Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Chłopaki do wzięcia": partnerka Bandziorka wyszła od fryzjera. Ludzie przecierali oczy na jej widok!
Martyna Pałka
Martyna Pałka 06.10.2023 22:26

"Chłopaki do wzięcia": partnerka Bandziorka wyszła od fryzjera. Ludzie przecierali oczy na jej widok!

Partnerka Bandziorka z "Chłopaków do wzięcia" przeszła metamorfozę
Partnerka Bandziorka z "Chłopaków do wzięcia" przeszła metamorfozę, fot. kadr z programu "Chłopaki do wzięcia"

Danusia bez wątpienia jest jedną z najbardziej lubianych bohaterek programu “Chłopaki do wzięcia”. Kobieta okazała się miłością życia Bandziorka, który przy niej całkowicie zmienił swoje nastawienie do otaczającej go rzeczywistości. Teraz uczestniczka reality show zmieniła się nie do poznania! Fani nie kryją zachwytu.

Bandziorek i Danusia są jedną z ulubionych par widzów "Chłopaków do wzięcia"

Postać Danusi jest doskonale znana wszystkim wiernym fanom reality show TTV. Kobieta pojawiła się niespodziewanie i całkowicie odmieniła życie jednego z głównych bohaterów “Chłopaków do wzięcia” - Krzysztofa, ukrywającego się pod pseudonimem Bandziorek.

Szybko okazało się, że gwiazdy kontrowersyjnego show idealnie do siebie pasują i sprawiają wrażenie perfekcyjnej pary. Co więcej, mężczyzna całkowicie się odmienił - nie tylko poprawił swój wygląd, ale też zrezygnował z alkoholu. Nic więc dziwnego, że Bandziorek postanowił poprosić swoją ukochaną o rękę. 

"Chłopaki do wzięcia": Szczena właśnie pochwalił się dzieckiem! Zapanowała wielka radość w rodzinie

Danusia z "Chłopaków do wzięcia" zmieniła się nie do poznania

Nic więc dziwnego, że Danusia bardzo przypadła do gustu fanom programu “Chłopaki do wzięcia”, którzy doceniają jej ogromne poczucie humoru i wyrozumiałość. Widzowie cieszą się również, że dzięki niej Krzysztof postanowił odmienić swój wygląd i zrezygnować z nałogu.

Teraz okazało się, że nie tylko Bandziorek postanowił bardziej zadbać o swój wizerunek. Jego ukochana również postanowił zmienić coś w swoim wyglądzie, czym natychmiast pochwaliła się w social mediach. Teraz Danusia postanowiła zafundować sobie onieśmielającą metamorfozę.

"Chłopaki do wzięcia": Danusia przeszła metamorfozę!

Ukochana Bandziorka pokusiła się o kilka znaczących zmian w wyglądzie. Danusia w jednym z ostatnich odcinków pokazała się w całkiem nowej odsłonie. Świeżo upieczona narzeczona zaprezentowała się w odmienionej fryzurze - nie tylko zapuściła swoje włosy, ale również przefarbowała je na ciemniejszy odcień.

Fani są zachwyceni metamorfozą uczestniczki “Chłopaków do wzięcia” i nieustannie komplementują jej nowy wygląd. Trzeba przyznać, że czarne włosy naprawdę dodały jej uroku i charakteru.

Powiązane
Helena Englert; Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
Jak dobrze znasz rodziny gwiazd? Quiz tylko dla prawdziwych fanów