Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Chłopaki do wzięcia": Karina wreszcie pokazała swoje maleństwo. Radość aż bije ze zdjęcia
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 22.11.2023 22:51

"Chłopaki do wzięcia": Karina wreszcie pokazała swoje maleństwo. Radość aż bije ze zdjęcia

Karina Koch, "Chłopaki do wzięcia"
Karina Koch pokazała nowego członka rodziny. Fot. kadr z "Chłopaków do wzięcia"

Karina Koch, znana z kultowego programu Polsat Play - “Chłopaki do wzięcia”, jakiś czas temu powitała nowego członka rodziny. Kobieta właśnie opublikowała w mediach społecznościowych urocze kadry, na których pokazała swoje maleństwo. Historia ich pierwszego spotkania jest poruszająca!

Nowy członek rodziny Kariny z "Chłopaków do wzięcia"

Karina Koch zasłynęła dzięki udziałowi w programie “Chłopaki do wzięcia”, gdzie wystąpiła razem ze swoim bratem, Stefanem. Rodzeństwo bardzo szybko zaskarbiło sobie sympatię widzów. I choć obojgu z nich udało się znaleźć miłość na łamach programu, niestety w wyniku różnych komplikacji stracili swoje drugie połówki. Rodzeństwo jednak zawsze może liczyć na siebie nawzajem.

Karina i Stefan regularnie dzielą się z fanami najnowszymi wydarzeniami ze swojego życia. W mediach społecznościowych zgromadzili już całkiem sporą rzeszę fanów widzów “Chłopaków do wzięcia”, którzy obserwują ich poczynania na YouTubie czy Facebooku. To właśnie na tej drugiej platformie Karina pochwaliła się nowym członkiem rodziny. Maleństwo natychmiast wywołało niepohamowany zachwyt internautów.

"Chłopaki do wzięcia": Agnieszka rozprawia o związku ze Stefanem. Szykuje się przełom w znajomości? TAK dziś wygląda partnerka Szczeny z "Chłopaków do wzięcia". Fani oniemieli na jej widok. "Pięknie wyglądasz"

Karina z "Chłopaków do wzięcia" wykazała się wielkim sercem

Karina z “Chłopaków do wzięcia” jest wielką miłośniczką zwierząt. Kobieta nie raz wspominała o tym fakcie na łamach programu, ale również w mediach społecznościowych. Niejednokrotnie brała również udział w różnych akcjach charytatywnych na rzecz schronisk. Na rzecz zeszłorocznej takiej akcji można ją było spotkać w jednym ze sklepów spożywczych w Kędzierzynie, przebraną za anioła.

W ostatnim czasie Karina po raz kolejny wykazała się wielkim sercem do zwierząt. Na swojej posesji znalazła kilka małych, dzikich kotków, którym postanowiła udzielić pomocy. Całą sytuację opisała na Facebooku, pragnąc zaangażować swoją społeczność w poszukiwanie domów dla maluchów:

U nas na posesji znalazłam małe kotki nie wiem co z nimi zrobić… Przychodzi do nich matka, prawdopodobnie bezpański kot. Małe nie boją się ludzi. Gdyby ktoś chciał to zapraszam by kotkom dać dom – pisała gwiazda “Chłopaków do wzięcia”.

ZOBACZ TEŻ: "Chłopaki do wzięcia": Marysia przerwała milczenie! Przyłapała Henia z 80-latką. Można się zdziwić, co ujawniła

Karina z "Chłopaków do wzięcia" pochwaliła się uroczym maleństwem

Okazuje się, że historia z kotkami, którym dom próbowała znaleźć Karina z “Chłopów do wzięcia”, zakończyła się w zaskakujący sposób. Wiele wskazuje na to, że maluchy zostały oddane w dobre ręce, natomiast jeden z nich… został u Kariny. Kobieta właśnie pochwaliła się na Facebooku uroczym kadrem, gdzie zapozowała z identycznym mruczkiem, jak te, o których pisała w październiku.

Ja i mój kotek – podpisała fotografię Karina. 

Fani gwiazdy “Chłopaków do wzięcia” natychmiast ruszyli do sekcji komentarzy. Wielu z nich pochwaliło się własnymi zwierzakami, natomiast reszta rozpływała się nad maluchem, którego przygarnęła Karina:

  • Śliczny kiciuś
  • Moja Murka pozdrawia Ciebie Karinko i pięknego kotka, masz piękne serce.
  • Śliczny, taki specyficzny.
  • Jesteś nosicielem szczęścia, brawo – czytamy pod postem.
Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?