Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Na to aż ciężko patrzeć. W takich warunkach dziś mieszka Szczena z "Chłopaków do wzięcia". Ściany aż się uginają
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 12.12.2023 13:13

Na to aż ciężko patrzeć. W takich warunkach dziś mieszka Szczena z "Chłopaków do wzięcia". Ściany aż się uginają

Ryszard "Szczena"
Ryszard "Szczena" pokazał, w jakich warunkach mieszka. Fot. tiktok.com/@szczena1234567

Ryszard “Szczena" Dąbrowski zdobył niemałą popularność dzięki udziałowi w programie "Chłopaki do wzięcia”. Po domu, w którym uczestnik mieszkał razem ze swoją mamą, nie ma już śladu. Gdzie wobec tego podział się Szczena? Prawda na temat jego obecnego miejsca zamieszkania jest wstrząsająca. Właśnie pokazał, w jakich warunkach mieszka!

"Chłopaki do wzięcia": Szczena jest jednym z najpopularniejszych uczestników programu

Ryszard “Szczena” szybko stał się jednym z ulubieńców widzów programu “Chłopaki do wzięcia”. Zadziorny uczestnik zdobył popularność m.in. dzięki scenie, w której ukradł swojej mamie rower, co do dziś jest ze śmiechem wspominane przez fanów formatu. Jednak od udziału mężczyzny w show wiele zdążyło się zmienić. Niegroźne żarty, których dopuszczał się na ekranie, przerodziły się w łamanie prawa, w wyniku czego trafił nawet do więzienia.

Mimo kontrowersji Szczena wciąż uchodzi za jednego z najpopularniejszych bohaterów “Chłopaków". Wierni fani wciąż śledzą jego poczynania, choć od zakończenia jego udziału w programie minęło już kilka lat. W ostatnim czasie życie mężczyzny przypominało rollercoaster. Jednak gdy wydawało się, że Ryszard nieco się ustatkował, mężczyzna niespodziewanie pożegnał się z dobrą, stałą pracą za granicą i powrócił do Polski. Gdzie się osiedlił, skoro jego rodzinny dom został zrównany z ziemią? 

Tak teraz wygląda Asia z "Chłopaków do wzięcia". 2 lata temu przeżyła koszmar Jurny Henio z "Chłopaków do wzięcia" niedawno marzył o 20-latce. Wyjawił, jak wygląda romantyzm z emerytką Marysią

"Chłopaki do wzięcia": Co się dzieje w życiu Szczeny?

W ostatnim czasie Ryszard „Szczena” jest kojarzony nie tylko z programem “Chłopaki do wzięcia”, ale również, co zaskakujące, walkami MMA. Niestety karierę fightera pokrzyżowała mężczyźnie kolejna odsiadka w więzieniu. Gdy wyszedł na wolność i postanowił odmienić swoje życie i przeprowadził się do Holandii, gdzie znalazł stabilne zatrudnienie w myjni samochodowej. Niestety dość szybko stracił pracę, ponieważ nie potrafił poradzić sobie z nałogami…

Niespodziewanie w mediach gruchnęła wieść o powrocie Szczeny do kraju. Jednak po jego rodzinnym domu, gdzie mieszkał z matką, nie ma już śladu. Budynek został wyburzony, natomiast w sieci krąży plotka, jakoby rodzicielka mężczyzny została oddana do domu opieki. Ta wiadomość sprawiła, że fani zaczęli się zastanawiać, gdzie podział się ich ulubiony bohater “Chłopaków”. Okazuje się, że z odpowiedzią na to pytanie przyszedł sam Szczena. Informacje na ten temat nie napawają jednak optymizmem.

ZOBACZ TEŻ: "Chłopaki do wzięcia": Szczena właśnie pochwalił się dzieckiem! Zapanowała wielka radość w rodzinie

"Chłopaki do wzięcia": Szczena pokazał, w jakich warunkach mieszka

Szczena regularnie kontaktuje się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Uczestnik “Chłopaków do wzięcia” idzie z duchem czasu, przez co platformą, z jakiej korzysta najczęściej, jest TikTok. To właśnie tam mężczyzna opublikował ostatnio zatrważające nagranie. Okazuje się, że postanowił pokazać obserwatorom, jak wygląda jego lokum. Ci już wcześniej zauważyli, że mieszkanie jest w fatalnym stanie, jednak tego, co ujrzeli na najnowszym filmiku, zupełnie się nie spodziewali. Ściany oraz sufit niemal uginają się od czarnej pleśni, którą są pokryte…

W związku ze swoją ciężką sytuacją Szczena postanowił poprosić fanów o pomoc. Uczestnik “Chłopaków do wzięcia” na nadzieję, że z ich wsparciem wyjdzie na prostą.

Ja wam powiem tak. Mieszkam widzicie w jakich warunkach. Zobaczcie co jest za mną. W bardzo słabych warunkach, ale bardzo mocno wszystkim dziękuję za to, że jesteście tacy dobrzy i że mi pomożecie. Bardzo mocno wam za to dziękuję – zwrócił się do obserwatorów na najnowszym filmiku.

Powiązane
Cezary Żak
Jak dobrze znasz seriale TVP? Tylko najlepsi poradzą sobie z quizem