Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Tak teraz wygląda Asia z "Chłopaków do wzięcia". 2 lata temu przeżyła koszmar
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 08.12.2023 15:20

Tak teraz wygląda Asia z "Chłopaków do wzięcia". 2 lata temu przeżyła koszmar

Asia z programu „Chłopaki do wzięcia” przed dwoma laty przeżyła koszmar, fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia”
Asia z programu „Chłopaki do wzięcia” przed dwoma laty przeżyła koszmar, fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia”

Asia z „Chłopaków do wzięcia” zasłynęła za sprawą swojej relacji ze Ryszardem, znanym także jako Szczena. Jeden z najpopularniejszych bohaterów formatu ma na swoim koncie także wiele kontrowersji.

„Chłopaki do wzięcia” – Asia wiernie trwał au boku Szczeny mimo kłopotów

Szczena z „Chłopaków do wzięcia” z pewnością należy do najbardziej charakterystycznych bohaterów programu. Mężczyźnie udało się trochę zmienić, gdy w jego życiu pojawiła się ukochana Asia Wielocha, choć początki ich relacji nie były usłane różami. Ostatecznie para okazała się dla siebie stworzona, niestety i tak Szczena zaliczył jeszcze kilka potknięć w swoim życiu.

Ryszard z „Chłopaków do wzięcia” borykał się z problemami z alkoholem, a także bywało, że miał problemy z agresją. W telewizyjnym formacie można było także zaobserwować, że nie zawsze dobrze traktuje swoją mamę czy ukochaną. Mimo to Asia postanowiła wytrwać u jego boku.

"Chłopaki do wzięcia": Szczena brzmi jak inna osoba. Fani porażeni, widok gwiazdora wywołuje współczucie "Chłopaki do wzięcia": Szczena właśnie pochwalił się dzieckiem! Zapanowała wielka radość w rodzinie

Asia z programu „Chłopaki do wzięcia” zachwyca metamorfozą

Asia z programu „Chłopaki do wzięcia” od pewnego czasu zachwyca internautów swoimi metamorfozami. Partnerka Szczeny ma ich na koncie niemało – wielokrotnie zmieniała swój kolor włosów, a także eksperymentowała z makijażem, a nawet korzystała z zabiegów medycyny estetycznej.

Jak można zobaczyć na ostatnich zdjęciach publikowanych w mediach społecznościowych przez Ryszarda „Szczenę”, obecnie jego ukochana postawiła na rudy kolor włosów.

@szczena1234567

Moja Żonka 😍🥰🥰🥰

♬ FOREVER - Audrey Karrasch
Projekt bez nazwy - 2023-11-10T204400.822.png
Asia z programu „Chłopaki do wzięcia” zachwyca metamorfozą, fot. tiktok.com/@szczena1234567

ZOBACZ TEŻ: TAK dziś wygląda partnerka Szczeny z "Chłopaków do wzięcia". Fani oniemieli na jej widok. "Pięknie wyglądasz"

Asia z programu „Chłopaki do wzięcia” przed dwoma laty przeżyła koszmar

Asia zdecydowała się trwać u boku Szczeny z „Chłopaków do wzięcia” nawet gdy ten trafił na dwa lata do więzienia. Wiele osób sądziło, że mężczyzna odmieni swoje życie po tym jak został ojcem, ale tak się niestety nie stało. Kilka miesięcy temu para wzięła udział w wywiadzie, który trafił do serwisu YouTube. Podczas rozmowy wyszło na jaw, dlaczego syn pary niedługo po urodzeniu w 2021 roku został im odebrany przez opiekę społeczną i umieszczony w rodzinie zastępczej.

Mała awantura. Przez to zabrali nam dziecko, zadzwonili po policję i wszystko. A, jak widać, jesteśmy cali i zdrowi, nie bijemy się, chociaż ktoś oskarża nas o to, że stosujemy przemoc wobec synka – zacytował słowa Ryszarda z „Chłopaków do wzięcia” portal „WP Kobieta”. 

Źródło: WP Kobieta 

Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!