Lifestyle.Lelum.pl > Programy > TAK dziś wygląda partnerka Szczeny z "Chłopaków do wzięcia". Fani oniemieli na jej widok. "Pięknie wyglądasz"
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 10.11.2023 21:15

TAK dziś wygląda partnerka Szczeny z "Chłopaków do wzięcia". Fani oniemieli na jej widok. "Pięknie wyglądasz"

Ryszard "Szczena"
Szczena pokazał swoją partnerkę. Fot. kadr z programu "Dżentelmeni i Wieśniacy"

Ryszard "Szczena" Dąbrowski na stałe zagrzał miejsca w pamięci widzów po tym, jak wziął udział w programie “Chłopaki do wzięcia”. Od tego czasu losy mężczyzny pilnie śledzą setki fanów. Ten z kolei regularnie przypomina o swoim istnieniu w mediach społecznościowych. Na jednym z profili właśnie pokazał, jak zmieniła się jego ukochana. Będziecie zaskoczeni!

Szczena z "Chłopaków do wzięcia" jest aktywny w internecie

Ryszard “Szczena” znalazł się na językach całej Polski, gdy podczas jednego z odcinków kultowego programu “Chłopaki do wzięcia” ukradł swojej mamie rower. Scenę z tamtego epizodu do dziś ze śmiechem wspominają internauci. Od tamtego momentu kariera mężczyzny nabrała rozpędu, a on sam pojawił się nie tylko na łamach innych produkcji, takich jak "Dżentelmeni i Wieśniacy", ale również zawalczył na gali MMA-VIP 3. 

Przeszłość Ryszarda “Szczeny” nie jest jednak usłana różami. Gwiazdor “Chłopaków do wzięcia” ma na swoim koncie kilka odsiadek w więzieniu. Wiele jednak wskazuje na to, że wychodzi na prostą. Świadczą o tym m.in. materiały, które regularnie publikuje na swoich mediach społecznościowych. To właśnie tam dopiero co pochwalił się swoją partnerką. Internauci byli zachwyceni jej urodą.

Chłopaki do wzięcia. Szczena pokazał, jak teraz wygląda. Co się z nim stało? Inny człowiek

Szczena z "Chłopaków do wzięcia" pochwalił się partnerką

Szczena z “Chłopaków do wzięcia” ułożył sobie życie z Joanną Wielochą, z którą doczekał się syna. Chłopczyk trafił jednak do rodziny zastępczej mniej więcej w tym samym czasie, gdy mężczyzna do więzienia. I choć zapewniał, że zamierza walczyć, by go odzyskać, niewiele wskazuje na to, by faktycznie tym się zajął. Mężczyzna zaliczył za to wyjazd za granicę w celach zarobkowych. 

Dzięki temu, że Ryszard “Szczena” regularnie udziela się w mediach społecznościowych, jego fani wiedzą, jak wyglądają kulisy jego życia prywatnego. Kilka dni temu mężczyzna postanowił pochwalić się również, jak obecnie wygląda jego ukochana. Okazuje się, że Joasia przeszła małą metamorfozę. Jej obecny wygląd bardzo przypadł do gustu internautom. 

Odmieniony wygląd ukochanej Szczeny z "Chłopaków do wzięcia"

Szczena z “Chłopaków do wzięcia” właśnie opublikował zdjęcie, na którym zapozowała jego ukochana. Joasia ma na nim granatową bluzkę w białe paski oraz rozpuszczone włosy… w kolorze blond! Fani Ryszarda zapamiętali kobietę zupełnie inaczej. Jeszcze kilka miesięcy temu była brunetką, a następnie zmieniła barwę fryzury na rudy. W najnowszej odsłonie zaprezentowała się jako blondynka. Internauci nie szczędzili słów zachwytu w komentarzach pod zdjęciem:

  • Świetna fryzura, Szczena zadowolony.
  • Pięknie wyglądasz.

Nie zabrakło również wielu emotikonek z serduszkami.

Projekt bez nazwy - 2023-11-10T204447.774.png
Ryszard “Szczena” ze swoją ukochaną, Joanną. Fot. tiktok.com/@szczena1234567
Projekt bez nazwy - 2023-11-10T204400.822.png
Ryszard “Szczena” ze swoją ukochaną, Joanną. Fot. tiktok.com/@szczena1234567
Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!