Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Wiesław Nowobilski chce opuścić Polskę. Po pracy z Elą Romanowską na planie "Nasz nowy dom" musi odpocząć
Martyna Pałka
Martyna Pałka 14.07.2023 12:07

Wiesław Nowobilski chce opuścić Polskę. Po pracy z Elą Romanowską na planie "Nasz nowy dom" musi odpocząć

Wiesław Nowobilski z "Nasz nowy dom" chce opuścić Polskę, fot. KAPIF
Wiesław Nowobilski z "Nasz nowy dom" chce opuścić Polskę, fot. KAPIF

Wiesław Nowobilski ma za sobą naprawdę pracowity okres. Kierownik budowy z programu “Nasz nowy dom” nie tylko musiał angażować się w pracę na planie kultowego show, ale też nauczyć się współpracować z debiutującą prowadzącą Elżbietą Romanowską. Teraz gwiazdor zaznaczył, że ma ochotę się odciąć i wyjechać z kraju.

Wiesław Nowobilski po pracy na planie "Nasz nowy dom" chce wyjechać z Polski

Kierownik budowy z uwielbianego przez widzów programu Polsatu udzielił niedawno szczerego wywiadu, w którym podsumował ostatnie prace na planie produkcji. Okazało się, że Wiesław Nowobilski jest naprawdę zmęczony - nie tylko zaangażowaniem na planie show, ale również innymi zawodowymi obowiązkami.

Teraz gwiazdor “Naszego nowego domu” ujawnił, że potrzebuje odpoczynku, a najchętniej daleko poza granicami naszego kraju. Na swój cel wybrał naprawdę magiczne miejsce w tropikach.

Po sezonie muszę odpocząć, bo oprócz tego, że jestem w programie, mam inne zajęcia. Postaram się gdzieś wyemigrować. Myślę, że będą to Wyspy Kanaryjskie

Grabarz opowiedział o pogrzebie, na który nikt nie przyszedł. Ujawnił, kogo pochowali. Wstrząsające szczegóły

Wiesław Nowobilski ujawnia, czemu nie planuje urlopu w Polsce

Wiele osób może zastanawiać się, dlaczego kierownik budowy postanowił spędzić wakacje tak daleko od domu, a nie zaznać polskich krajobrazów. Wiesław Nowobilski wielokrotnie podkreślał, że jest zakochany w rodzimych Tatrach. Tym razem jednak ma ochotę nieco zmienić otoczenie.

Gwiazdor show “Nasz nowy dom” na co dzień mieszka na Podhalu i jest z tego niesamowicie dumny. Co więcej, w ostatnim wywiadzie z Polsat.pl serdecznie zapraszał wszystkich turystów do spędzenia urlopu w polskich górach. Sam jednak zna już to miejsce na wylot i chciałby zobaczyć coś innego.

 Tu nie ma nigdy takiego samego dnia. Każda pora roku jest inna i w każdej krajobrazy górskie są piękne! Góry znam bardzo dobrze i człowiek chciałby spróbować i poczuć coś innego. Morze, ocean, to jest to!

Wiesław Nowobilski ujawnia szczegóły pracy z Elą Romanowską

W ostatnim czasie program “Nasz nowy dom” przeszedł istną rewolucję. Miejsce sympatycznej i uwielbianej przez telewidzów prowadzącej Katarzyny Dowbor zajęła znana aktorka Elżbieta Romanowska. I choć zmiana ta początkowo nie przypadła do gustu wszystkim wiernym fanom show, wygląda na to, że ekipa remontowa bardzo dobrze dogaduje się z debiutującą gospodynią.

Złego słowa na Elę Romanowską nie powiedział również doświadczony w pracy na planie show Wiesław Nowobilski. Kierownik budowy ujawnił, że aktorka od początku podeszła do pracy z uśmiechem i optymizmem.

Przyszła z bardzo pozytywną energią, taką wesołością i od razu wszystkich tym zaraziła

Zobacz zdjęcia:

Źródło: polsat.pl

Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego