Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Chłopaki do wzięcia": "Widziałem łzy w jej oczach niekiedy". Mało kto, by coś takiego wytrzymał. Stefan wyjawił całą prawdę
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 26.10.2023 15:04

"Chłopaki do wzięcia": "Widziałem łzy w jej oczach niekiedy". Mało kto, by coś takiego wytrzymał. Stefan wyjawił całą prawdę

„Chłopaki do wzięcia” –  Stefan ujawnił nieco szczegółów na temat rozstania z Aldoną, fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia”
„Chłopaki do wzięcia” – Stefan ujawnił nieco szczegółów na temat rozstania z Aldoną, fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia”

Jednym z bohaterów programu „Chłopaki do wzięcia” jest Stefan Koch, który zaskarbił sobie sporą sympatię fanów. Przez pewien czas wydawało się, że mężczyzna znalazł szczęście u boku swojej drugiej połówki, z którą spodziewał się dziecka. Chociaż ciąża była dla nich sporym zaskoczeniem Stefan wyraźnie cieszył się z perspektywy zostania ojcem.  

„Chłopaki do wzięcia” – Stefan postawił Aldonie ultimatum

Gdy ciąża wybranki Stefana z „Chłopaków do wzięcia” zaczęła się przeciągać w czasie, fani programu nabrali podejrzeń, że Aldona może oszukiwać swojego partnera. Kobieta już wcześniej wywołała pewne kontrowersje za sprawą jej konfliktu z Kariną, siostrą Stefana, co mocno wpłynęło na stosunki między rodzeństwem. 

Koniec końców podejrzeń zaczął nabierać także sam Stefan. Ostatecznie zażądał od narzeczonej dowodów na to, że faktycznie jest w ciąży. Zagroził nawet wyrzuceniem jej z domu. Po kilku dniach od postawienia przez „Chłopaka do wzięcia” ultimatum, Aldona spakowała walizki i wyprowadziła się od Stefana. 

Pobrali się w tajemnicy?! Bandziorek z "Chłopaków do wzięcia" szokuje coraz bardziej. Chodzi o 2 szczegóły...

„Chłopaki do wzięcia” – Stefan ujawnił nieco szczegółów na temat rozstania z Aldoną

W najnowszych odcinkach programu „Chłopaki do wzięcia” Stefan ujawnił nieznane wcześniej szczegóły na temat rozpadu jego związku z Aldoną i jej udawanej ciąży. Jak się okazało, mężczyzna wraz z ówczesną narzeczoną wybrał się do ginekologa, który potwierdził, że kobieta nigdy nie była w ciąży. 

Stefan nie kryje jednak, że mimo wszystko rozstanie było dla niego bolesne i ciężko jest mu zrozumieć powody zachowania Aldony i jej decyzję o tym, by udawać, że jest w ciąży.

Dlaczego mi takie coś wyrządziłaś? (…) bo wiedziała, że ja chciałem… No to chciałem też w końcu już być tatusiem, nie? I tutaj mnie złapała. 

„Chłopaki do wzięcia” – Stefan zdradził, czy kochał Aldonę

Stefan zastanawia się także nad tym, dlaczego Aldona podjęła taką decyzją. Stefan w jednej z rozmów z Kariną ujawnił, że był z Aldoną jedynie dlatego, że spodziewali się dziecka. I jego zdaniem Aldona także zdawała sobie sprawę z tego, że w innej sytuacji nie byliby razem. Po rozstaniu mężczyzna zaczął też zauważać, że niektóre z jej zachowań były bardzo toksyczne.

Widziałem łzy w jej oczach niekiedy (…), że bardzo dobrze to zagrała, że też okazała się być aktorką mega. Ale jak można być takim zakłamanym człowiekiem, żeby świadomie robić w konia całą Polskę, próbować, że się jest w ciąży, gdzie tak naprawdę wiedziała, że nie jest tak naprawdę w ciąży.

Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?