Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kaźmierska z synem opuściła kontynent. Tam spędzi najbliższe dni
Martyna Pałka
Martyna Pałka 30.04.2024 18:18

Kaźmierska z synem opuściła kontynent. Tam spędzi najbliższe dni

Dagmara Kaźmierska, Conan Kaźmierski
fot. KAPIF; Instagram/@conanbestia

Dagmara Kaźmierska znalazła się w centrum zainteresowania wszystkich po tym, gdy na jej temat wyciekło kilka przerażających faktów z jej przeszłości. Teraz jednak okazało się, że królowa życia swoje trudne chwile spędza z daleka od domu. Razem z synem Conanem opuściła nasz kontynent!

Zaskakujące wieści na temat przeszłości Dagmary Kaźmierskiej

Królowa życia jest od kilku dni na ustach absolutnie wszystkich. Stało się tak za sprawą materiału dziennikarzy portalu Goniec.pl, którzy odkryli kilka nowych faktów na temat przeszłości Dagmary Kaźmierskiej. Okazało się, że uczestniczka “Tańca z Gwiazdami” miała dopuścić się wielu szokujących przestępstw, w tym między innymi zlecić gwałt na swojej 24-letniej pracownicy Marysi.

Śledztwo dziennikarskie Gońca wprawiło w osłupienie całą Polskę. Nic więc dziwnego, że niedługo później z sieci zaczęły znikać kolejne programy z udziałem gwiazdy, takie jak jej randkowe reality show dostępne na antenie Polsatu, czy odcinki “Królowych życia” z jej udziałem.

Marcin Hakiel, Dagmara Kaźmierska, prawdziwe kulisy
Zaskakujące wieści na temat przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, fot. KAPIF
Marcin Hakiel, Dagmara Kaźmierska, prawdziwe kulisy
Zaskakujące wieści na temat przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, fot. KAPIF
Gwiazdor Hollywood oszalał na punkcie Polki z Kielc. Ślub był tylko kwestią czasu Orłoś nie ma wątpliwości, dlaczego z Kaźmierskiej zrobiono gwiazdę

Dagmara Kaźmierska odpowiada na stawiane jej zarzuty

Gwiazda reality show przez długi czas milczała i nie komentowała medialnych doniesień. W końcu jednak postanowiła zabrać głos i ujawnić, jaki jest jej stosunek do oskarżeń, które pojawiły się w sieci. Dagmara Kaźmierska zamieściła obszerny post na swoim profilu na Instagramie, gdzie podziękowała wszystkim za wsparcie i zdradziła, że niedługo szczegółowo odniesie się do zarzutów dziennikarzy.

Kochani, nie odzywałam się do Was kilka ostatnich dni. Jestem tylko człowiekiem , potrzebowałam się zmierzyć z tym co się wydarzyło. Jeszcze kilka dni temu byłam przedstawiana w Mediach jako Królowa , a obecnie jako najgorszy zwyrodnialec, bestia zasługująca na wieczne potępienie za okropieństwa, które RZEKOMO miałam popełnić .
Nigdy nie ukrywałam, że prowadziłam klub towarzyski.
KLUB TOWARZYSKI - a nie miejsce do gnębienia kobiet !!!
Kochani nie jestem w stanie opisać czy opowiedzieć Wam teraz tego w kilku słowach, zrobię to już niedługo.
Dziękuję za Wasze wsparcie i wiarę we mnie. 
I pamiętajcie: Świat nie zawsze jest taki jak nam go przedstawiają…

Czy Dagmara Kaźmierska uciekła na inny kontynent?

Teraz okazało się, że swoje oświadczenie królowa życia zamówiła, będąc bardzo daleko od domu. Dagmara Kaźmierska przebywa razem ze swoim ukochanym synem Conanem w Egipcie na rajskich wakacjach. Nie jest tajemnicą, że ten kraj to dla niej niemal druga ojczyzna. Gwiazda wydaje się odpoczywać tam od stresów, jakie towarzyszą jej w naszym kraju. 

Na profilu Conana Kaźmierskiego na Instagramie można zobaczyć, że obydwoje z mamą świetnie się bawią i wydają się w ogóle nie przejmować zamieszaniem, jakie dzieje się wokół królowej życia w Polsce.

Conan Kaźmierski.jpg
Czy Dagmara Kaźmierska uciekła na inny kontynent?, fot. Instagram/@conanbestia