Lifestyle.Lelum.pl > Programy > “Chłopaki do wzięcia”: Marysia wypaliła o zaręczynach. Wyszło na jaw, co się dzieje w ich życiu. Interweniował nawet sąsiad
Julia Bogucka
Julia Bogucka 08.01.2024 21:35

“Chłopaki do wzięcia”: Marysia wypaliła o zaręczynach. Wyszło na jaw, co się dzieje w ich życiu. Interweniował nawet sąsiad

Marysia "Chłopaki do wzięcia"
Facebook

Fani serialu dokumentalnego “Chłopaki do wzięcia” z wypiekami na twarzy wyczekują kolejnych przełomów w związkach swoich ulubionych bohaterów. Nie wszystkim uczestnikom wystarczająco dobrze wiedzie się w życiu uczuciowym. Liczący 23 sezony program wypromował już wiele osób, które zyskały olbrzymią sympatię widzów. Należą do nich między innymi Henio i Marysia, para emerytów, która w ostatnim czasie weszła na kolejny etap swojej relacji, jakim jest wspólny remont. Niedawno z ust kobiety padły poważne słowa. Jak wpłyną na całokształt związku?

"Chłopaki do wzięcia" przynoszą sukcesy

Jednym z hitowych programów emitowanych na antenie Polsatu są z pewnością “Chłopaki do wzięcia” Serial dokumentalny zadebiutował w 2012 roku, a do dziś doczekał się aż 23. sezonów. Nic nie zwiastuje przerwania jego produkcji. Znani z programu bohaterowie niewątpliwie mają dziś w Polsce status celebrytów. Ich losy śledzą setki tysięcy osób

Serial dokumentalny przedstawia losy przede wszystkim mężczyzn szukających szczęścia w miłości. Mieszkańcy zazwyczaj małych miasteczek i wsi pragną doświadczyć prawdziwych, radosnych relacji. Do tej pory serca widzów skradli między innymi Krzysztof “Bandziorek”, Jaruś, czy bliźniacy Alex i Adam. 

Karina “z Chłopaków do wzięcia” oburzyła internautów. Wszystko przez jedno zdanie. Porównała Niemcy do Polski ”Tylko się ośmieszasz”. Fani byli dla niej bezlitośni. Nagranie jej popisów już obiega sieć. Karina z “Chłopaków do wzięcia” powinna się wstydzić?

"Chłopaki do wzięcia" - perypetie Marysi i Henia

Jednymi z popularniejszych postaci “Chłopaków do wzięcia” są Henio i Marysia. Rolnik zyskał ogromną sympatię telewidzów, a w programie pojawił się po to samo, co większość jego bohaterów - marzył o prawdziwej miłości i spokojnym życiu na wsi z wybranką. Ponad dwa lata temu w jego życiu pojawiła się Marysia i postanowiła odmienić je na lepsze.

Odbiorcy programu na początku nie zareagowali na związek z oczekiwanym entuzjazmem. Niektórzy widzowie zarzucali Heniowi wykorzystywanie starszej kobiety do pracy na swoim gospodarstwie. Podczas “randek” Marysia zajmowała się kopaniem ziemniaków, rozrzucaniem obornika i innymi aktywnościami fizycznymi. Okazuje się jednak, że ten układ im pasuje. Para spotyka się już ponad dwa lata i nic nie wydawało się wskazywać na to, że jest im ze sobą źle.

ZOBACZ TEŻ: Jarek z „Chłopaków do wzięcia” nie może dogadać się z żoną. Będą mieszkali osobno? „Ona jeszcze nie wie, co jest dobre”

"Chłopaki do wzięcia" - Marysia i Henio się zaręczą?

W ostatnim czasie para rozpoczęła remont. Zajmują się gruntowną przemianą domu Henia, a plany są niezwykle ambitne. Marysia postanowiła zająć się dobieraniem kolorów farb, wspólnie mierzą również pomieszczenia, aby wiedzieć, jaki rozmiar mebli powinien ich zainteresować. Ten nowy etap w ich związku ewidentnie narobił apetytu na kolejne kroki.

Po zamówieniu nowych mebli, które ozdobią dom mężczyzny, między Marysią a Heniem doszło do poważnej wymiany zdań.

“Heniu, to teraz jeszcze ci się pozostaje oświadczyć”

- powiedziała z uśmiechem na twarzy kobieta.

“Na pewno się nie rozmyślę”

- padło w odpowiedzi.

Jak zdradziła Marysia, również sąsiad pary kibicuje, aby w końcu doszło do formalizacji ich związku. Czy rzeczywiście w najbliższe lato możemy się spodziewać przełomu?

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania