Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Karina z "Chłopaków do wzięcia" opuściła Polskę. W takich warunkach teraz musi żyć, zdjęcia obiegły sieć
Martyna Pałka
Martyna Pałka 28.12.2023 09:41

Karina z "Chłopaków do wzięcia" opuściła Polskę. W takich warunkach teraz musi żyć, zdjęcia obiegły sieć

Tak dzisiaj mieszka Karina z "Chłopaków do wzięcia"
Tak dzisiaj mieszka Karina z "Chłopaków do wzięcia", fot. Facebook/Karina i Stefan Koch

Karina Koch bez wątpienia jest jedną z najpopularniejszych uczestniczek reality show “Chłopaki do wzięcia”. Dziewczyna z chęcią ujawnia kulisy swojego życia prywatnego, a fani nie szczędzą jej komentarzy i swoich porad. Tym razem uczestniczka kultowego show oznajmiła, że wyjeżdża za granicę i pokazała, jak teraz wygląda jej nowy dom.

Karina Koch postanowiła opuścić nasz kraj

O Karinie zrobiło się głośno, gdy wraz ze swoim bratem Stefanem dołączyła do programu “Chłopaki do wzięcia”. To właśnie tam rodzeństwo wspierało się w poszukiwaniach swoich wymarzonych drugich połówek. I choć zdarzało im się kilka kłótni i nieporozumień, zwłaszcza o wybrankę mężczyzny Aldonę, brat i siostra wciąż darzą się ogromną miłością i wzajemnym szacunkiem.

Karina Koch nie miała jednak tyle szczęścia co jej brat i przez długi czas nie mogła trafić na stałego partnera. Dziewczyna co jakiś czas chwaliła się w social mediach kolejnymi wybrankami, ale żaden z nich nie był w stanie na dłużej pozostać w jej sercu. Nic więc dziwnego, że gwiazda postanowiła zmienić coś w swoim życiu i jakiś czas temu poinformowała internautów o wyprowadzce z Polski.

Szczena z "Chłopaków do wzięcia" w dramatycznej sytuacji. Wideo sprzed chwili wstrząsnęło internautami. Zamarli po jego prośbie Agnieszka z „Chłopaków do wzięcia” urodziła! Niestety sielanka nie trwała długo. „Kolejne wyzwanie dla mnie”

Gdzie wyjechała Karina Koch z "Chłopaków do wzięcia"?

Na swoim profilu w social mediach Karina Koch podzieliła się z fanami smutną informacją o wyprowadzce. We wzruszającym wpisie dziewczyna żegna swoje domowe zwierzaki i tłumaczy powody swojej decyzji. Okazało się, że od dawna miała kłopot z odnalezieniem odpowiedniej pracy i właśnie to zmotywowało ją do poszukania szczęścia za granicą.

Dziś wyjeżdżam do Niemiec, muszę zostawić rodziców i moje kociaki, szczurki. Pomimo że nie jadę na długo to mega się stresuje i jest mi przykro.. Próbowałam pracować w kraju ale tu w pobliżu jest mało możliwości dla kobiet.. Najniższa krajowa + koszty dojazdu zwyczajnie się nie opłaca.. Więc jadę za granicę, tam jest inny świat jak chodzi o zarobki..

Od tej pory Karina Koch próbuje swoich sił jako opiekunka osób starszych, a na swoim profilu na Facebooku regularnie zamieszcza kolejne posty z nowego lokum. Można wnioskować, że dziewczyna całkiem dobrze odnalazła się poza granicami naszego kraju. Jak obecnie wygląda jej nowe mieszkanie?

ZOBACZ TEŻ: Henio jeszcze niedawno marzył o dużo młodszej partnerce! Teraz zdradza, jak wygląda jego codzienność u boku Marysi.

Jak obecnie mieszka Karina Koch z "Chłopaków do wzięcia"?

Na swoim profilu na Faebooku gwiazda reality show podzieliła się kilkoma szczegółami nowego życia poza granicami Polski. Okazało się, że Karina Koch zamieszkała w piętrowym domu, gdzie do własnej dyspozycji ma pokój oraz łazienkę. Uczestniczka “Chłopaków do wzięcia” chwali się również otaczającym ją krajobrazem — z jej okna roztacza się widok na piękny ogród.

Tu najczęściej siedzę w wolnym czasie (albo u góry w pokoju) czytam książkę a za oknem mam piękny widok na ogród - czytamy pod jednym z jej postów

Niestety, nie wszystko jest aż tak kolorowe. Dziewczyna nie ukrywa, że jej pokój nie ma imponujących rozmiarów i dlatego też podczas wykonywania swoich ćwiczeń rozciągających, zmuszona jest przenieść się do przedpokoju. Nie przeszkadza jej to jednak w kontynuowaniu jej pasji.

Rozciąganie za granicą też jest. Tu mam swój pokój i łazienka też osobno Wyjazdy za granicę nie są takie złe, oczywiście zależy gdzie się trafi.. Mi się podoba miejsce tylko tęskno za rodziną i zwierzętami. Ale dzień po dniu i do przodu 

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania