Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Szok, co teraz robi Jaruś z “Chłopaków do wzięcia”. Zdębieliśmy, jak zobaczyliśmy jego profil
Martyna Pałka
Martyna Pałka 03.12.2023 18:11

Szok, co teraz robi Jaruś z “Chłopaków do wzięcia”. Zdębieliśmy, jak zobaczyliśmy jego profil

Szok, co teraz dzieje się z Jarusiem z "Chłopaków do wzięcia"
Szok, co teraz dzieje się z Jarusiem z "Chłopaków do wzięcia", fot. kadr z programu "Chłopaki do wzięcia"; YouTube/@jarek mergner

Jarek Mergner bez wątpienia jest jednym z najpopularniejszych uczestników programu “Chłopaki do wzięcia”. Okazało się, że po swoim debiucie w kontrowersyjnym reality show oraz telewizyjnej karierze, mężczyzna obrał całkiem inną drogę. Zaskakujące, co teraz sprawia mu największą radość.

Jarek z "Chłopaków do wzięcia" doczekał się już statusu gwiazdy

Wszyscy fani programu “Chłopaki do wzięcia” doskonale znają postać Jarusia, który urzekł ich swoją niesfornością oraz niewinnością. W pewnym momencie ulubieniec publiczności postanowił dać szansę swojemu życiu miłosnemu i związał się z optymistyczną Gosią. I choć wielu internautów nie było fanami tej relacji, większość telewidzów mocno trzymała kciuki za szczęście nowożeńców.

Wygląda na to, że małżeństwo udowodniło wszystkim, że naprawdę rozumie się bez słów i mimo upływu czasu oraz nieprzyjemnych komentarzy wciąż są razem i wydają się być naprawdę szczęśliwi. Wygląda na to, że życie Jarusia przypomina obecnie sielankę nie tylko z powodu udanego związku, ale też jego najnowszej pasji.

"Chłopaki do wzięcia": Karina wreszcie pokazała swoje maleństwo. Radość aż bije ze zdjęcia "Chłopaki do wzięcia": Agnieszka rozprawia o związku ze Stefanem. Szykuje się przełom w znajomości?

Jak wygląda małżeństwo Jarusia z "Chłopaków do wzięcia"?

Podczas gdy wszystkie media i wierni fani programu “Chłopaki do wzięcia” spekulowali na temat przyszłości małżeństwa Jarka i Gosi, a także wróżyli im rychłe rozstanie, zakochani udowodnili, że są dla siebie stworzeni. W popularnym reality show mogliśmy zobaczyć, jak para spędza wspólnie czas i przy tym świetnie się dogaduje. 

Co więcej, krytykowana przez internautów Gosia postanowiła bardziej niż przedtem zadbać o swój wygląd, dzięki czemu zyskała kilka komplementów i pochwał od wiernych fanów, którzy nie dowierzali w metamorfozę uczestniczki. Ukochana Jarusia nie tylko zdecydowała się na kolczyk w nosie, ale też zaczęła eksperymentować z fryzurami i makijażem, co bardzo spodobało się telewidzom.

ZOBACZ TEŻ: Nie tylko Gosia z “Chłopaków do wzięcia” przeszła szokującą metamorfozę. Niesamowite, jak obecnie wygląda inna gwiazda produkcji — Karina Koch.

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" całkowicie oddał się swojej nowej pasji

Od jakiegoś czasu Jarek chętniej niż zwykle udziela się w mediach społecznościowych, a zwłaszcza na YouTubie, gdzie regularnie zamieszcza kolejne filmiki. Początkowo gwiazdor “Chłopaków do wzięcia” pokazywał nam na tej platformie przede wszystkim vlogi ze swoich podróży lub też swoje kulinarna zmagania i eksperymenty.

Teraz jednak Jaruś postanowił w całości oddać się swojej nowej pasji, jaką jest muzyka oraz nagrywanie kolejnych coverów popularnych przebojów. Na profilu możemy zobaczyć kolejne filmiki, na których Jarek z mikrofonem w ręce pokazuje nam swój talent.

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?