Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Minęło tylko 2 lata od ślubu. Tak teraz wygląda żona Jarka z "Chłopaków do wzięcia"
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 04.12.2023 15:12

Minęło tylko 2 lata od ślubu. Tak teraz wygląda żona Jarka z "Chłopaków do wzięcia"

Jaruś i Gosia, Chłopaki do wzięcia
Jak wygląda żona Jarka 2 lata po ślubie? Fot. kadr z programu "Chłopaki do wzięcia"

Ślub Jarusia i Gosi z “Chłopaków do wzięcia” był bez wątpienia jednym z tych momentów, którzy fani programu zapamiętali na zawsze. Para pokazała swoje życie w kultowym show i niedługo później sformalizowała swoje uczucia w urzędzie stanu cywilnego. Z okazji 2. rocznicy pary przypominamy, jak wyglądała uroczystość oraz porównujemy obecny wygląd Gosi do tego z przeszłości!

"Chłopaki do wzięcia": Ślub Jarusia i Gosi

Jarosław Megner, znany również jako Jaruś, jest jednym z najpopularniejszych uczestników programu “Chłopaki do wzięcia”. Najwytrwalsi widzowie pamiętają mężczyznę jeszcze jako kawalera. Mieszkał on wówczas z mamą, jednak dzięki udziałowi w show miał nadzieję poznać wybrankę swojego serca. Jakiś czas później jego marzenia spełniły się i poznał Gosię, z którą wzajemnie przypadli sobie do gustu. Para nie czekała długo, by sformalizować uczucia i zrobiła to w obecności kamer, a następnie ceremonię pokazano w programie “Chłopaki do wzięcia”.

W styczniu 2021 roku odświętnie ubrani Jaruś i Gosia udali się do urzędu stanu cywilnego. Panna młoda miała na sobie długą, niebieską sukienkę i białe bolerko, natomiast pan młody postawił na tradycyjny czarny garnitur. Para stanęła przed urzędniczką w towarzystwie najbliższych oraz przyjaciół. Niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem, ponieważ Jaruś zapodział gdzieś dowód, a Gosię niewątpliwie zjadał stres podczas składania przysięgi. Mimo trudności parze udało się zawrzeć związek małżeński. 

Jak dziś wyglądają oraz jak się mają Gosia i Jarek, niemalże 2 lata po ślubie?

Szok, co teraz robi Jaruś z “Chłopaków do wzięcia”. Zdębieliśmy, jak zobaczyliśmy jego profil "Chłopaki do wzięcia": Agnieszka rozprawia o związku ze Stefanem. Szykuje się przełom w znajomości?

"Chłopaki do wzięcia": Jaruś i Gosia wystąpili w najnowszym odcinku programu

Gosia i Jarek to zdecydowani faworyci widzów programu “Chłopaki do wzięcia”. Fani z uwagą śledzą każdy odcinek, w którym para okazjonalnie występuje. Już jakiś czas nie pokazywali się na antenie, gdy nagle ponownie zawitali w popularnym show. Tym razem zakochani zaprezentowali się jednak w zupełnie innych okolicznościach, ponieważ mieli okazję uczestniczyć w kursie przygotowującym do lotu paralotnią.

Para jest już małżeństwem od niemal 2 lat. Widać, że czas spędzony wspólnie zdecydowanie im służy, ponieważ oboje wydają się rozpromienieni i szczęśliwi. Wszelkie plotki, które można było znaleźć w mediach, o tym, że przeżywają kryzys, okazały się nieprawdą. Gosia i Jarek spokojnie i z uśmiechem brną przez życie u swojego boku. W tym czasie oboje nieco się zmienili, jednak to zdecydowanie metamorfoza wyglądu Gosi najbardziej przyciąga wzrok. Widać, że kobieta kwitnie w oczach.

ZOBACZ TEŻ: "Chłopaki do wzięcia": Marysia przerwała milczenie! Przyłapała Henia z 80-latką. Można się zdziwić, co ujawniła

"Chłopaki do wzięcia": Jak wygląda Gosi zmienił się 2 lata od ślubu?

Już za moment miną 2 lata, jak Jaruś i Gosia z “Chłopaków do wzięcia” złożyli sobie przysięgę zgodności, szczęścia i trwałości. W tym czasie oboje bardzo się zmienili. Jarosław regularnie publikuje w internecie filmiki, na których rozwija swoją kulinarną pasję. Z tego powodu internauci przyzwyczaili się do jego wyglądu i nie zwracają na niego aż tak bardzo uwagi. Z kolei na występ Gosi w jednym z ostatnich odcinków “Chłopaków” widzowie nie mogli pozostać obojętni. Kobieta przeszła wielką metamorfozę, a widzowie są zachwyceni tym, jak obecnie wygląda.

Z kadrów, na których widać Gosię, można wywnioskować, że zmienił się nie tylko jej styl ubioru, który jest o wiele bardziej kobiecy niż kiedyś, ale również jej aparycja przeszła kompletną metamorfozę. Internauci zauważyli, że schudła parę kilogramów, a dodatkowo zaczęła się malować oraz przykładać większą wagę do swojej fryzury. Gosia zaczęła również nosić delikatną biżuterię, która jeszcze bardziej podkreśla jej urodę. 

Jak podoba Wam się taka metamorfoza?

Projekt bez nazwy - 2023-12-04T135626.506.png
Jak wygląda żona Jarka 2 lata po ślubie? Fot. kadr z programu "Chłopaki do wzięcia"
Projekt bez nazwy - 2023-12-04T135512.440.png
Jak wygląda żona Jarka 2 lata po ślubie? Fot. kadr z programu "Chłopaki do wzięcia"
Projekt bez nazwy - 2023-12-04T135717.426.png
Jak wygląda żona Jarka 2 lata po ślubie? Fot. kadr z programu "Chłopaki do wzięcia"
Projekt bez nazwy - 2023-12-04T135342.490.png
Jak wygląda żona Jarka 2 lata po ślubie? Fot. kadr z programu "Chłopaki do wzięcia"
Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?