Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Chłopaki do wzięcia": Bandziorek już tak nie wygląda, przeszedł niesłychaną przemianę. Poznajecie?
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 05.12.2023 21:22

"Chłopaki do wzięcia": Bandziorek już tak nie wygląda, przeszedł niesłychaną przemianę. Poznajecie?

Bandziorek już tak nie wygląda, fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia”
Bandziorek już tak nie wygląda, fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia”

Krzysztof z programu „Chłopaki do wzięcia”, znany lepiej jako Bandziorek, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów popularnego formatu. Mężczyzna co prawda od dłuższego czasu nie pasuje już do tytułu show, bowiem nie jest już „do wzięcia”. 

Bandziorek z „Chłopaków do wzięcia” odnalazł miłość

Bandziorek zyskał szeroką rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie „Chłopaki do wzięcia”, w którym występuje z przerwami od 2012 roku. Mężczyzna przez lata starał się odnaleźć swoją drugą połówkę i w końcu mu się to udało.

Bandziorek od dłużnego czasu jest szczęśliwie związany z Danusią, z którą mieszkają w urokliwej wsi na Mazurach. Po przeprowadzce Krzysztofa do domu ukochanej dało się zauważyć, że mężczyzna dobrze odnajduje się w nowej rzeczywistości. Bandziorek postanowił także zmienić swoje życie i wyzbył się dawnych nawyków – w tym uzależnienia od alkoholu. 

Szok, co teraz robi Jaruś z “Chłopaków do wzięcia”. Zdębieliśmy, jak zobaczyliśmy jego profil "Chłopaki do wzięcia": Karina wreszcie pokazała swoje maleństwo. Radość aż bije ze zdjęcia

Bandziorek z „Chłopaków do wzięcia” zamieszkał na mazurach ze swoją ukochaną

Jakiś czas temu media obiegła informacja o tym, w jakich warunkach mieszka Bandziorek i jego wybranka. Jak się okazuje, po przeprowadzce Krzysztof zdecydował się pomóc ukochanej w odświeżeniu domu. Jak wyjaśnił były „chłopak do wzięcia”, w miarę możliwości dołożył się do kosztów remontu, a także pomagał przy pracach. 

Bandziorek odkrywa także nowe zajęcie, typowe dla okolicznych mieszkańców, którzy mieszkają w otoczeniu licznych jezior. Nic zatem dziwnego, że hobby wielu z nich jest wędkarstwo. Także Bandziorek miał szansę spróbować tej formy spędzania czasu wolnego. 

ZOBACZ TEŻ: Pobrali się w tajemnicy?! Bandziorek z "Chłopaków do wzięcia" szokuje coraz bardziej. Chodzi o 2 szczegóły…

Bandziorek z „Chłopaków do wzięcia” już tak nie wygląda

Od czasu, gdy Bandziorek debiutował w programie „Chłopaki do wzięcia”, minęło już ponad 10 lat. Nic zatem dziwnego, że w tym czasie dość mocno się zmienił.

Spore znaczenie ma tu jednak jego nowy związek. Bandziorek zerwał z używkami, a także zaczął bardziej dbać o swój wygląd. Danusia usilnie stara się namówić swojego wybranka na wizytę u stomatologa, ten jednak bardzo się boi, nie kryjąc jednak, że problemem są także kwestie finansowe. Jakiś czas temu Krzysztof z „Chłopaków do wzięcia” poszedł w ślady kolegów z formatu i wystąpił w jednym z teledysków zespołu Młode Wilki. 

Bandziorek z „Chłopaków do wzięcia” dziś, fot. YouTube MŁODE WILKI OFFICIAL 1.png
Bandziorek z „Chłopaków do wzięcia” dziś, fot. YouTube/MŁODE WILKI OFFICIAL
Bandziorek z „Chłopaków do wzięcia” dziś, fot. YouTube MŁODE WILKI OFFICIAL 2.png
Bandziorek z „Chłopaków do wzięcia” dziś, fot. YouTube/MŁODE WILKI OFFICIAL
Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?