Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Chłopaki do wzięcia": Szczena właśnie pochwalił się dzieckiem! Zapanowała wielka radość w rodzinie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 03.10.2023 20:45

"Chłopaki do wzięcia": Szczena właśnie pochwalił się dzieckiem! Zapanowała wielka radość w rodzinie

Szczena z "Chłopaków do wzięcia" pochwalił się synkiem
Szczena z "Chłopaków do wzięcia" pochwalił się synkiem, fot. kadr z programu "Chłopaki do wzięcia"

Ryszard “Szczena” Dąbrowski jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych uczestników programu “Chłopaki do wzięcia”. Teraz ulubieniec publiczności postanowił pochwalić się fanom swoim największym skarbem. 

Szczena z "Chłopaków do wzięcia" pokazał, jak obecnie wygląda jego życie

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Ryszard Dąbrowski był jednym z najpopularniejszych i najbardziej charyzmatycznych uczestników reality show “Chłopaki do wzięcia”. Mężczyzna zasłynął swoim buntowniczym charakterem oraz incydentem, podczas którego ukradł rower swojej matce.

Niedługo później jednak Szczena zaskoczył wszystkich niespodziewaną zmianą swojego usposobienia. Krótko po poznaniu swojej ukochanej Joanny Wielochy i trudnych początkach ich relacji, okazało się, że zakochani są dla siebie stworzeni. Obecnie para chętnie opowiada o swoich emocjach w mediach, a fani z zainteresowaniem śledzą ich poczynania.

ILE?! Ludzie z niedowierzaniem pytają… Wypłynęło, ile lat mają bohaterowie “Chłopaków do wzięcia”. Karina szokuje

"Chłopaki do wzięcia": Szczena spełnia się w roli ojca!

Ryszard Dąbrowski już od kilku lat nie pojawia się w kultowym programie, jednak mimo to cieszy się olbrzymią popularnością i sympatią wiernych fanów “Chłopaków do wzięcia”. Jego związek z Joanną Wielochą budził ogromne kontrowersje i wielkie emocje, a niedługo później Szczena został oskarżony o stosowanie przemocy wobec ukochanej.

I choć uczestnik reality show wielokrotnie zaprzeczał tym plotkom, nie da się ukryć, że wprowadziły one nieco zamieszania do jego życia. Między innymi przez problemy rodzinne Ryszard Dąbrowski i Asia stracili swojego ukochanego synka Marcela, który trafił do rodziny zastępczej. Nie oznacza to jednak, że rodzice zapomnieli o swoim dziecku.

"Chłopaki do wzięcia": Ryszard "Szczena" Dąbrowski pochwalił się synkiem

Rodzice nie ukrywają, że mimo wielu zawirowań bardzo kochają swojego synka i ubolewają z powodu przymusowej rozłąki. W uzyskaniu pełni praw rodzicielskich nad Marcelem przeszkadzają im nie tylko problemy w ich związku, ale również niedawna odsiadka Szczeny oraz jego próba ułożenia sobie życia na nowo w Holandii.

Teraz jednak ojciec postanowił pochwalić się swoim ukochanym Marcelkiem w social mediach. Na profilu uczestnika “Chłopaków do wzięcia” na Instagramie pojawiło się urocze zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jak obecnie wygląda 3-letni chłopczyk. Na zdjęciu pozuje nie tylko syn Ryszarda Dąbrowskiego, ale również uśmiechnięta Joanna Wielocha.

 

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik