Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kaźmierska opublikowała dwa wymowne zdjęcia. „Dar od Boga”
Julia Bogucka
Julia Bogucka 10.05.2024 21:07

Kaźmierska opublikowała dwa wymowne zdjęcia. „Dar od Boga”

Dagmara Kaźmierska
Fot. AKPA

Dagmara Kaźmierska wyjechała do Egiptu. Tam przebywa od dwóch tygodni w towarzystwie swojego syna. Dziś ponownie zabrała głos i opublikowała wymowne zdjęcia na Instagramie. Jeden z hashtagów głosi: “#darodboga”.

Dagmara Kaźmierska wyjechała z kraju

Dwa tygodnie temu portal “Goniec” opublikował reportaż, który wyjawił szczegóły przestępczej działalności celebrytki. Dagmara Kaźmierska prowadziła w przeszłości agencję towarzyską, za co została skazana na trzy lata więzienia. Opuściła jego mury po czternastu miesiącach. Tyle wiedzieliśmy do niedawna, ponieważ dziennikarze “Gońca” dotarli do akt sprawy i ujawnili, o jakie dokładnie przestępstwa została oskarżona celebrytka.

Do tej pory światło dzienne ujrzały wszystkie trzy zapowiadane części reportażu, tymczasem Dagmara Kaźmierska wyjechała do Egiptu. Kilka dni wcześniej, jeszcze zanim tekst został opublikowany, zrezygnowała z udziału w programie “Taniec z Gwiazdami”. Swoją decyzję tłumaczyła kontuzją, a dokładnie złamanym żebrem. Ostatnie około dwóch tygodni spędziła w swoim drugim domu na innym kontynencie, co chętnie relacjonowała w mediach społecznościowych.

Dagmara Kaźmierska znowu w telewizji. Stacja puściła to wieczorem Kaźmierska znowu daje o sobie znać. "Nie uciekłam z kraju"

Dagmara Kaźmierska spędza czas z synem

Do Egiptu wyjechała z Conanem, z którym w zasadzie nie odstępuje się na krok. Na Instagramie mężczyzny oglądaliśmy do tej pory wiele relacji z rajskich wakacji u boku mamy. Odwiedzali wspólnie kawiarnie, korzystali z basenu oraz jeździli meleksem. Ostatnią z przywołanych czynności zrelacjonowali na kanale Conana w serwisie YouTube. Matka z synem podróżowali wspólnie ulicami Sahl Hasheesh.

Na podstawie publikowanych w sieci zdjęć i filmów można było uznać, że Dagmara Kaźmierska nie przejmuje się zbyt mocno aferą medialną, którą wywołało opublikowanie reportażu. Do tej pory dwukrotnie zapowiedziała na swoim Instagramie, że wkrótce szerzej zabierze głos w tej sprawie. Niedawno zadeklarowała, że wcale nie uciekła z kraju, tak jak niektórzy jej zarzucają.

Krytykuj moje życie dopiero, gdy Twoje będzie dawało dobry przykład. Kochani, dla tych, którzy jeszcze we mnie wierzą, dajcie mi jeszcze chwilę. Ps. A dla snujących teorie spiskowe - NIE UCIEKŁAM Z KRAJU, BO NIE MAM PRZED KIM, BĄDŹ PRZED CZYM. Po prostu jestem w domu, gdzie mieszkam od kilku lat - napisała w sieci.

dagmara kaźmierska instagram.png
Fot. conanbestia/Instagram

ZOBACZ TEŻ: Kaźmierska była pro*****tką? Na jaw wychodzą kolejne mroczne rewelacje

Dagmara Kaźmierska opublikowała wymowne zdjęcia

Dziś w godzinach przedpołudniowych na profilu Kuby Wojewódzkiego na Instagramie pojawiło się nagranie z jego programu, na którym zapowiada jako swoją gościnię Dagmarę Kaźmierską. Po tej sytuacji wiele osób założyło, że już w najbliższy wtorek zobaczymy celebrytkę na jego kanapie. Wszystko wskazuje jednak na to, że była to pewnego rodzaju prowokacja, bo film po chwili zniknął z profilu, a prawdziwymi gośćmi okazały się inne osoby.

Celebrytka wciąż przebywa w Egipcie i nic nie wskazuje na to, żeby w najbliższym czasie wybierała się do Polski. Na jej profilu pojawiły się nowe fotografie, ewidentnie wykonane podczas urlopu. Na pierwszym z nich widzimy Conana dzierżącego deskę surfingową, na drugim ten sam mężczyzna siedzi nad basenem. Opis zwraca uwagę. Wśród hashtagów odnajdujemy między innymi “#darodboga”.

-PUCHATKU? -Tak PROSIACZKU ? -Nic, tylko chciałem się upewnić, że Jesteś