"?

Dagmara Kaźmierska
fot. KAPiF

Dagmara Kaźmierska wycofała się z mediów po tym, jak za sprawą artykułu opublikowanego na portalu Goniec.pl poznaliśmy szczegóły jej kryminalnej przeszłości. Jej syn Conan bardzo wspiera swoją mamę niezależnie od okoliczności. Teraz pokazał, jak “Królowa życia” spędza niedzielę. Kaźmierska baluje w najlepsze. 

Dagmara Kaźmierska brała udział w tegorocznej edycji "Tańca z Gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska znalazła się wśród grona gwiazd, które brały udział w najnowszej edycji “Tańca z Gwiazdami”. Mimo że zdaniem wielu, a szczególnie Iwony Pavlović, pląsów Kaźmierskiej tańcem raczej nie było można nazwać, “Królowa życia” dotarła aż do ćwierćfinału. 

Gwiazda stacji TTV zrezygnowała sama tuż przed odcinkiem, w którym podczas występu miał jej towarzyszyć syn, Conan. Opublikowała wówczas krótkie nagranie, w którym wyjaśniła, że z powodu kontuzji nie jest w stanie przygotowywać się do kolejnych występów. Jej fani byli zawiedzeni. 

Ania z Rolnika zastała taki widok po powrocie do domu. Wszystko nagrała Liber zamieścił post o byłej. Grzeszczak od razu zareagowała

Poznaliśmy szczegóły przestępczej działalności "Królowej życia"

Kilka tygodni temu światło dzienne ujrzał pierwszy z trzech artykułów portalu Goniec.pl, w którym dziennikarz serwisu opisał szczegóły kryminalnej przeszłości jednej z najbardziej kontrowersyjnych (ale też do tej pory bardzo lubianych) gwiazd. Dagmara Kaźmierska była niegdyś właścicielką agencji towarzyskiej. W swoich burdelach lubiła ład i porządek, a jej pracownice za nieposłuszeństwo karała m.in. gwałtem. 

Od tego czasu Kaźmierska wycofała się z życia publicznego. Jej syn Conan jednak nadal jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Dziś pokazał, jak razem z mamą i innymi członkami rodziny spędzają niedzielę. Widać, że “Królowa życia” zbytnio nie przejmuje się zamieszaniem wokół swojej osoby. 

Kaźmierska baluje w najlepsze. Tak spędza niedzielę

Dagmara Kaźmierska raczej nie przejmuje się skandalem, w którym odgrywa główną rolę. Wręcz przeciwnie, żyje swoim najlepszym życiem - niedawno wróciła z wakacji. Jej syn Conan Kaźmierski opublikował na Instagramie relację, na której widzimy, jak cała jego rodzina na czele z mamą Dagmarą bawi się na pierwszej komunii. 

Na zamieszczonym przez Conana kadrze widzimy “Królową życia” w ewidentnie dobrym humorze w towarzystwie najbliższych. Kaźmierska czuje się jak “Ojciec Chrzestny”? Niewykluczone… 

Tak Kaźmierska spędza niedzielę
Instagram/conanbestia