Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Jurny Henio z "Chłopaków do wzięcia" niedawno marzył o 20-latce. Wyjawił, jak wygląda romantyzm z emerytką Marysią
Martyna Pałka
Martyna Pałka 08.12.2023 23:12

Jurny Henio z "Chłopaków do wzięcia" niedawno marzył o 20-latce. Wyjawił, jak wygląda romantyzm z emerytką Marysią

Tadeusz z "Chłopaków do wzięcia" o romansie z Marysią
Tadeusz z "Chłopaków do wzięcia" o romansie z Marysią, fot. kadr z programu "Chłopaki do wzięcia"

Henryk i Marysia są jedną z ulubionych par wszystkich fanów programu “Chłopaki do wzięcia”. Teraz mężczyzna wyznał, jak dokładnie wygląda ich związek i jakie są jego plany na przyszłość związane z ukochaną. Te słowa naprawdę mogą szokować.

"Chłopaki do wzięcia": Henio chciał 20-latkę. Czy teraz zmienił zdanie?

Program “Chłopaki do wzięcia” cieszy się ogromną sympatią ze strony telewidzów. Fani kontrowersyjnego show reality show uwielbiają śledzić losy swoich faworytów i trzymać kciuki za ich relacje. Jednymi z ulubieńców publiczności jest Henio i Marysia, którzy urzekają widzów swoim poczuciem humoru i wzajemną miłością.

Co ciekawe, zakochany Henryk w ogóle nie przypomina mężczyzny, który zgłosił się do tego programu. Na samym początku swojej przygody bohater “Chłopaków do wzięcia” twierdził, że gustuje w młodszych kobietach i tylko taka jest w stanie zdobyć jego serce. Wygląda jednak na to, że wszystko się zmieniło, gdy w jego życiu pojawiła się Marysia.

"Chłopaki do wzięcia": Bandziorek już tak nie wygląda, przeszedł niesłychaną przemianę. Poznajecie? Szok, co teraz robi Jaruś z “Chłopaków do wzięcia”. Zdębieliśmy, jak zobaczyliśmy jego profil

Jak wygląda związek Henia i Marysi z "Chłopaków do wzięcia"?

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Henryk i Marysia są jedną z najlepiej dobranych par w historii programu “Chłopaki do wzięcia”. Mężczyzna przez wiele lat nie mógł trafić na odpowiednią kobietę, kiedy na jego drodze stanęła właśnie ona. Od tego czasu minęły już dwa lata, a uczucie pary wydaje się mocniejsze z każdym odcinkiem show.

I chociaż w trakcie trwania programu byliśmy świadkami kilku drobnych sprzeczek i nieporozumień między uczestnikami, wszystko wskazuje na to, że ich związek jest niesamowicie stabilny. Nic więc dziwnego, że rolnik postanowił ujawnić, w jaki sposób traktuje swoją wybrankę i za pomocą czego okazuje jej romantyzm. Te słowa mogą szokować.

ZOBACZ TEŻ: Niesamowite, co dzieje się w małżeństwie Jarusia z “Chłopaków do wzięcia”. Te wieści naprawdę zaskakują

Henio z "Chłopaków do wzięcia" szczerze o swojej ukochanej

Teraz Henio postanowił podzielić się z telewidzami wzruszającym wyznaniem na temat swojej ukochanej. Okazało się, że rolnik jest szczerze zakochany i nie wyobraża sobie swojego życia bez Marysi. Zdradził też, że chce się z nią dobrze dogadywać i układać wspólne życie.

W czasie odcinka wyszło również na jaw, że to właśnie Marysia jest osobą, która namawia swojego wybranka na bardziej kreatywne formy spędzania wolnego czasu. Kobieta przez długi czas namawiała partnera na wspólne wyjście na kawę lub herbatę, jednak ten obawiał się, że podczas randki… zostanie ona poderwana przez innego mężczyznę!

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?