Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Wreszcie mogę Wam powiedzieć". Katarzyna Dowbor nie mogła już wytrzymać, przekazała TAKIE nowiny, że nogi się uginają
Martyna Pałka
Martyna Pałka 14.09.2023 13:19

"Wreszcie mogę Wam powiedzieć". Katarzyna Dowbor nie mogła już wytrzymać, przekazała TAKIE nowiny, że nogi się uginają

Katarzyna Dowbor przekazała radosne wieści
Katarzyna Dowbor przekazała radosne wieści, fot. KAPIF; Instagram/@katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor jeszcze niedawno była na ustach wszystkich z powodu swojego niespodziewanego zwolnienia z prowadzonego przez nią przez lata programu “Nasz nowy dom”. Wiele fanów talentu dziennikarki obawiało się wtedy o jej przyszłość zawodową. Teraz gwiazda przekazała radosne wieści.

Katarzyna Dowbor niespodziewanie zwolniona z "Nasz nowy dom"

Chyba każdy fan programu “Nasz nowy dom” kojarzył tę kultową produkcję z pojawiającą się tam od dwunastu lat prowadzącą Katarzyną Dowbor. Niespodziewanie uwielbiana przez widzów dziennikarka straciła pracę w show Polsatu. 

I choć większość fanów nie wyobrażała sobie nikogo nowego na miejscu cenionej gwiazdy, Edward Miszczak poinformował, że jej miejsce zajmie sympatyczna aktorka - Elżbieta Romanowska. Pomimo faktu, że nowa gospodyni świetnie sprawdza się w swojej roli, wierni fani Katarzyny Dowbor wciąż nie mogą pogodzić się z jej zwolnieniem, a niektórzy nawet otwarcie wyznali, że rezygnują z oglądania kultowego show.

Jolanta Kwaśniewska zalała się łzami. Przekazała o córce niespodziewany komunikat

Katarzyna Dowbor nie kryła żalu zwolnieniem z show Polsatu

Dziennikarka przez długi czas nie mogła pogodzić się z utratą ukochanej pracy, ponieważ swojemu programowi oddała całe swoje serce. W rozmowie z mediami wyznała, że nie rozumie, dlaczego Edward Miszczak podjął decyzję o zwolnieniu jej z “Naszego nowego domu”.

Ujawniła również nieco informacji na temat tego, na jakich warunkach pracowała w Polsacie i wyjawiła, że nie zamierza kontynuować znajomości z dyrektorem generalnym stacji.

Wszystko sobie nawzajem powiedzieliśmy: on mnie, ja jemu. Nie będziemy kontynuować tej znajomości. Jestem orędowniczką zamykania pewnych rozdziałów w swoim życiu

Katarzyna Dowbor ogłosiła swój nowy projekt zawodowy

Zwolnienie gwiazdy z kultowego programu Polsatu wcale nie oznaczało końca jej wielkiej kariery w telewizji. Już jakiś czas temu dziennikarka ujawniła, że pracuje nad całkowicie nowym projektem. Teraz po raz pierwszy zdradziła więcej szczegółów i poinformowała o tym, gdzie od teraz możemy ją oglądać.

Okazało się, że Katarzyna Dowbor nawiązała współpracę ze stacją CANAL+, gdzie poprowadzi swój autorski program remontowy! Tym razem jednak, zamiast zajmować się odnową domów uczestników, prezenterka wyremontuje swoje własne gniazdko.

Wreszcie mogę Wam powiedzieć, że dołączam do zespołu CANAL+ Będę robiła to, co kocham i co zawsze lubiłam robić. Wracam do telewizji! 
W CANAL+ DOMO poprowadzę program, w którym zobaczycie metamorfozę mojego własnego domu. Przez ostatnie 10 lat pomagałam w tym innym, a teraz wreszcie przyszedł czas na odnowienie mojego domu. Podzielę się z Wami praktycznymi poradami dotyczącymi remontu domu, wystroju wnętrz, a także pielęgnacji ogrodu.

Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"