Lifestyle.Lelum.pl > Programy > ”Tylko się ośmieszasz”. Fani byli dla niej bezlitośni. Nagranie jej popisów już obiega sieć. Karina z “Chłopaków do wzięcia” powinna się wstydzić?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 02.01.2024 15:23

”Tylko się ośmieszasz”. Fani byli dla niej bezlitośni. Nagranie jej popisów już obiega sieć. Karina z “Chłopaków do wzięcia” powinna się wstydzić?

Fani są bezlitośni dla Kariny Koch
Fani są bezlitośni dla Kariny Koch, fot. Facebook/@Karina i Stefan Koch

Karina Koch znana jest ze swojej aktywności w social mediach i chętnego relacjonowania szczegółów życia prywatnego w sieci. Podobnie było, teraz gdy bohaterka programu “Chłopaki do wzięcia” podzieliła się z internautami niecodziennym nagraniem. Fani nie zostawili na niej suchej nitki.

Karina Koch chętnie opowiada o swojej prywatności w social mediach

Karina Koch największą popularność zyskała dzięki swojemu udziałowi w reality show “Chłopaki do wzięcia”. Dziewczyna wystąpiła tam u boku swojego brata Stefana, a szukające miłości rodzeństwo szybko zyskało ogromną sympatię fanów. Nic więc dziwnego, że od tego czasu gwiazda chętnie udziela się na Facebooku, gdzie opowiada fanom o kulisach swojej prywatności.

To właśnie tak Karina Koch pokazuje kolejne metamorfozy swojego wyglądu oraz zdradza, jak wygląda jej życie miłosne. Niedawno informowała na profilu na Facebooku o nagłej przeprowadzce do Niemiec, gdzie rozpoczęła nową pracę zarobkową — obecnie jest opiekunką osób starszych.

Jarek z „Chłopaków do wzięcia” nie może dogadać się z żoną. Będą mieszkali osobno? „Ona jeszcze nie wie, co jest dobre” Agnieszka z „Chłopaków do wzięcia” urodziła! Niestety sielanka nie trwała długo. „Kolejne wyzwanie dla mnie”

Karina Koch zaskakuje na Facebooku

Od czasu swojej wyprowadzki za zachodnią granicę naszego kraju, Karina Koch narzeka na samotność i dużo wolnego czasu, dlatego też chętnie rozmawia ze swoimi fanami na Facebooku. To właśnie tam pokazała, jak spędza obecnie czas, jak wygląda jej nowe mieszkanie i podzieliła się nawet krótkim nagraniem z ćwiczenia jogi.

To jednak wcale nie koniec. Niedawno gwiazda kontrowersyjnego reality show przerzuciła się również na TikToka, gdzie niedawno trafiło jej pierwsze nagranie. Dla lepszych zasięgów dziewczyna udostępniła je również na Facebooku. Widzimy tam, jak Karina Koch udaje, że występuje na scenie, a za mikrofon służy jej pilot do telewizora. Bohaterka “Chłopaków do wzięcia” tańczy, śpiewa i wije się w rytm utworu, a fani nie są w stanie ukryć swojego zawstydzenia na widok jej wyczynów.

ZOBACZ TEŻ: Karina Koch pokazała, jak wygląda jej mieszkanie w Niemczech. Zaskoczeni?

Karina Koch z "Chłopaków do wzięcia" w ogniu krytyki internautów

Ku zaskoczeniu samej gwiazdy, fanom nie spodobało się jej nagranie i nie uznali go za zabawne. Większość z komentujących zaznaczyła, że filmik Kariny jest zawstydzający i czują się niezręcznie, oglądając go. 

Masakra, tylko się ośmieszasz.

Musisz serio popracować.. zero poczucia rytmu..

Całkowicie je***ęta.

Całe szczęście uczestniczka “Chłopaków do wzięcia” nie zamierza przejmować się tymi komentarzami i w odpowiedzi na jeden z nich zauważyła, że filmik został nagrany w celach humorystycznych i ona sama nie zamierzała chwalić się swoimi umiejętnościami tanecznymi, lecz dobrze się bawić.

Przecież to tik tok i fb, to chodzi o zabawę i luz, gdy idziesz na imprezę, napijesz się i tańczysz taniec traktorzysty też się tylko ośmieszasz, a pomimo to robi to tyle ludzi.

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania